Jump to content

KotD

Użytkownicy
 • Content Count

  1152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6820 profile views
 1. Jeżeli chodzi o KEF R700 to nie wykładaja się na rocku. U mnie grają z Naim Supernait2 i takiego efektu nie stwierdziałem.
 2. KotD

  Daphile

  Jaki komputer z dyskiem polecacie do daphile. Teraz mam zainstalowany Daphile na terminalu HP t5740 z zewnetrznym dyskiem na którm mam pliki z muzyką. Chciałbym jakiś komputer all in one (dysk, zasilacz) w miare wydajny.Kasa ok 1 kpln.
 3. KotD

  Naim club

  Dzięki za odpowiedź. Wygląd też ważny, ale jeżeli nie ma róźnicy w dźwięku to chyba nie warto dopłacać.
 4. KotD

  Naim club

  Nie nagrało się to co chciałes powiedzieć.
 5. KotD

  Naim club

  Witajcie co zyskam wymieniając odtwarzacz CD Naim 5X na 5XS?
 6. Ja tylko odniosłem sie do tego co napisał ziko369 o "półkach cenowych".
 7. Po co sie tak unosić. Miałem na odsłuchach Electrino 250 (ok. 2 tygodnie). Grały u mnie z Naim Supernait 2. Niestety nie zgrały sie z tym wzmacniaczem w przeciwieństwie do np. Spendor A5, Proac d18, PMC 22 czy KEF R700. Może ceny nie mają tu znaczenia ale zgranie ze wzmacniaczem na pewno tak.
 8. KotD

  Naim club

  OK. Dzięki za rady.
 9. KotD

  Naim club

  Jeżeli już rozmawiacie o zasilaczach to mam pytanie. Jaki zasilacz warto dodać do Supernait2 + CD5X? Kasa ma znaczenie. Czy tańsze zailacze obsłużą te dwa urządzenia jednocześnie, ze słyszalną poprawą dźwięku?
 10. Autor jakis czas temu napisał, że zrezygnował z SN2.
 11. W salonie audio grały super, ale wiadomo tam jest dobra adaptacja akustyczna.
 12. Jestem po odsłuchu KEF R700 z Supernait 2. Odsłuch w salonie. Muszę przyznać że jak za takie pieniądze to te kolumny robią z Supernaitem kawał roboty. Ja nie mam zastrzeżeń. Słuchałem rocka, metal. Pop.
 13. Tez jestem bliski tego stwierdzenia po obcowaniu z D18. Tylko teraz jeszcze jaki model? Czy response D2.5 bedzie duzo lepszy od D18 biorąc pod uwage rodzaj muzki i gabaryty pomieszczenia gdzie beda grały?
 14. Dzięki za propozycje. Proacki brałem wcześniej pod uwagę. Pozostałych propozycji nie znałem.
 15. Jak myślisz, z nowymi JBLl100 będzie podobnie czy zdecydowanie lepiej? A jeżeli chodzi z tym szukaniem na oko to pewnie jakieś propozycje mógłbyś wskazać:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.