Jump to content

KotD

Użytkownicy
 • Content Count

  1171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6982 profile views
 1. Dzięki i wzajemnie. Pozdrawiam
 2. Błędne założenie. Nie jestem rozczarowany.
 3. Na razie odpowiada mi jak gra ten Yaqin. Może kiedys pomyślę o zmianach, ale w pierwszej kolejności sprawdzę inne lampy.
 4. Jeszcze wszystko przede mną. Na pewno sprawdzę.
 5. Dzięki za rady. Gra już yaqin 300c
 6. KotD

  Klub 300B

  W tym przypadku wymiana lamp mija się z celem.
 7. KotD

  Klub 300B

  Mam wszyskie lampy chińskie, oryginalnie załączone do wzmacniacza. Planuję na razie zostawić lampy 300b, a wymienić 12at7 oraz 6sn7. Jakbym zmieścił sie w 1000 pln to byłoby miło. Mam też lampę 5u4GB.
 8. KotD

  Klub 300B

  Dzięki za propozycję, ale celuję w coś tańszego. 2,5 tys. pln za te lampy to prawie tyle co kosztował wzmacniacz. Nie wiem czy ten Yaqin jest godny przyjąć tak zacne lampy :)
 9. KotD

  Klub 300B

  No i Yaqin MS300C już gra z Heresy III. Jestem pod dużym wrażeniem. Warto już zainwestować w inne lampy, a jak tak to jakie?
 10. Witajcie. Podłączyłem moje Heresy III do Yaqina ms 300c. To co się dzieje to jest nie do opisania. Nie mogę wyjść z podziwu jaka dynamika, rozdzielczość, szybkość. Metallica gra jak na koncercie na żywo.
 11. KotD

  Klub 300B

  Cześć Potrzebuje rady. Mam kolumny Klipsch Heresy III. Napedzam je w tej chwili tranzystorem. Chciałbym spróbować lampy. Nie chcę na początek wydawać dużej kasy. Zastanawiam się nad wzmacniaczem yaqin ms 300c, który mogę kupić niewiele używany za 3600 pln z dodatkową lampa prostowniczą lepszej jakości niż oryginał. Warto kupić taki wzmacniacz?
 12. Dzięki za odpowiedź. Na razie błądzę po internetach 😉
 13. Witajcie, podepnę się do tematu. Aktualnie mam kolumny Klipsch Heresy III i wzmacniacz Supernait2. Nie gra to źle, ale chciałbym spróbować lampy do tych kolumn. Co polecicie? Mam małe doswidczenie ze wzmacniaczmi lampowymi. Miałekm kiedys wzmacniacz Yaqin na lampach EL 34, ale z moimi ówczesnymi kolumnami JBL 4312E grało to kiepsko. Muzyka to rock/metal.
 14. Na razie to są pierwsze odsłuchy. Przesłuchałem 3 płyty. Stoją na podłodze, ale muszę jeszcze trochę je poprzestawiać. Jak będę miał wiecej godzin słuchania za sobą to powiem coś na temat kolumn. Stereofonia fajna, natomist jeżeli chodzi o głębię to jeszcze nie wiem co powiedzieć. Słuchałem muzyki, w której raczej trudno o stwierdzenie takiego zjawiska.
 15. Klipsch Heresy III już grają u mnie. Podłączone są do Naim Supernait2. Jest bardzo dobrze. Nie spodziewalem się tak dobrego dźwięku z takiego połączenia. Leben na pewno u mnie zawita na testy, ale najpierw kolumny muszą się rozruszać ponieważ są nowe. Mam nadzieję, że lampa wyciśnie jeszcze więcej z tych kolumn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.