Jump to content

dekoracja

Użytkownicy
 • Content Count

  2417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

185 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Którymi? Widzę stosujesz retorykę D Trumpa. Jak ktoś mu zarzuca kłamstwo to zawsze na to: nie to ty kłamiesz. Mentalność przedszkolaka?
 2. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem ginie w narodzie... wiedza wymagana do instalacji jest żadna (instrukcja Node2 ma kilka wierszy raptem) a sieć działa mi znakomicie bo właśnie słucham tidala hifi po wifi. Miłej nocy
 3. ciekawe, że na tych samych ustawieniach routera działa bez problemu po wifi: 1. smart tv philipsa, 2. odtwarzacz sieciowy naim, 3. auralic aries mini, 3. dwa komputer, 4. 3 iphony różne modele... dwa kolejne urządzenia bluesound nie dały rady się połączyć. Restarty, nowy soft bluesound, kontakty z supportem - zero sukcesu. Co ciekawe znajomy miał niedawno podobne problemy w swojej chacie.
 4. Szkoda tylko, że bluesound jest kapryśny w połączeniach z wifi. Miałem dwie sztuki w chacie i ni kija nie dało się do wifi podłączyć 🙂
 5. Brawo! Teraz tylko nd5xs/xs2 i będzie cudownie 😉
 6. Proac - mam polecam. Tak, jak naim nastawione na muzykę i tyle w temacie
 7. Trzeba sprzedać kilka gratów i większy dom może 🙂
 8. dekoracja

  streamer

  Nd5xs nie słyszałem, ale znam brzmienie dosyć podobnych modeli naima: nac172xs, 272xs - oba miałem. Teraz mam uniti star. Ogólnie naim robi bardzo dobre źródła cyfrowe 🙂 bardzo polecam. Naturalne i dynamiczne jednocześnie. Słychać dużo, ale nie jest to natarczywe, nigdy cyfrowe. Wątpię aby nd5 był nieudany, nigdy nie spotkałem się ze złą opinią na jego temat
 9. Ja dopiero (heheh) lekko po 40, ale na forum od 2008. W ostatnich latach jakby mniej. Coś mnie audio za bardzo wydrenowało finansowo i potrzebowałem odpocząć. Ale chyba tak całkiem nie da się od tego oderwać. Dziś słucham kabli!! Jak za dawnych lat.
 10. Też podejrzewam, że n272 potrzebuje czegoś więcej niż nap200. Ale to już historia u mnie więc nie mam co gdybać.
 11. Ja miałem kilka lat temu n272/nap200dr. Dokupiłem xps dr za straszne pieniądze i jakoś nie za wiele mi się poprawiło 😞 także radziłbym posłuchać najpierw.
 12. polecam udany kabel https://allegro.pl/oferta/nordost-white-lightning-1m-rca-8396176286 oraz ciekawy zasilający - https://allegro.pl/oferta/kabel-zasilajacy-isol8-isolink-reference-8396248653 polecam, można pisać i się dogadywać - ceny do negocjacji
 13. Ten jest z tych starszych - comet. Ale nie gra 10x lepiej od chorda clearway 🙂 nowych najnowszych nie słuchałem.
 14. Wątpię aby blackeyed peas zagrało zjawiskowo na czymkolwiek. Współczesny pop rani uszy. Ale zbadaj proac tablette 10 bo one powinny dobrze grać nawet przy ścianie. Na forum naim UK były chwalone.
 15. Mam teraz w domu audioquesta za pierdylion złotych i właśnie daje trochę tego, o czym pisałem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.