Jump to content

raptusx

Użytkownicy
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11952 profile views
 1. A czy coś ciekawego w budżecie do 3k mogę koledzy doradzić ? Znajomy wstępnie zastanawia się nad takimi kolumnami: TAGA TAV-506 czy Pure Acoustics Nova 6 ? Wybór padł na amplituner Yamaha rx v485. Prośba o pomoc.
 2. Wyrwe się przed szereg, tak te są ok.
 3. Nie, nie jest jakiś hardcore.. pomyśle, najpierw zacznę od zorganizowania laptopa 🙂. Rozmawialiśmy w offline o rożnych pcb i mnie trochę ostudziły, tutaj to takie plug and play. Dziękować!
 4. No.. nawet nie wystartowałem z transportem PC, dużo do zrobienia a szczerze to na upartego mogę airportem pograć 🙂 Twoje doświadczenia są ciekawe, ale musiałbym posłuchać jak to gra a z tym nie będzie lekko.. ups 😜
 5. DAC GAT ? 🙂 Tranport PC... - zdecydowanie musimy pogadać.
 6. zbieram wszystkie płyty tego nudziarza, ta też wyląduje na półce.
 7. Tak, smiało możesz wyżej podkręcić. Taki urok,
 8. Narazie czekam aż się moje wygrzeją... 🙂 zrobie porównianie z vivnaco hpfl... no i musze podrzucić NAD do poprawienia.
 9. na Pana trzeba wyglądać ;) - żeby uzyskać maksymalną satysfakcję to do box30 musisz dokupić pre xv7500 (chyba, że masz). Nie robiłem bezpośredniego porównania, Greg może się wypowie (albo 4m lub Barthuss)
 10. tak policzyłem.. to było pół roku temu :-) - jak ten czas leci.. ale dźwięk był super. Jednak polecane wersje, konkretne - grają. Nie ma drogi na skróty :(
 11. Boxy 2500a są cały czas godne zainteresowania, ale ciii bo zdrożeją ;) - tylko trzeba ich słuchać w większym pokoju, żeby rozwinęły skrzydła :) Hm.. ciekawią mnie te kabelki o których wspominacie, bo miałem okazję słuchać polecanego cincha GBC włoskiego i polecanego przez Grega. Osobiście mi najlepiej grają te druty szare GAT oraz te, które kiedyś Grzesiek sprzedawał (czarne cinch). Głuchy nie jestem :)
 12. Greg żyje i ma się dobrze :). Pewnie zarobiony, odezwie się w wolnej chwili.
 13. zgoda - ciekawostka, Włosi nie odsłuchują boxów 650 na swoich spotkaniach, w ogóle o nich nie wspominają, poza box300 i box400. Zawsze słuchają na standach kolumn od box 850 w wzwyż.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.