Jump to content

Filwoj

Użytkownicy
 • Content Count

  1477
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8530 profile views
 1. Przede wszystkim wszystkie jego pozostałe płyty, także te późniejsze.
 2. Snowy, zawsze i wszędzie, wszystko bez wyjątków. [Hidden Content] i [Hidden Content] i jeszcze wiele, wiele innych...
 3. Zdecydowanie moje klimaty ! Zwłaszcza 2 i 3. Dzisiaj dla odmiany:
 4. Masz kasę i miejsce na taki sprzęt a znajdzie się czas na ceremonię czyszczenia i odpalania to zdecydowanie tak. Jak inaczej się przekonasz, że to już minęło i se nie wrati ? Ja mam wszystkie (chyba ) możliwe źródła i z różną częstotliwością, zależnie od nastroju i pogody używam. Albo nie. Broń Boże nie oceniam bo nie o to w tym chodzi.
 5. Dzięki za namiary, cena zaporowa i komentarze też zniechęcają. Jeszcze będę szukał.
 6. To moja pierwsza wizyta tutaj więc witam wszystkich serdecznie. Poszukuję do decka kasetowego Teac R-919X pilota, symbol RC-311. Czy ktoś się z takim urządzeniem spotkał ? A może leży u kogoś całkiem niepotrzebny i czeka na mnie ? Będę wdzięczny za każdą informację gdzie tego szukać.
 7. Filwoj

  Magnetofon.

  Witam wszystkich, poszukuję do decka Teac R-919X pilota, symbol RC-311. Czy ktoś się z takim urządzeniem spotkał ? A może leży u kogoś całkiem niepotrzebny i czeka na mnie ? Będę wdzięczny za każdą informację gdzie tego szukać.
 8. Cała płyta, pierwsza kaseta JJ jaką nabyłem i jedyna jaką mi skradziono razem z odtwarzaczem z samochodu. Bardziej żal było kasety niż sprzętu... [Hidden Content]
 9. Filwoj

  Magnetofon.

  A jest taki ? Cisza długa i niepokojąca, czyżby też coś mi umknęło ?
 10. Z tym się zgadzam, na pewno oba magnetofony nie są w idealnym stanie. Ale słyszę to co słyszę. Dodatkowo, zależnie od wielu różnych czynników takich jak samopoczucie, pora dnia czy choćby zwykłe znudzenie raz z większą przyjemnością słucham Akai a innym razem Revox'a.
 11. Słuchając tej samej muzyki na tym samym systemie nagranej i odtwarzanej na Revoxie a potem na Akai słyszę więcej mocy i przestrzeni w tym drugim przypadku. Gdy nie porównuję bezpośrednio oba mi się podobają. Użyłem słowa "dynamika" w potocznym rozumieniu, mam wrażenie, że Revox wyraźniej oddaje różnice między bardzo cichymi i bardzo głośnymi fragmentami. Akai jakby trochę spłaszcza takie fragmenty gdzie są nagłe i duże zmiany głośności.
 12. Mam Akai GX-630DB i Revox A-77 dwuślad. Oba nagrywaj wg mnie b. dobrze, ale dynamika Revox'a nie do pobicia. Zwłaszcza na 19 cm/s, mistrzostwo świata.
 13. Desktop, test 4s. Niestety, w innym wątku - magnetofony szpulowe - zapis ponad 70 s.
 14. Filwoj

  Daphile

  Również ma czasami problem z odtwarzaniem poprzez plik *.cue. Dzieje się tak wtedy gdy Daphile nie zaktualizuje biblioteki. Trzeba pozwolić ponownie przeskanować wszystkie pliki. Pomaga. Niestety, gdy plików jest dużo trwa to czasami b. długo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.