Jump to content

cygaret

Użytkownicy
 • Content Count

  1912
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

212 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport, motocykle , muzyka i film.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena za Onkyo naprawdę okazyjna, trzeba tylko lubić ten "czysty tranzystor"
 2. Funkcjonuje uczciwie, a jakiekolwiek spory prywatne rozwiązuje poza forum. Jeżeli ktoś uważa mnie za nieuczciwego to nie rozumiem dlaczego dowiaduję się tych fake nowości na forum.
 3. 3 way classic, monitory. Dla forumowicza rabat 🙂 [Hidden Content]
 4. Witam, Chciałbym ostatecznie skompletować zestaw hifi. Kolumny diy 3 way classic, wzmacniacz dayens menuetto. Zostaje dac, najbardziej mi się podobał myryad z zastrzeżeniem braku dynamiki i zbytniego czarowania. Tak samo odpadły wzmacniacze nada,arcama, lampy yaqin modyfikowane itp. Ostatecznie szukam czegoś naturalnego z lekką nutą elegancji. Chodzi już tylko o dac-a. Co by tu się mogło wpasować?
 5. Monitory tym razem poniżej ceny licytacji allegro [Hidden Content] Osoba która wygrała licytacje, nie wie czy chce je kupić. Więc dla osób zdecydowanych niższa cena.
 6. monitory diy [Hidden Content]
 7. Myryad DAC [Hidden Content]
 8. Co byś Sybic polecał nowego w lasie D?
 9. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 10. Przy MS30L nie było żadnych problemów z brumieniem, przydźwiekami itepe tylko bias rozjechany A chińskie lampy mocy są bardzo dobre dźwiękowo, ta sama klasa co TungSole tylko inaczej i mniej trwale :-) Trafa chyba są Stalloya, wyglądają dość soliodnie
 11. Nie stawiał bym granic cenowych między tranzystorem i lampą. Tu i tu im drożej tym lepiej Słyszałem, że autobias to kiepskie rozwiązanie lub nawet fikcja. Ale nie wiem, nie znam się
 12. Tak jest, jak wzmacniacz był zimny to pokazuje 4.0 i tak w kilka minut rośnie do pożądanych 4,5. Ja mierzyłem po 30 min. grania. Dobry serwisant powiedział mi, że nie raz w janku poprawiał zasilanie.
 13. Diamond28 to mocna propozycja ale mam lepszą. BMN S3 również z przetwornikami z Oslo.
 14. Luk będe szczery, nie jestem fanem wyszukanych trunków. Czerwony jaś lub ballantines mnie zadowala. Ważne, żeby w czopke pizgło :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.