Jump to content

malikali

Użytkownicy
 • Content Count

  5052
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

malikali last won the day on March 9 2016

malikali had the most liked content!

Community Reputation

4372 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11976 profile views
 1. A tak dokładniej? bo może i do miernika trzeba brać pod uwagę kierunkowość :))
 2. Prąd przemienny w przewodach audio nie ma jednego kierunku. Gdyby faktycznie przewodniki były kierunkowe dla nośników prądu, to w audio nie miałby zastosowania.
 3. Z tą czystością medzi 6N to też pewnie ściema , bo inne lepsze firmy mają taką więc żeby nie pisać że tylko 3N to sobie poprawili. A przepraszam bardzo, co czystość miedzi ma do rzekomej kierunkowości kabli?
 4. Totalne bzdury, podobnie rzekoma kierunkowość zresztą jak by to działało, skoro sygnał audio to prąd przemienny.
 5. Podaj choć jeden przykład takiego twierdzenia, które Twoim zdaniem nie jest zgodne z naukowymi faktami. I przykład faktu naukowego, który potwierdza działanie choćby kabli sieciowych na sygnał audio.
 6. Ciebie nie prosiłem Ty naukę masz jak sam twierdzisz w głębokim poważaniu, a może ktoś inny jednak zechce objaśnić i zasypać lawiną argumentów technicznych to czemu mam się śmiać? Tylko widzisz do tej pory nikt tego nie zrobił i to jest już trochę śmieszne. W szczególności jak ktoś twierdzi, że zrobił grający kabel, a potem przyznaje, że nie wie jak to działa i na czym bazował, choć firmy produkujące tego typu sieciówki i inne cuda na kiju są zdania, że stoją za tym długoletnie research i nic nie wychodzi z przypadku, a tu proszę szast prast gość ukręcił kabla i gra mu jak ta lala.
 7. Opisz choć jedną rzecz, ale niech to będzie poparte z czysto technicznego punktu widzenia.
 8. A jakie to lepsze jest pomiędzy linką a drutem? Zaznaczam nie pytam o przewody licowe.
 9. W szczególności jeśli ktoś sam o sobie mówi, że jest elektronikiem 🙂
 10. malikali

  Audio mity

  Miałem i takie przewody sieciowe grubości z 5cm - co z tego jak 3 razy cieńszy grał lepiej. Jak ktoś słucha to wybierze ten lepiej pasujacy do danego zestawu, lepiej grający a nie lepiej wyglądajacy. Wygląd to tylko jeden z kryteriów, ważniejsza jest metka, a kable za ścianą nie mają metki nie są nawet ładne i nie mają namaszczenia guru, o przepraszam "naukowca" ale co najważniejsze nie są dostępne dla podglądaczy 😄
 11. malikali

  Audio mity

  Mało firm robi takie naprawdę dobre przewody sieciowe, robiące duże wrażenie. Wrażenie może i robią na słuchaczu, ale na tym pozostaje bo realnie niczego nie zmieniają.
 12. malikali

  Audio mity

  Może dlatego że nie wygrzewają 😂
 13. malikali

  Audio mity

  Tak, szczególnie z kablami sieciowymi to już swoisty odlot 🙂
 14. malikali

  Audio mity

  oto i on: Niektórym dać coś pod nos to za mało.
 15. malikali

  Audio mity

  Naukowiec od audiovoodoo, gość się zatrzymał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.