Jump to content

cygaret

Użytkownicy
 • Content Count

  1916
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

212 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport, motocykle , muzyka i film.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za propozycję, dam sobie jeszcze czas i przesłucham wasze zestawy.
 2. Jeszcze myślę nad paradigmami 9v7 i kupić starego pionka 402. Melodyjność mam na daccu arcama i słuchawkach audio Technica. Kolumny i wzmak chce grającego skrajami, będzie też używany przy filmach, YouTube itp. Chciałbym fun z tego połączenia. Tak znam granie JBL. Chyba z takiego niedużego budżetu, najlepiej będzie wydać większość na kolumny a wzmak na razie kupić leciwe Pioneer, może onkyo
 3. Cześć koledzy/koleżanki. Na nowe mieszkanie chciałbym skompletować zestaw pod muzykę elektroniczną. Są pewne wymagania natury estetycznej, otóż kolumny powinny być w kolorze czarnym oraz tzn. słupki. Od strony technicznej, chciałbym konstrukcje dwu drożne, ew. 2.5. Pokój ma 20m2. Budżet 2500-3000 zł, nowe lub używane. Sama muzyka nie jest wymagającą jak i ja. Bardziej chodzi o złapanie dobrego dołu i ogólnej synergii elektroniki z przetwornikami aby to po prostu nie męczyło i nie darło japy. Zestaw który chodzi mi po głowie to Harman Kardon 980 + JBL Arena 180. Czy można lepiej? Jeżeli tak to proszę uprzejmie o Wasze propozycję. Dźwięk, jak to do techno ma być wyraźnie, dość dosadnie ale nie ostro. Po macoszemu traktuje tutaj średnicę oraz melodyjność, separacja może być spora.
 4. cygaret

  Arcam + Triangle ?

  Cześć, planuje zakupić wzmacniacz Arcama SA10 oraz kolumny Triangle Comet EZ. Podstawowe pytanie czy ten zestaw na dłuższą metę zagra tak jak oczekuje? Czyli przejrzyście, lekko i że tak powiem z elegancją / gładką muzykalnością. Arcama znam, Triangle też i bardzo podoba mi się ten pomysł .Jednak mało to nie kosztuje, więc chciałbym poznać również wasze opinie. Pokój mam 20m2, baza stereo 2,3 metry także nieduża. Muzyka głównie wokale kobiece, Whitney, Aretha Franklin, Etta James, Celine itp. Trochę klasyki, trochę rocka i popu. Rozważam również inne połączenia, Jak Nad i Focal ale to było by zbyt, jakby to ująć atakujące brzmienie i z czasem męczące. Na zestaw używany chce wydać ok 5/6 tyś. Źródło Tidal lub teledyski z youtuba.
 5. Cena za Onkyo naprawdę okazyjna, trzeba tylko lubić ten "czysty tranzystor"
 6. Funkcjonuje uczciwie, a jakiekolwiek spory prywatne rozwiązuje poza forum. Jeżeli ktoś uważa mnie za nieuczciwego to nie rozumiem dlaczego dowiaduję się tych fake nowości na forum.
 7. 3 way classic, monitory. Dla forumowicza rabat 🙂 [Hidden Content]
 8. Witam, Chciałbym ostatecznie skompletować zestaw hifi. Kolumny diy 3 way classic, wzmacniacz dayens menuetto. Zostaje dac, najbardziej mi się podobał myryad z zastrzeżeniem braku dynamiki i zbytniego czarowania. Tak samo odpadły wzmacniacze nada,arcama, lampy yaqin modyfikowane itp. Ostatecznie szukam czegoś naturalnego z lekką nutą elegancji. Chodzi już tylko o dac-a. Co by tu się mogło wpasować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.