Jump to content

BRZUCHU

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

958 profile views
 1. No właśnie - nie poddawać się jakiejkolwiek debilozie. Gnoić ten cyrk.
 2. Ale którym korona wirusem? (jest tego trochę) koegzystujemy z wirusami i nosimy je w sobie na codzień. I pytanie czy zmarli na kovid19 :):):) czy na coś innego - jednocześnie będąc nosicielem jednej z odmian korona wirusa. TV/Radio dostają dane wyssane z dupy, straszą ludzi bo za to dostają kasiurę i robią wszystko pod dyktando. Sam test na covida to taki nie stabilny straszak do podnoszenia statystyk. Nie powinno się go stosować - ale odwala genialną robotę w tym spisku. Genialnie zaplanowana plandemia, wirus tu nie ma nic do rzeczy. To zasłona. On miał tylko wstępnie przestraszyć oszołomów.
 3. Tak. Belfast. Ale żadnych info nie posiadam bo Focal czy choćby B&W kompletnie mnie już nie interesują. Zawiodłem się na pokazie KEFa - od lat mam kefy ref. i kompletnie nie myślę o zmianie na cokolwiek innego , a jeśli nawet to nie będzie to Focal czy Bowers.
 4. :):):) ale fotkę PASS i Jadis wrzuciłeś - to tam stało.
 5. ..... najfajniej było tutaj (i to nie tylko moja opinia).Najdłuższe posiedzenie. Muzyczka z drapaka Technics z VDH i słusznych rozmiarów CD Meridian . Super to grało. Wzmak Aavik.Głośniki rewelka - nazwy nie pomnę :) cena ok14kFunta- o ile dostałem dobre info, no i najmniej "sztywna" postać która naprawdę zadbała o swoją prezentację .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.