Jump to content

michaello

Użytkownicy
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Używam chińskiego playera Xduoo X3. Przyzwoity sprzęt za nieduże pieniądze, czyta pliki dsd, dsf i dff bez problemu. Mqa to format stratny, moim zdaniem nie ma sensu inwestowanie w ten rodzaj przetwarzania dźwięku.
 2. @czarek691 "Dziwne, u mnie działa"
 3. Na ipad nie mogę znaleźć tej aplikacji, mógłbyś polecić coś innego na ios? Jeżeli to o mnie to mylisz się kolego 😉 Korzystam ze spotify (które ma nawet większe zasoby w porównaniu z tidal) do odkrywania nowej muzyki, słuchania jej w tle itp. Do poważniejszych odsłuchów mam płyty CD, które jeszcze kupuje i pliki flac/dsd.
 4. U mnie 851N bez problemu czyta pliki dsd z dysku zewnętrznego, a zTidala nie korzystam bo obsługa tego serwisu przez aplikację Cambridge Connect lub Stream Magic to totalna porażka.
 5. Windows media player. Na Windows 10 wszystko działa bez problemu.
 6. Szkoda, że CA nie wykorzystało potencjału tej kostki w swoich stacjonarnych przetwornikach. Lumin, niestety poza zasięgiem finansowym.
 7. Niestety, przetworniki od Cambridge Audio nie ogarniają DSD, na czym mi zależy.
 8. Zastanawiam się nad lekką modyfikacją brzmienia 851n. Chciałbym je trochę dociążyć i zagęścić. Kusi mnie żeby spróbować podłączyć CA pod jakiegoś fajnego dac'a, może mf mx dac, mytek liberty!? Ktoś tu używa CA jako transport? Jakiego przetwornika używacie?
 9. Żegnaj!!! Będziemy tęsknić!!! 😞
 10. michaello

  ONKYO NS-6170

  Jak sprawdzałem tego Onkyo to też miał problem z odczytem niektórych plików dsd z dysku, tą samą przypadłość miał pioneer n70ae dlatego ostatecznie wybrałem ca 851n.
 11. [Hidden Content]# Trochę ponad budżet, ale wyglądają kozacko 🙂
 12. Cześć, Jakie macie doświadczenie z wykorzystaniem 851N jako transport? Czy CA wypuści pliki dsd z podłączonego dysku przez wyjścia cyfrowe? Generalnie chciałbym trochę dociążyć i zagęścić zakres średniotonowy, myślałem o arcamie irdac II i MF mx dac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.