Jump to content

BRZUCHU

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Tak. Belfast. Ale żadnych info nie posiadam bo Focal czy choćby B&W kompletnie mnie już nie interesują. Zawiodłem się na pokazie KEFa - od lat mam kefy ref. i kompletnie nie myślę o zmianie na cokolwiek innego , a jeśli nawet to nie będzie to Focal czy Bowers.
 2. :):):) ale fotkę PASS i Jadis wrzuciłeś - to tam stało.
 3. ..... najfajniej było tutaj (i to nie tylko moja opinia).Najdłuższe posiedzenie. Muzyczka z drapaka Technics z VDH i słusznych rozmiarów CD Meridian . Super to grało. Wzmak Aavik.Głośniki rewelka - nazwy nie pomnę :) cena ok14kFunta- o ile dostałem dobre info, no i najmniej "sztywna" postać która naprawdę zadbała o swoją prezentację .
 4. Racja. Do KEFa nie było po co wchodzić. Tragedia. Ten Linn chyba nie pasował kompletnie do tych głośników.Samo pomieszczenie pewnie dodatkowo spaprało to co już było spaprane i głuchy koleś z tabletem serwował coś co wcześniej już dwukrotnie było spaprane. Po takim zabiegu sprzedaż spada o 100%. Focal Z Naim poezja - z odpowiednim materiałem- bo za pierwszym podejściem nie podobało mi się wcale za drugim byłem w jak najbardziej pozytywnym szoku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.