Jump to content

jacek99

Użytkownicy
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

671 profile views
 1. Kable nic tu Ci nie pomogą. Jeżeli zależy Ci mocno na kinie domowym i stereo w jednym klocku, to zmień amplituner, i nie na inną Yamahę , tylko kup Marantza 6xxx albo Onkyo minimum serii 6xx . Nie muszą być to najnowsze modele,z powodzeniem ubiegłoroczne będą ok.
 2. jacek99

  Egraeat A5

  Ja mam Himedie Q10 Pro, i odnośnie Kodi mam takie same zdanie jak Ty. Systemowy odtwarzacz jest niezawodny.
 3. Heco Music Style 200F https://allegro.pl/oferta/heco-music-style-200f-7874414659
 4. Mi na suficie tak to wyszło,przy okazji skrzynki na suficie wykorzystałem jako źródło oświetlenia.Przy podwieszanym suficie było by łatwiej. jeszcze jedno
 5. Ja na sufit dałem HECO INSTALL INC 602 , teraz nie ma mnie w domu, jutro wrzucę zdjęcia jak mi to wyszło.
 6. Nie wszyscy znają angielski,a odnośnie filmów z atmosem i demówek to mam ich dużo, długo zabierałem się za instalację atmosa bo myślałem że to niewiele wniesie do mojego systemu, poza tym nie mam podwieszanego sufitu, i trzeba było jakoś z sensem zainstalować te głośniki na suficie żeby to jakoś z sensem wyglądało.
 7. Przed chwilą skończyłem montaż sufitowców , jeszcze bez kalibracji, a już powiem że warto było.
 8. No może i tak... Chyba nie ma co przesadzać.
 9. Te Magnaty to ciekawa propozycja, ale wyczytałem że głośniki wysokotonowe mają metalową kopułkę,i chciałbym się zapytać czy nie będą zbyt nachalnie grały?
 10. Witam. Chciałbym sobie zainstalować Atmosa ,ale mam mały dylemat z sufitowym nagłośnieniem.Będzie to w konfiguracji 7.1.2 Kolumny które posiadam to zestaw Heco Aurora,ampli Onkyo RZ830 ,ale zastanawiam się co dać na sufit.Przyszło mi do głowy żeby dać głośniki instalacyjne Melodika BLI6,ale tu zastanawiam się bo te głośniki mają impedancję 8 Ohm a moje Aurory mają 4 Ohm.Czy to nie będzie "przeszkadzać" ? Najprościej było by dać na sufit małe kolumny od Heco,ale ta możliwość odpada definitywnie,gdyż moja małżonka niestety nie podziela mojej pasji i nie chce oglądać dodatkowych kolumn wiszących jeszcze nad głową. A dla czego Melodiki ? Bo miałem kiedyś BL40 i nawet to jakoś fajnie grało.Znalazłem też jeszcze głośniki instalacyjne Heco Install INC602 te mają 4 Ohm,ale ciężko znaleźć o nich jakieś testy w internecie i trochę się ich obawiam,a o Melodikach coś tam piszą i nie ma tragedii z nimi. A może jakieś inne ktoś poleci ?
 11. jacek99

  Klub SVS

  subfan- u mnie SB2000 gra razem z Heco Aurora i Onkyo RZ810,na troszkę ponad 20m2.O drugim na razie nie myślę.Mam system 7.1 ale zastanawiam się czy nie przejść na 5.1.2 Niestety z tym ampli nie można mieć 7.1.2 SB 2000 jest ok.moj stary Velodyne CTH10 Q przy nim wypadał blado.Ale ja sobie nawet nie wyobrażam jak grają te Twoje dwa kolosy...
 12. jacek99

  Klub SVS

  Ja też się zapisuję do klubu SVS.
 13. Kolega ryback dobrze radzi.Trzeba poświęcić trochę czasu i umówić się na odsłuch.Często jest tak że nasz faworyt przed odsłuchem wypada później blado i wracamy z czymś zupełnie innym.To nie jest zmarnowany czas.Dla każdego kto interesuje się tym tematem to są super spędzone chwile w salonie na odsłuchach.
 14. Ja mam Heco Aurora 700 z RZ810 ,W kinie super,a stereo co najwyżej dobre.Ale to nie wina kolumn,wiadomo to amplituner jest słabym punktem wtedy.Aurory /nie tylko zresztą one/ pokazują dopiero co potrafią jak grają pod wzmacniaczem stereo.Szczególnie bas na Aurorach jest super.Wogóle są to nie męczące kolumny,można grać godzinami,bez bólu głowy :)
 15. U mnie Melodiki grały z Atolem 100 i 80,oba dobre do tych kolumn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.