Jump to content

cygaret

Użytkownicy
 • Content Count

  1933
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

213 Dobry

Audiostereo

187

Bocznica

26

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport, motocykle , muzyka i film.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze wiedzieć, kiedyś focale robiły na mnie większe wrażenie. Zajefajna góra na odwróconej kopułce to mistrzostwo no i ogólny wykop. Teraz jakoś to odbieram jako granie zbyt dla funu, mało poważne. Może jakoś na swój sposób dojrzałem do neutralnego bardziej wyrafinowanego dźwięku. Dlaczego tylko z za tym idą większe wydatki 🙃
 2. Q21, nie był bym Sobą gdybym nie dorzucił trochę goryczki. 603 nie są idealne, przy dużych składach gdzie idzie dźwięk z rozmachem słychać wyraźnie kompresje ale ja rozumiem, że to "słupki" do pokoju 20m2 a nie konstrukcje na revelatorach , basowcem 30cm gdzie wymagana jest świetna akustyka salonu 40-50m2. Druga wyraźna wada to wyższa średnica w niektórych utworach powoduje wrażenie zepsucia dźwięku, totalne wyoutowanie tego zakresu i brak spójności, na szczęście musi być specyficzne nagranie. Pomimo tych drobnych mankamentów można je pokochać, mało kto pisze o takich aspektach ale to ważne,
 3. Czołem, dzięki koledzy. Jak Was interesuje co zadowoliło takiego wybrednego audiofila jak ja. To dzisiaj byłem na odsłuchach w Tophifi Posnania, bardzo sympatyczni ludzie, przyjęty zostałem lepiej jak dobrze. Finalny wybór to Bowers&Wilkins 603 oraz NAD M10, dostałem dobrą cenę. A zestaw kupił mnie średnicą.
 4. Szczupło to gra, z chłodnych mocnych wzmacniaczy marzył by mi sie Anthem ale niestety jest poza budżetem. Wycisnął byś więcej z tych ss ba mocno dopełnionym wzmaku. Ale to mój gust. Po researchu, jestem mocno przekonany do atolla in100, dołożę yamahę wcx50. Przez moment rozważałem też marantza bo naprawde zjawiskowo to połączenie gra, lecz na dłuższą metę będzie raczej męczące.
 5. Widzę na razie cisza w eterze, prześwietliłem allegro. Jest Naim 5si, Linn Majik I Dynamic i Amplifikator S. Z nowych myślę nad nadem 356 + dac, lub magnat 780. Ktoś coś doradzi ?
 6. Jak w tytule, kupuje focale ale nie wiem jaki wzmacniacz dobrać? Może być używany, tak do 3000-4000 z dac bluethoot. Muzyka to wszystko, brzmienie energetyczne z mocnym basem, pełne nie suche. Po ciepłej stronie, barwne nie analityczne. Charakterystyka może być V.
 7. Próbował ktoś łączyć Yaqina MC10L z Indiana Line?
 8. Szkoda, że Indiany praktycznie nie osiągalne ? A ostateczny plan był właśnie połączenie z yamahą.
 9. No dobrze, Indiana z yamaha to rozumiem dość dobre bezpieczne zestawienie. Indiana gra plastycznie z dociążeniem a yamaha z neutralną szczegółową barwą i zaznaczonymi skrajami. Melodiki to ogólnie dynamiczniejsze granie i potrzebują dociążonego wzmaka typu NAD. A gdybym tak chciał jednak Indiana ale tak dobrać wzmacniacz aby uzyskać bardzo barwne granie, to co byście za wzmacniacz polecili? Tak żeby znowu nie przesadzić i żeby nie było mułowato. Kwota 2000-3000 zł. Głównie słucham wokali, Pvarotti, Bocelli, Lady Gaga, Sara McLachlan itp.
 10. Pathosy grają bardzo gładko po ciepłej stronie, na mnie szału nie zrobiły. Takie lelum polelum. Dobrze grają wzmacniacze Anthema, ale nie są ciepłe. Są mocne, szczegółowe,obszerne i naturalne. Fajnie sie tego słucha. W tym budżecie, pozycja obowiązakowa do przesłuchania. Zestawiony z SS zagra fenomenalnie. [Hidden Content]
 11. O nie nie, rotela nie zaryzykuje to zdecydowanie nie moje zabawki Andrzeju. Ale Y701 jak najbardziej na celowniku, za 700zł jest do wyrwania srebrna.
 12. Cześć, Chce kupić te paczki nowe, i na początek jakiś tańszy wzmacniacz do tego. Coś używanego za 500-700 zł. Słyszałem, że Indiany dobrze zgrywają się z yamahą ale czy również ze starszymi używanymi modelami? Grać będę z lapka Tidal i Dragonfly. Docelowo myślę nad Rn 803d. ale narazie brak mamony ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.