Jump to content

malikali

Użytkownicy+
 • Content Count

  5678
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

malikali last won the day on March 9 2016

malikali had the most liked content!

Community Reputation

4916 Audioholik^n-1

About malikali

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12847 profile views
 1. malikali

  Audio mity

  Uwierzycie, a usłyszycie wystarczyło napisać 🙂
 2. malikali

  Audio mity

  Dodatkowo toto grzeje może? 🙂
 3. malikali

  Audio mity

  Bynajmniej, silnik to zespół części mechanicznych współpracujących ze sobą, na skutek tarcia znane jest zjawisko docierania się współpracujących elementów silnika i przejście w fazę normalnej eksploatacji. A kable przepraszam bardzo gdzie i jak się docierają? Chyba szuraniem o podłogę podczas ciągłych wymian na "lepsze"
 4. malikali

  Audio mity

  Jak po tym całym wygrzaniu nic się z nim nie zmieniło, to nie kabel jest gotowy do podłączenia do systemu, tylko sam słuchacz jest gotowy i podatny na usłyszenie zmian. Ale równie dobrze może rzucić te kable na kaloryfer i jak uwierzy w to, że nadchodzą zmiany efekt będzie taki sam. Gdyby to samo napisał producent tego ustrojstwa to nic złego wiem, że kupuje magiczne pudełko, ale tak nie jest ponieważ podaje, że kabel ulega zmianom fizycznym - zmienia brzmienie systemu i tu jest już problem, bo to jest już oszustwo.
 5. malikali

  Audio mity

  A to ciekawe co piszesz, a zatem co takiego robi z kablami wygrzewacz Nordost CBID-1?
 6. malikali

  Audio mity

  Tylko po co? Ty posługujesz się wiedzą i pomiarami. Koledzy od wygrzewania wrażeniami słuchowymi. A zatem wygrzewanie kabli to zjawisko fizyczne czy psychoakustyczne?
 7. malikali

  Audio mity

  Oczywiście masz rację, przykładów bezmyślności jest zdecydowanie najwięcej, a Ci kumaci o których piszesz to najczęściej interesy i kolesiostwo ot cała tajemnica wiary. Kumaci wiedzą bardzo dobrze, że z faktami nie dadzą rady co więc pozostaje? Ano wycieczki ad personam o których wspomniałeś.
 8. malikali

  Audio mity

  Tych, którzy nie chcą tego kroku wykonać nie przekonasz za żadne skarby. Taki wybór ludzi jest zapewne też podyktowany różnymi względami, jedni robią interesy, drudzy tak chcą bo im pasuje, a jeszcze inni są tak nakręceni, że ulegają złudzeniom. Ale są też osoby obserwujące, pytające i stojące gdzieś na początku drogi, więc uważam, że do takich osób Twój przekaz może trafić. To gównie ta grupa ludzi często obserwuje taką konwersację i ją analizuje, a bardzo często są to osoby nawet nie udzielające się na forum. Nawet jeśli Twoje argumenty nie trafią do adwersarza, (co jest praktycznie standardem 🙂) to z pewnością przeczyta to spora grupa obserwujących temat i może choć zasiejesz ziarno, by skłonić ich do myślenia? A to już będzie sukces.
 9. malikali

  Audio mity

  Problem w tym, że jeśli ktoś nie będzie miał tej drugiej postawy sceptyków i tych argumentów przed sobą, to może nawet nie wpaść na to, że może być jednak trochę inaczej niż do tej pory sądził. Oczywiście jeśli ktoś nie myśli i nie potrafi analizować i wyciągać wniosków, a woli ślepo wierzyć, bo tak mu czasem wygodniej dla panującego i przyjętego ogółu w tych kręgach, to nic nie poradzisz. Sporo osób jednak potrafi wyciągać wnioski, a kuriozalność tych coraz to nowych wymyślnych "poprawiaczy" tylko ułatwia podjęcie odpowiednich kroków i nakłania jednak do spojrzenia na to z innej perspektywy.
 10. malikali

  Audio mity

  Mnie taki wątek "kopania" naprowadził, kto wie gdzie bym był i ile płacił za kable gdyby nie pewne argumenty. Wiem że takich sytuacji jest mało, ale jak dasz za wygraną to się rozejdzie jak wirus 🙂
 11. malikali

  Audio mity

  Czyli nie będzie wiadomo czy lepsze 🙂
 12. malikali

  Audio mity

  Nadredaktor oczywiście w pozytywach, bo usłyszał wpływ na mózg 🤣 [Hidden Content]=
 13. Eee tam, podał tylko niewygodne liczby 🙂
 14. malikali

  Audio mity

  Extender emituje sygnał docierający bezpośrednio do mózgu. (podkreślenie – red.) Ograniczenia kolumn, podbarwienia akustyki, a nawet pewne wady słuchu mogą być w tym wypadku pominięte. Akustyczne ograniczenia w reprodukcji dźwięku nie grają już kluczowej roli. Szczyt głupoty sięga zenitu
 15. Przecież "nauka nie dotarła jeszcze na ten poziom" kolego🤭 Sam jesteś autorem takich twierdzeń, a oczekujesz pomiarów 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.