Jump to content

Lucky

Użytkownicy
 • Content Count

  1515
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

187 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie zastanawiam się nad zakupem magnetofonu szpulowego. Jaki szpulowiec wg waszej opinii najwierniej przegra sygnał z winyla. Mój kolega ma super wypasiony tor winylowy i wspaniałą kolekcję płyt. Nie mam zamiaru inwestować w winyl ale pomyślałem, że może rozwiązaniem będzie zakup bardzo dobrego szpulowca. Czy np. Revox99 /względy estetyczne/ jest wystarczająco dobry ?
 2. Lucky

  Audio over IP

  Dlaczego nie [Hidden Content]
 3. Lucky

  kolumny życia

  Tak Point Source + PS10
 4. Piorasz właśnie posłuchałem 666 i szczerze napiszę zawsze uciekałem od tej płyty, bo Demis tam śpiewa, ale z drugiej strony intrygowała mnie osoba Vangelisa. Kurczę, to fajna płyta i przyzwoicie nagrana, dzięki. Ja już dawno przestałem słuchać audiofilskich popierdułek. Po to wydałem kasę na sprzęt aby słuchać muzyki którą lubię a nie która fajnie jest nagrana.
 5. Lucky

  kolumny życia

  U mnie żółtki też grają i oby jak najdłużej.
 6. 35 x 365 = 12.775 zł No jeszcze tak źle nie jest za Roon płacisz dziennie ok. 1 zł z hakiem
 7. MBL zainteresował się Roonem [Hidden Content] . Czas pokaże jak będzie. Może 115 $ to za dużo ale z drugiej strony to miesięcznie 35 zł za przyjemność obcowania z dobrze zintegrowana własną biblioteką audio z serwisami streamingowymi. Właśnie Roon dodał dekodowania softwarowe MQA. Całkiem zgrabnie to działa wczoraj sprawdzałem dekoduje do 24 bit 96Hz.
 8. Lucky

  YAQIN MC-100B

  Sprawdź luty.
 9. To ja poczekam na klona Momentum S250 :)
 10. Może wrócę do pierwszego pytania. Czy jest w Polsce ktoś kto może naprawić magnetofon. Kiedyś św.p. Korwin kogoś polecał ale to już było dawno temu.
 11. Czyli mam problem, bo nie wiem czy ktoś może pożyczyć taśmę testową.
 12. Mam wielką prośbę czy ktoś z szanownych kolegów może pomóc w udostępnieniu kopii taśmy testowej w celu regulacji głowic. Zaoferował mi pomoc w naprawie znajomy ale nie ma taśmy testowej.
 13. Witam, poszukuję dobrego fachowca do naprawy AKAI 630D. Magnetofon jest w dobrym stanie technicznym ale ma totalnie rozregulowane głowice. Ktoś przy nim grzebał i na pałę kręcił śrubami. Jeden otwór od regulacji głowicy odtwarzającej jest wyrobiony.
 14. Lucky

  U2 wydania mini lp SHM CD

  Bo z g..wna bata nie ukręcisz.
 15. Lucky

  AMPLIFON SET140

  Davida Bowie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.