Jump to content

tomba7

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, MotoGP.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Genesis x2, Deep Purple i The Cardigans tym razem. Ceny jak nigdy - dwa rabaty działają 🙂 Nie było lekko, bo to już końcówka w sklepach i musiałem objeździć 7 sklepów 🙂 Teraz czekam na Mikołaja 🙂
 2. Reklamacja została spisana wczoraj, dzisiaj SMS z centrali z pozytywną dla mnie decyzją. Potem wycieczka do sklepu i zwrot kasy. W innej Stonce widziałem MA, ale już nie ryzykowałem. Kupuje winyle w tej sieci już od kilku dobrych lat i zauważyłem, że problemy trapią "cienkie" wydania. Wszystkie placki 180g są zawsze bez pudła.
 3. Uważajcie na Massive Attack. Mi się przytrafiła "miska na owoce" a w dodatku igła i wkładka mają drgawki na początku płyty, jakby igła dopiero wycinała ścieżkę na winylu. Masakra, zobaczymy jak mi pójdzie reklamacja i dyskusja z kierownikiem :(
 4. tomba7

  Śliczne Tunery

  Dla rozruszania wątku, który kiedyś rozbudził moją miłość do analogowych urządzeń audio, wklejam mojego Kenwooda KT-6500. Kupiłem go ponad 15 lat temu od naszego forumowego kolegi Krzycha, którego pozdrawiam 🙂 Keny ma u mnie dożywocie a dzisiaj gra sobie Trójkowy Polski Top Wszech Czasów.
 5. Uważajcie na Dire Straits. Kupiłem trzy sztuki. Dwie już zwróciłem a trzecią zwracam jutro. Falowania jak nie w pionie to w poziomie. Masakra, straciłem czas na podróże po sklepach i pieniądze na benzynę. Mam już dosyć, poddaje się z tą płytą. Kupiłem też kilka innych i z nimi zero problemów. Dire Straits jakieś pechowe w tym rzucie.
 6. Zakupy płyt w Biedrze to tak jak gra na giełdzie. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ja nie liczyłem na przeceny przed świętami a dodatkowo mam wrażenie, że po tygodniu zostały już tylko niechciane resztki, które często są zmasakrowane przez przypadkowe/nieumiejętne składowanie/ekspozycję. Ja zaliczam się do tych nieszczęśliwców, którzy kupili płyty w pełnej cenie. Śpię jednak spokojnie, bo kupiłem wszystko to co chciałem. Z niecierpliwością czekam na pierwszą gwiazdkę, bo czekają na mnie prezenty (x17) z dwóch ostatnich promocji :)
 7. Biedra znowu uderza w mój czuły punkt. Mikołaj w tym roku będzie miał co robić :)
 8. W moim mieście też posucha. Odwiedziłem trzy sklepy i nic nie znalazłem. Biedra buduje napięcie.
 9. tomba7

  Magnetofon.

  Koledzy. Jeśli macie na sprzedaż w swoich zbiorach części zamiennych czarną zewnętrzną obudowę kieszeni kasety do Onkyo TA-2570, to prześlijcie jej zdjęcie i proponowaną cenę na PW. Muszę u siebie wymienić ten element, bo ma małą skazę, która mnie wizualnie drażni. Dziękuję.
 10. Doświadczenie nabywa się z czasem i czasami trochę to niestety kosztuje... Ja na przykład dzisiaj zmieniając wkładki i walcząc z ustawieniami, złamałem w jednej z nich igłę. Chwila nieuwagi i kłopoty gotowe. Traktuję to jako element edukacji i nabywania cennego winylowego doświadczenia.
 11. Odwiedziłem w trzech różnych miastach chyba z 20 sklepów ;) Większość Biedronkowych płyt tych co chciałem to mam, bo kupuję je regularnie. Dzisiaj poszedłem na luzie nie oczekując, że cokolwiek kupię nowego. Ku mojemu zaskoczeniu, udało się kupić brakujący Queen i The Cure.
 12. tomba7

  podkładki pod kolce

  Norstony są z fajnym filcem. Potwierdzam, że są dobrej jakości, nie niszczą drewnianej podłogi i można delikatnie przy sprzątaniu przesunąć kolumny.
 13. tomba7

  Magnetofon.

  Dzięki za wskazówki. Jutro biorę się do roboty.
 14. tomba7

  Magnetofon.

  Panowie, mój TA-2570 zaczął ostatnio wciągać taśmę (bez jej gniecenia, ale załącza się STOP). Dzieje się to po jakimś czasie odsłuchu (a nie od razu). Kompletne paski wymieniane jakiś rok temu, nic nie kręciłem w ustawieniach toru taśmy. Czyżby dawał o sobie znać znany problem z silnikiem Sankyo, czy może rolki już mają poślizg i poprawnie nie przesuwają taśmy?
 15. Muszę do was zawitać, skoro jesteśmy sąsiadami :) Byłem nawet dzisiaj, ale otwieracie późnym popołudniem. Miejsce wygląda bardzo fajnie i łączy w sobie to co lubię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.