Jump to content

BRZUCHU

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1089 profile views
 1. mocne czyli bajka o 100 więziennych miastach może stać się całkiem prawdziwa.
 2. ...od dawna MY jesteśmy wirusem do tępienia - proste. A pandemia? Jest czym odciągnąć uwagę szarych ludków i dodatkowo podzielić - dwa świadomie podpuszczone obozy wcześniej czy później same się będą tłukły a trzecia zrobi porządek i z jedną i z drugą..... tak to jakoś idzie. Kłótnie o wirusa, kłótnie o szczepienia. Jaka bedzie następna?O co?
 3. No właśnie - nie poddawać się jakiejkolwiek debilozie. Gnoić ten cyrk.
 4. Ale którym korona wirusem? (jest tego trochę) koegzystujemy z wirusami i nosimy je w sobie na codzień. I pytanie czy zmarli na kovid19 :):):) czy na coś innego - jednocześnie będąc nosicielem jednej z odmian korona wirusa. TV/Radio dostają dane wyssane z dupy, straszą ludzi bo za to dostają kasiurę i robią wszystko pod dyktando. Sam test na covida to taki nie stabilny straszak do podnoszenia statystyk. Nie powinno się go stosować - ale odwala genialną robotę w tym spisku. Genialnie zaplanowana plandemia, wirus tu nie ma nic do rzeczy. To zasłona. On miał tylko wstępnie przestraszyć oszołomów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.