Jump to content

dekoracja

Użytkownicy
 • Content Count

  2407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dekoracja

  Kolumny PMC

  ProAci już mam 🙂 myślę o czymś innym. Wiadomo, jak jest - zmiana zmiana zmiana
 2. dekoracja

  Kolumny PMC

  Ja trochę myślę o twenty5.24 do naim uniti star. Ale to cholera 20k. Ale myślę.
 3. Też podejrzewam, że n272 potrzebuje czegoś więcej niż nap200. Ale to już historia u mnie więc nie mam co gdybać.
 4. Ja miałem kilka lat temu n272/nap200dr. Dokupiłem xps dr za straszne pieniądze i jakoś nie za wiele mi się poprawiło 😞 także radziłbym posłuchać najpierw.
 5. polecam udany kabel https://allegro.pl/oferta/nordost-white-lightning-1m-rca-8396176286 oraz ciekawy zasilający - https://allegro.pl/oferta/kabel-zasilajacy-isol8-isolink-reference-8396248653 polecam, można pisać i się dogadywać - ceny do negocjacji
 6. Ten jest z tych starszych - comet. Ale nie gra 10x lepiej od chorda clearway 🙂 nowych najnowszych nie słuchałem.
 7. Wątpię aby blackeyed peas zagrało zjawiskowo na czymkolwiek. Współczesny pop rani uszy. Ale zbadaj proac tablette 10 bo one powinny dobrze grać nawet przy ścianie. Na forum naim UK były chwalone.
 8. Mam teraz w domu audioquesta za pierdylion złotych i właśnie daje trochę tego, o czym pisałem
 9. uniti star to doskonałe urządzenie :) Ma wystarczająco mocną końcówkę do grania z trudnymi kolumnami. Ostatnio miałem kilka dni yamaha as2100 w domu i podłączyłem jako końcówkę do uniti. Nic to nie poprawiło. Może jakieś ultra końcówki 500W haj end by coś dały, ale ja mam dosyć łatwe głośniki więc wątpię. Inna sprawa, czy naim pasuje brzmieniem do B&W. Ja osobiście nigdy nie lubiłem B&W (ostatnio słuchałem jakiś za kilkadziesiąt tysięcy z Passem i też nie było radości). Sam mam ProAczki i jestem zadowolony. A kabel to dosyć tani Chord Clearway. Gra jak drut - góra, środek, dół, przestrzeń, tempo. Brakuje nieco gęstości i ultra realizmu (takiego skupienia obrazów w 3d). Ale przyjemność z muzyki jest bardzo wysoka.
 10. Link do olx https://www.olx.pl/oferta/naim-uniti-star-CID99-IDAPC72.html
 11. Mam uniti Star naima do sprzedania. Wrocław. PW Po szczegóły.
 12. no chyba BCM oznacza Brak Ceny Minimalnej. Czyli nie odnosi się do ceny wywoławczej per se a raczej do braku ceny minimalnej (rozumianej jako "taniej niż X nie sprzedam"). Tak to jest, jak się zapyta prawnika 😉
 13. "dosyć" 🙂 ale też powiedzmy kabel za niemal 4k w detalu od 899? chyba ok?
 14. teraz już nie ma żartów all must go 🙂 dałem BCM z dosyć niską ceną start. https://allegro.pl/oferta/isol8-reference-1-5-cardas-kabel-sieciowy-bcm-7896736225 https://allegro.pl/oferta/chang-lightspeed-interconnect-high-end-audio-bcm-7896724729
 15. kochani - dla forum dam dodatkowo promo cenę - jakoś mały ruch na alledrogo i już mam dosyć ich opłat :) https://allegro.pl/oferta/isol8-reference-1-5-cardas-kabel-sieciowy-7866647347 aktualnie od 1599 aukcja, mogę oddać w promo za powiedzmy 1200 komuś z audiostereo. pozdrowienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.