Jump to content

KotD

Użytkownicy
 • Content Count

  1162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6914 profile views
 1. Witajcie. Podłączyłem moje Heresy III do Yaqina ms 300c. To co się dzieje to jest nie do opisania. Nie mogę wyjść z podziwu jaka dynamika, rozdzielczość, szybkość. Metallica gra jak na koncercie na żywo.
 2. KotD

  Klub 300B

  Cześć Potrzebuje rady. Mam kolumny Klipsch Heresy III. Napedzam je w tej chwili tranzystorem. Chciałbym spróbować lampy. Nie chcę na początek wydawać dużej kasy. Zastanawiam się nad wzmacniaczem yaqin ms 300c, który mogę kupić niewiele używany za 3600 pln z dodatkową lampa prostowniczą lepszej jakości niż oryginał. Warto kupić taki wzmacniacz?
 3. Dzięki za odpowiedź. Na razie błądzę po internetach 😉
 4. Witajcie, podepnę się do tematu. Aktualnie mam kolumny Klipsch Heresy III i wzmacniacz Supernait2. Nie gra to źle, ale chciałbym spróbować lampy do tych kolumn. Co polecicie? Mam małe doswidczenie ze wzmacniaczmi lampowymi. Miałekm kiedys wzmacniacz Yaqin na lampach EL 34, ale z moimi ówczesnymi kolumnami JBL 4312E grało to kiepsko. Muzyka to rock/metal.
 5. Na razie to są pierwsze odsłuchy. Przesłuchałem 3 płyty. Stoją na podłodze, ale muszę jeszcze trochę je poprzestawiać. Jak będę miał wiecej godzin słuchania za sobą to powiem coś na temat kolumn. Stereofonia fajna, natomist jeżeli chodzi o głębię to jeszcze nie wiem co powiedzieć. Słuchałem muzyki, w której raczej trudno o stwierdzenie takiego zjawiska.
 6. Klipsch Heresy III już grają u mnie. Podłączone są do Naim Supernait2. Jest bardzo dobrze. Nie spodziewalem się tak dobrego dźwięku z takiego połączenia. Leben na pewno u mnie zawita na testy, ale najpierw kolumny muszą się rozruszać ponieważ są nowe. Mam nadzieję, że lampa wyciśnie jeszcze więcej z tych kolumn.
 7. mam mozliwosć przetestować Lebena 300 i chyba będę musiał to zrobić.
 8. No nic, pozostaje tylko posłuchać i przekonać się samemu. Czego moze zabraknąć w Lebenie co ma Naim Suopernait 2. Macie takie doświadczenie?
 9. Tylko czy taki Leben zagra rocka i metal?
 10. Witajcie sprawdzał ktoś Heresy lub Cornwall ze wzmacniaczami Naim. Mam Suprnait2 i kolumny KEF R700. Zastanawiam sie czy warto zrobić taką zmianę. Pokój dość specyficzny bo na poddaszu, miejsce odsłuchu w odlegloosci ok 2 -2,5 m od kolumn, powierzcnia podłogi ok. 30m2 tylko, że pokój dość mocno ograniczony skosem. Zastanawiam sie też na JBLL100 Classic. Miałem kiedyś JBL4312E i trochę tęsknię za takim graniem.
 11. Jeżeli chodzi o KEF R700 to nie wykładaja się na rocku. U mnie grają z Naim Supernait2 i takiego efektu nie stwierdziałem.
 12. KotD

  Daphile

  Jaki komputer z dyskiem polecacie do daphile. Teraz mam zainstalowany Daphile na terminalu HP t5740 z zewnetrznym dyskiem na którm mam pliki z muzyką. Chciałbym jakiś komputer all in one (dysk, zasilacz) w miare wydajny.Kasa ok 1 kpln.
 13. Dzięki za odpowiedź. Wygląd też ważny, ale jeżeli nie ma róźnicy w dźwięku to chyba nie warto dopłacać.
 14. Nie nagrało się to co chciałes powiedzieć.
 15. Witajcie co zyskam wymieniając odtwarzacz CD Naim 5X na 5XS?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.