Jump to content

SVART

Użytkownicy
 • Content Count

  2552
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SVART last won the day on May 9 2014

SVART had the most liked content!

Community Reputation

1348 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13493 profile views
 1. SVART

  HARBETH Club

  Słuchałem 30.1, nawet fajne. Wolę nadal „większy” dźwięk. Na tę chwilę skok trochę w bok, SF Olympica III - grają u mnie od dwóch miesięcy i zostają jednak. Niemniej, w wielu aspektach 40tki są świetne i rozstaję się z nimi z żalem, a do drugiego systemu / pokoju są zbyt duże, więc nie mogą zostać :). Harbethy świetnie sprawdzają się w kameralistyce, jazzie, wydaniach audiofilskich etc. Z rockiem to już niekoniecznie to samo, tam trzeba kontroli i dynamiki, a nie ma co ukrywać - Harbethy nie są w tym zakresie wybitne.
 2. SVART

  HARBETH Club

  Tym razem na serio serio - na sprzedaż moje kolumny HARBETH 40.1. Stan idealny, kartony etc. Po długich osłuchach postanowiłem, że czas na zmianę. Więcej info na PW. https://allegro.pl/oferta/harbeth-40-1-stan-idealny-podstawki-kartony-7866837904
 3. SOtm chyba aktualnie już nie wymaga komputera? Dotyczy to zastosowania aktualnego oprogramowania, które pozwala na sterowanie, streaming i granie np. z dysku USB. Jeśli się mylę, sprostujcie proszę.
 4. A to dziś koncert Slayera? :) Żałuję, ale coś czuję kiedyś będzie reaktywacja :).
 5. Bardzo dziwna sprawa, ponieważ jak sam kupowałem, to nie było problemu z kontaktem. Próbowałeś dzwonić lub pisać SMSa? Mam nadzieję szybko sprawa się wyjaśni i nie będzie kolejnej akcji jak kiedyś z Panem Harpią... czyli Jerzym K. Jestem pewny, że nie, w końcu Tomanek to solidna firma.
 6. Świetna prezentacja! Pełna zgoda. Jak dla mnie druga po MBL - jeśli ktoś nie miał okazji słuchać w Monchium, to koniecznie nie się wybierze. Problem w tym, że to system nie do wszystkiego :-].
 7. SVART

  HARBETH Club

  Kiedyś słuchałem 30.1 i to nie było w ogóle moje granie, podłączyli największe Herbatniki i od razu co innego.
 8. SVART

  HARBETH Club

  Po dzisiejszych odsłuchach tym bardziej potwierdam :). Najlpesze wyjście to zakup 1-2 dodatkowej pary kolumn, osłuchać się i wtedy podjąć decyzję.
 9. SVART

  HARBETH Club

  Ja nie szaleję, najzwyczajniej w świecie chcę potestować :). Zobaczę jak będzie kiedy łeb w łeb porównam dwie pary innych kolumn u siebie. Sprzedam co mi się będzie bardziej podobało...
 10. SVART

  HARBETH Club

  Słuchałem u Rafała systemu z kolumnami od Grzesia i to jest zupełnie inne granie, dynamika, wykop i szczegółowość. Tam nie ma litości :). Harbeth to stara i niezwykle komfortowa limuzyna klasy S :).
 11. SVART

  HARBETH Club

  Jeszcze nie wiem, ale na pewno inny klub :). Być może kiedyś jeszcze wrócę do Herbatników, ale sami wiecie jak to jest z audiofilią nervosą... Sam dźwięk 40.1 wiadomo, poezja ;-]. Korci jednak zmiana na coś po prostu innego, być może niekoniecznie lepszego lub lepszego w innym aspekcie.
 12. SVART

  HARBETH Club

  Poważnie zastanawiam się na sprzedażą moich paczek Harbeth 40.1. Stan idealny-. W zestawie standy, kartony etc. Gdyby ktoś z Was był zainteresowany, to proszę o info na PW. Po prostu potrzebuję (kolejnej) zmiany :-].
 13. Własnie wczoraj też wpadłem na nowy Kriegs, baaardzo mi się podoba! Jest ogień :). Jest i nowy numer PNK. Jak zawsze wysoki poziom, ale tylko dla znawców tematu. Kolejny kawałek w następnym miesiącu. Ciekawe kiedy pełny album. https://www.youtube.com/watch?v=3knb1yXV7iQ
 14. Jaki to dokładnie model Transparenta?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.