Jump to content

JayKay

Użytkownicy
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6330 profile views
 1. Ok, wymiana routera i tak mnie czeka, bo na piętrze mam już problem z połączeniem. Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenie to jaki polecacie? Chodzi o jak największy zasięg, moc, stabilność i wydajność. Cenę przełknę - spokój jest bezcenny 😉 Połączenia kablowe - rozumiem, że wszystko czyli komp, streamer, NAS mają być wpięte do routera czy jakaś inna konfiguracja? Zwykły kabel ethernetowy czyli ze złączkami RJ45?
 2. Witam. Uszczęśliwiłem się i zmieniłem Squeezebox Touch na Naim'a NDX, który to nie radzi sobie po Wi-Fi. Router mam jakieś 6m w linii prostej od streamera ale po drodze są 2 ściany nośne + kominek. Touch ciągnął nawet 24/192, Naim przycina nawet zwykłe FLACi. Dramat... Trzeba to jakoś ominąć czyli podłączyć Naim'a po kablu. I tu moje pytanie - jak to zrobić? Dodatkowo czy jest sens kupować NAS? Więc tak - router jest w jednym pomieszczeniu, komp w drugim (odl. 3m) i streamer w trzecim (odl. 15m po ścianach). NAS mógłby stać w pomieszczeniu ze streamerem, bo chcę kupić QNAPa 451+, który ma wyjście HDMI i chciałbym to wykorzystać. Proszę o pomoc i łopatologiczne wytłumaczenie co ma być podłączone do czego i czym - jestem w tym kompletnie zielony. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.