Jump to content

malikali

Użytkownicy
 • Content Count

  4963
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

malikali last won the day on March 9 2016

malikali had the most liked content!

Community Reputation

4294 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11895 profile views
 1. Tu kiedyś ktoś deklarował na amplitunerze kina domowego, że słyszy "przepaść" po zmianie kabli także ten...
 2. Pytanie o cenę nie ma sensu bywa, że ludzie słyszą kable z metra na sprzęcie kina domowego i wtedy jest cacy nikt nawet się nie odezwie, że przecież jak to! To za słaby sprzęt i kable, no panie przecież nie możesz tego słyszeć. No ale wystarczy, że zakwestionujesz słyszenie kabli to nagle się okaże, że żaden sprzęt który posiadasz nie będzie wystarczająco dobry.
 3. Może nie zastosowałeś odpowiednich dopalaczy do sieciówek 🙂 aż strach pomyśleć ile szarlataństwa się za tym kryje.
 4. Zapomniałeś jeszcze o opcji słabego słuchu 🙂 Swoją drogą Ci sami znawcy nigdy nie biorą pod uwagę tego, że to oni mogą być w błędzie, bo przecież słyszą to musi być prawda i zawsze mają gotowe formułki dla adwersarza. Słaby sprzęt - kabli nie usłyszysz, dobry sprzęt - jesteś głuchy.
 5. Ta czerń! Coś jak czarne tło... To czekamy na pomiary TV jego głębi kolorów i czerni po zmianie kabla sieciowego! Tylko proszę bez takich wykrętów typu "tego nie da się zmierzyć" bo te parametry są jak najbardziej mierzalne.
 6. Dużo się mówi o takich sytuacjach, ale nikt nie udokumentował takowych, była tutaj kiedyś jedna taka propozycja osoby sceptycznej, czyli test w wybranym salonie audio. Użytkownik ten nawet chciał to zrobić na swój koszt, ale miał jeden warunek nagranie z tej bajkowej imprezy, bo jak to już się wiele razy można było przekonać, słyszący lubią odwracać kota ogonem, a to kable nie takie, a to kolumny jednak nie były dość transparentne, źle siedział, a tak w ogóle to miał atak chwilowej głuchoty.
 7. Nikt nic nie wie jak to działa, producent też nie wie jak to zrobił, ogólnie same nieścisłości. Jedyne co można przeczytać, to bajkowe opisy rzekomych zmian, a jak ktoś próbuje dorobić już teorię działania, to zawsze wychodzi z tego straszny bełkot. Ale tak podsumowując, z technicznego punktu widzenia to nie działa i nie ma na to cienia dowodu, a w sferze odczuć zmysłami też nikt nie udowodnił tego, że słyszy kable sieciowe stosując ślepy test.
 8. To może być przyczyną słabe przyleganie izolacji lub jej skład mógł się do tego przyczynić, ale nawet najlepsza izolacja nie odetnie dostępu tlenu w 100% i ma to znaczenie w kablach linkowych, gdzie pomiędzy drutami zawsze jest jakaś przestrzeń.
 9. Niczego takiego nie uzyskasz, bo to nie jest rzecz odpowiedzialna za stabilność obrotów tego silnika, a już ostatnią rzeczą jest uzyskanie "stabilności napięcia" przez takowe kable sieciowe. Wahania w sieci jakie są, to takie pozostaną i nawet ~1.5m najlepszego kabla sieciowego tego nie zmieni.
 10. Jeśli komuś podobał się TAU, to kolejny niezły w tej tematyce "Jestem matką - I Am Mother"
 11. A linki do opinii na dole strony sklepu są zmienione... obawiam się że masz rację, ale dziwię się że się tym nikt nie zajął jeszcze.
 12. Kiedyś miałem zrobić w tym sklepie zakupy zapytałem czy jest możliwy mały rabat podali cenę, a na końcu napisali tak "A teraz pasuje!?" Już nic nie odpisałem i wiedziałem że nie warto, zero kultury.
 13. Ta zwłaszcza "polaryzacji bezpieczników" 😄
 14. A skąd pomysł, że ja napisałem? Jeśli obecny poziom wiedzy nie pozwala ocenić czy kable grają, to poszukaj sobie jeśli Ciebie to interesuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.