Jump to content

artafi

Użytkownicy
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. no i po problemie z Yaqin MC-10L .... jedna spalona lampa, bezpiecznik, ustawienie biasu, zimny lut. Bardzo dziękuje lampowym forumowiczom za odzew, za pomoc, na priva dostałem dużo porad i kontaktów. Wzmacniacz chodzi teraz jak burza, ku mojej radości, a narzekaniom sąsiadów.
  2. Obserwując kilka miesięcy lampowe forum, stwierdziłem że nie wiem do kogo mam się zwrócić z prośbą o naprawę zepsutego lampowca , chodzi mi o fachowca kochającego te urządzenia, który potrafi opierając się na swoim doświadczeniu naprawić oraz między innymi wprowadzić fachowe modyfikacje do wzmacniaczy lampowych. Wzorem dla mnie w tej dziedzinie jest McGyver, ale niestety mieszka na południu Polski, a ja jestem z Olsztyna[Warmia], wzmacniacza nie chcę wysyłać pocztą . Proponuje otwarcie NOWEGO TEMATU ,w którym można dowiedzieć sie KTO I GDZIE w Polsce naprawia tego typu urządzenia. Tyle wstępu, Chciałem spytać o miejsce gdzie mogliby mi naprawić wzmacniacz lampowy Yaqin MC-10L; nie gra prawy kanał ; wszystkie lamy sie żarzą. Nie pomaga zmiana lamp czy bezpieczników. Lampowca przywiozę do miejca naprawy
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.