Jump to content

Filwoj

Użytkownicy
 • Content Count

  1483
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8714 profile views
 1. A może Dave Matthews And Tim Reynolds ? Oczywiście koncerty, np Live At Luther College-1999.
 2. Hej, czy pytanie jeszcze aktualne ?
 3. Filwoj

  Magnetofon.

  I to jest najlepszy pomysł - będzie widać co jest grane. Jeżeli jest dostęp po zdjęciu pokrywy kieszeni można też patyczkiem z watą (bo miękki) podczas odtwarzania hamować lewą rolkę lub delikatnie przesuwać taśmę na głowicy i obserwować-słuchać jakie są efekty. Tak można znaleźć źródło mechaniczne problemu. Jeżeli to nic nie da to pozostaje regulacja do kasety serwisowej.
 4. Filwoj

  Magnetofon.

  A jakiś programowalny ?
 5. Filwoj

  Magnetofon.

  Mama dwa różne decki Akai i oba reagują równocześnie na tego samego pilota.
 6. Przede wszystkim wszystkie jego pozostałe płyty, także te późniejsze.
 7. Snowy, zawsze i wszędzie, wszystko bez wyjątków. [Hidden Content] i [Hidden Content] i jeszcze wiele, wiele innych...
 8. Zdecydowanie moje klimaty ! Zwłaszcza 2 i 3. Dzisiaj dla odmiany:
 9. Masz kasę i miejsce na taki sprzęt a znajdzie się czas na ceremonię czyszczenia i odpalania to zdecydowanie tak. Jak inaczej się przekonasz, że to już minęło i se nie wrati ? Ja mam wszystkie (chyba ) możliwe źródła i z różną częstotliwością, zależnie od nastroju i pogody używam. Albo nie. Broń Boże nie oceniam bo nie o to w tym chodzi.
 10. Dzięki za namiary, cena zaporowa i komentarze też zniechęcają. Jeszcze będę szukał.
 11. To moja pierwsza wizyta tutaj więc witam wszystkich serdecznie. Poszukuję do decka kasetowego Teac R-919X pilota, symbol RC-311. Czy ktoś się z takim urządzeniem spotkał ? A może leży u kogoś całkiem niepotrzebny i czeka na mnie ? Będę wdzięczny za każdą informację gdzie tego szukać.
 12. Filwoj

  Magnetofon.

  Witam wszystkich, poszukuję do decka Teac R-919X pilota, symbol RC-311. Czy ktoś się z takim urządzeniem spotkał ? A może leży u kogoś całkiem niepotrzebny i czeka na mnie ? Będę wdzięczny za każdą informację gdzie tego szukać.
 13. Cała płyta, pierwsza kaseta JJ jaką nabyłem i jedyna jaką mi skradziono razem z odtwarzaczem z samochodu. Bardziej żal było kasety niż sprzętu... [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.