Jump to content

KotD

Użytkownicy
 • Content Count

  1187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7156 profile views
 1. Dyskutujcie. Fajnie się czyta.
 2. VM540ML a VM95ML. Będzie zdecydowana róznica w odtwzrzaniu? Tak sobie pomysłałem, że może lepiej dołożyc 500 pln i kupić 540ML z Headshelem.
 3. Pozostaje sprawdzić samemu. Dzięki za nakierowanie. Na pewno taniej wyjdzie kupić inne wkładki niż wymieniać przedwzmacniacz.
 4. To znaczy, że sh będzie lepiej od ml, czy raczej inaczej? Jest między tymi dwoma na tyle nieduża różnica w cenie, że można dopłacić.
 5. Nowa at-VM 95 ML to poziom wyżej niz stara at 95E? U mnie stara AT 95 gra gorzej od Ortofon Blue.
 6. No tak, pisałeś wcześnie. Nie zakodowałem;)
 7. Możesz zdradzić jaki masz przedwzmacniacz i w czym jest lepszy od poprzednich?
 8. Dzięki za odpowiedzi. Na przedwzmacniacz chce wydać ok 5 tys pln. Jeżeli chodzi o porównanie MF M6 do MF mx-vynl, czy to będzie tylko różnica w budowie i funkcjonalności czy również w sposobie prezentacji muzyki?
 9. Na innym forum, gdzie założyłem ten sam temat polecana jest Husaria jako zdecydowanie lepsza od Rega Aria. Robiliście porównanie tych przedwzmacniaczy?
 10. Nie mam za dużego doświadczenia w porównaniach przedwzmacniaczy, ale na pewno Rega bardziej podoba mi się od CA 651. Rega wg mnie zagrała bardziej analogowo. CA przypominało mi granie z CD. Miałem też inne przedwzmacniacze ale były one dużo tańsze i gorsze od wymienionych powyżej. Jakie wkładki masz na myśli w kwocie do ok 1500 pln do rocka/metalu, przy których nie musiałbym zmieniać przedwzmacniacza?
 11. Witajcie, co myślicie o zamianie jak w temacie? Lubię granie Regi, zastanawiam się tylko nad wyższym modelem. Czy uzyskam zdecydowaną poprawę dzwięku? Gramofon to Technics SL-1210 GR, wkładki: Ortofon Blue oraz AT 95E, wzmacniacz na lampach 300b oraz kolumny Klipsch Heresy III.
 12. Dzięki za radę. QR1 juz grają u mnie.
 13. OK. Dzięki. Postaram sie pożyczyć i sprawdzić u siebie.
 14. Z tymi odległościami będzie problem. Jest to sypialnia i mają stać na komodach blisko ściany. Większego to co np.?
 15. Witajcie, mam zestaw Naim Suprenait2 i CD Naim 5x. Stoi w tej chwili nieużywany od jakiegoś czasu i chciałbym go wykorzystać jako drugi zestaw audio. Planuję umieścić go w pomieszczeniu 16m2 z jakimiś monitorami. Widzę, że w dobrych cenach są teraz Exite X14. Czy taki zestaw da rade w takim pomieszczeniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.