Jump to content

twinslaver

Użytkownicy
 • Content Count

  947
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11211 profile views
 1. ja również polecam Pana Konrada. Wykonujemy podobną pracę, z tą różnicą, że ja zawodowo zajmuję się automatyką natomiast prywatnie elektroniką, więc chciałem skorzystać z pomocy Pana Konrada przy serwisie moich Naim NAP135, głównie z powodu braku czasu na to. Suma summarum znalazłem 2 wieczory i sam przeprowadziłem serwis, ale na podstawie rozmów z Panem Konradem, jestem w stanie potwierdzić umiejętności i wiedzę, gość wie co mówi i robi. Ceny są również bardzo atrakcyjne w porównaniu do autoryzowanych serwisów. Polecam!
 2. Chętnych na Naim NAP 250.2 w super stanie, zapraszam na priv!
 3. Ano mam i jest to set genialny! Marze o NAC 52, ale gra mi to tak fajnie, ze nie wiem czy kiedykolwiek sie skusze. Ja nie dyskredytuje serii czarnej. Mysle, ze jest ona rozwinieciem serii olive czy chrome. Gra bardziej finezyjnie, dokładnie, trójwymiarowo, ale sluchajac klockow czarnych, non stop myslalem o upgrade'ach czego przy serii olive nie mam i rozkoszuje sie muzyka bez analizowania, a w swiecie audiofliskim to duzo ;). Co do 72/135 - jesli mialbym jednym slowem opisac jak to gra to .... KONCERTOWO 🙂 Ostatnio nawet pokombinowalem troche z wygladem 135-ek i zalozylem obudowe chrome
 4. gdyby ktoś chciał zrobić upgrade kabla pomiędzy preampem a końcówka Naima NAP 250.2 czy DR zapraszam na priv. Mam kabel AR Sound Lunar Equilateral. Zmiany są takie jak zamiana szaraka na AR Sound Lunar..
 5. Śmiało, miej jednak świadomość, że odtwarzacz nie pokaże pełni możliwości wysyłając dźwięk równolegle po Din i rca...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.