Jump to content

michaello

Użytkownicy
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Myszator W złotych tarasach jest media markt.
 2. michaello

  Sonda

  Mając taki budżet, dorzuciłbym jeszcze Heco The New Statement.
 3. Mi też nie przeszkadza, tylko nie byłem pewny czy coś tam było w tej szczelinie czy nie.
 4. Mam pytanie do użytkowników transportu (bądź innych, szczelinowych odtwarzaczy Cyrusa) CDt. Czy u Was, w szczelinie jest jakaś gumowa (silikonowa?) zasłonka? U mnie wygląda to tak, że przez szczelinę widać (chyba) płytę.
 5. To dlaczego chcesz kupić kondycjoner? Tak dla bajeru? Wypożycz taki, na jaki Cię stać i sprawdź czy warto.
 6. Powiem tak (napiszę) mam X34 na 22m2, i jak dla mnie ich dźwięk jest optymalny w moim pomieszczeniu (salon z aneksem) Fakt, są wymagające co do wzmacniacza, i to pod względem mocy jak i charakteru. Zapomnij o podłączeniu amplitunera stereo do nich, sugerowałbym mocną i ciepłą integrę. Za 5k da się je kupić, w podobnej kwocie rozważ jeszcze kef r500.
 7. Czy tylko mi się wydaję, że to kolejny temat założony przez trolla w celu wywołania gównoburzy?
 8. Sorry, wiem że żartowałeś, mój wpis chciałem bardziej skierować do Bartosza.
 9. Nie przypominam sobie żebym zapraszał kolegów do mnie na odsłuchy, ale oczywiście wiecie lepiej, że słucham za głośno (całe życie!!!) i przy trzydziestym piątym poziomie trzeba słuchać w stoperach i nie da się wytrzymać. Gratuluję zdolności paranormalnych, gościu.
 10. Masz rację, dopiero teraz o tym poczytałem, ale byłem przekonany że skoro można przesłać przez niego pliki flac, tidala 24/96 to i zwykłe mp3 pociągnie 😕
 11. Si, w tej chwili napędza Dynaudio X34, poprzednie Tannoy XT6f grały głośniej na tym samym poziomie. Skala do 99, maksymalnie dojechałem do 70 (mieszkam w bloku) ale jeszcze dużo zapasu było.
 12. Bardzo przyjemne radyjko, nawiasem mówiąc, dzięki 🙂
 13. Na tę chwilę, spotify to mp3 320kbs, więc to że transmiter ma możliwość odtwarzania dźwięku hi-res 24bit nic Ci nie daje, na kolumnach będziesz słyszał mp3 320kbs, chyba że przejdziesz na tidal hifi. Co do transmitera, moim, skromnym zdaniem lepszy byłby chromecast audio, czyli w skrócie wifi zamiast bluetooth. Wypożycz wzmacniacz i słuchaj 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.