Jump to content

robin102

Użytkownicy
 • Content Count

  1593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wielbiciel taniego Hi Fi, drogiego piwa, zupy grochowej i muzyki wojskowej :D
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie nie, żadnych wzmacniaczy. Potrzebuje zestaw mini do mini słuchania. Proszę ofertę na PianoCraft MCR-N870D GRAND
 2. Cóż tu pisać. Polecam poszukać w necie jak to dobry albo zły kabelek. Interkonekt jest na wtykach Bulet więc lepiej już się nie da :) Dla mnie rewelacja i nigdy bym go nie sprzedawał, ale swoje audio rozsprzedaje w całości, więc i kable też
 3. Pięknie utrzymany odtwarzacz CD niemal bez śladów używania. Kolor czarny Pilot jak nowy, odtwarzacza na front panelu bez rys i innych uszkodzeń. obudowa z każdej strony w bardzo dobrym stanie. Do odtwarzacza fabryczne oryginalne opakowanie. O brzmieniu, no cóż gra to pięknie bez dwóch zdań w budżetowej lidze nie było lepszego.
 4. Sprzedam wzmacniacz AUDIOLAB 8000S w kolorze czarnym. Wzmacniacz bardzo, bardzo zadbany estetycznie, bez rys, obić ect. Front stan doskonały, obudowa także. Jedyny mały minus ujemny to selektor źródeł który czasem nie przełączy od razu, ale, że ustawiony ciągle na to samo źródło to nie stwarza problemu. Pilot w idealnym stanie, niemal jak nowy. Sprzęt od pedanta można by rzec. Szybkie dynamicznie i niesamowicie szczegółowe granie. Dół pasma sprężysty i z uderzeniem. Cena do rozsądnej negocjacji.
 5. Można by Pana Q21 przywołać do tablicy ? 🙂 Piano 670 + głośniczki B&W 685 S2 ewentualnie PianoCraft 870
 6. To już pewnie w najnowszym wydaniu te zacne kolumny. Wrzuć foteczki jeśli kupiłeś, bo chętnie luknę co tam się zmieniło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.