Jump to content

piter z

Użytkownicy
 • Content Count

  1517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

353 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo zwyczajnie nie ma na tyle prądu żeby kontrolować bas naprawdę do samego dołu. Sam mam teraz wzmacniacz SET i męcze się ze znalezieniem kolumn bo dla mnie jak kolumny nie potrafią zagrać Rammstein'a z werwą i Massive Attack nie ma zejścia i kontroli do samego dołu to znaczy że nie ma grania tylko jakieś udawanie.
 2. SET'em nie napędzisz 3-way prawidłowo. Musisz szukać efektywnego 2-way albo czegoś na szerokopasmówce.
 3. Chyba bym się zapłakał jakbym miał takim czymś operować - ja po długich zastanowieniach ostatnio zaczynam myśleć że może dałbym radę żyć z szerokopasmówką+15"bas
 4. Nawet takie coś nic nie zmienia - ze mną "sprzedawca" kontaktował się raz telefonicznie aż do momentu przyjechania pod adres.
 5. Bo nie mam jakoś ciśnienia żeby za wiele pisać. Piszą najwięcej Ci którzy uprawiają jakiś rodzaj marketingu. Ciężko ogólnie też opisywać właściwie referencyjne urządzenia bo niby o czym pisać jak wszystko jest dobrze?. Znalazłem jedną recenzje która całkiem dobrze opisuje ten przetwornik bez lania wody. https://www.avtest.pl/zrodla-cyfrowe/item/368-przetwornik-c-a-ps-audio-perfect-wave-direct-stream-dac?start=3
 6. Ja napisałem kilka razy tutaj i w klubie ps audio też. To taki dac którego trzeba posłuchać u siebie - ekstramalna reakcja na sieciówki niemal uzależnia brzmienie od uzytego przewodu. Co do recenzji to trzeba brać pod uwagę że jeżeli był opisany w superlatywach odnośnie do jakiegoś daca 4 lata temu to teraz jest jeszcze lepszy bo ciągle wychodzą do niego nowe upgrade'y oprogramowania... za darmo.
 7. piter z

  Klub Ps Audio

  Directstream to wyłącznie DSD - on na wejściu konwertuje wszystko do 20xDSD i z tego robi sygnał który nie ma stopnia wyjsciowego tylko transformatory (stąd chyba przyczyna że u mnie słychać że lubi/powinien grać odkręcony na 100)
 8. Jak revelator jest ostry to ja już nic nie wiem. Revelator jest bardzo łagodny - przy metalowych kopółkach (większości) nie wiem co byś zrobił. Dynaudio myślę że by Ci podeszły przy tym co piszesz - ale Ty musisz mieć coś w torze co tragicznie gra jak scany mają ostrą górę. Jeżeli chcesz powietrza a mówisz że góra jest za ostra to zdecydowanie coś w torze jest niezbyt.
 9. Ale to tylko kolumny i wzmacniacz - na tym poziomie to w zasadzie wszystko już robi brzmienie - u mnie jak podłączę sieciówki pod wzmacniacz i dac tak gra inaczej!!! Dobre sieciówki/zasilanie na wysokiej klasy sprzęcie robią czasem połowę brzmienia. Im więcej słychać tym więcej słychać.
 10. Trzeba pamiętać że zawsze gra cały system razem z akustyką. Na pewnym poziomie nie ma rzeczy kiepskich, są za to źle dobrane. Po pewnym czasie nie dziwią mnie już nawet recenzje w prasie - chyba że rzeczywiście ktoś wierzy że producent wypuszcza kolumny za xxkzł które nie grają. Poprostu tak jest że rozpiętość tego jaką ludzie mają akustykę, elektronikę i gust jest tak duża że nie sposób zgadnąć czasem jak sprzęt zestroić żeby było dobrze. Ja kupiłem moje w Anglii i sprzedałem w Polsce. Tak ogólnie dodam że tak mi się z wyglądu podobały że bardzo chciałem żeby mi w końcu zagrały chociaż na pół tego wyglądu - piękny mebel.
 11. Ja te 927Be sprzedałem w 2010 bodajże
 12. Bo ogólnie focale są raczej do lamp (kiedyś czytałem wywiad z konstruktorem i o tym mówił) - ja próbowałem 927be z krell'em FPB i nie wyszło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.