Jump to content

BRZUCHU

Użytkownicy
  • Content Count

    116
  • Joined

  • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by BRZUCHU

  1. mocne czyli bajka o 100 więziennych miastach może stać się całkiem prawdziwa.
  2. ...od dawna MY jesteśmy wirusem do tępienia - proste. A pandemia? Jest czym odciągnąć uwagę szarych ludków i dodatkowo podzielić - dwa świadomie podpuszczone obozy wcześniej czy później same się będą tłukły a trzecia zrobi porządek i z jedną i z drugą..... tak to jakoś idzie. Kłótnie o wirusa, kłótnie o szczepienia. Jaka bedzie następna?O co?
  3. No właśnie - nie poddawać się jakiejkolwiek debilozie. Gnoić ten cyrk.
  4. Ale którym korona wirusem? (jest tego trochę) koegzystujemy z wirusami i nosimy je w sobie na codzień. I pytanie czy zmarli na kovid19 :):):) czy na coś innego - jednocześnie będąc nosicielem jednej z odmian korona wirusa. TV/Radio dostają dane wyssane z dupy, straszą ludzi bo za to dostają kasiurę i robią wszystko pod dyktando. Sam test na covida to taki nie stabilny straszak do podnoszenia statystyk. Nie powinno się go stosować - ale odwala genialną robotę w tym spisku. Genialnie zaplanowana plandemia, wirus tu nie ma nic do rzeczy. To zasłona. On miał tylko wstępnie przestraszyć oszołomów.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.