Jump to content

zentaur

Użytkownicy
 • Content Count

  726
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Dawno mnie nie było, musiałem przeczytać kilka stron wstecz.
 2. Panie Michale, niech Pan nie da się namówić na żadne L-ki. Tylko Nikon ;) A tak poważnie, rozumiem, że są to zdjęcia poglądowe. Do folderu/reklamy zrobi się lepsze zdjęcia jak mniemam. Dla mnie nie ma tematu. Co do wyglądu maskownic - minimalnie bardziej podobają mi się te nowe, ale ważniejsze dla mnie będzie jak będą wyglądały kolumny bez maskownic.
 3. zentaur

  Klub marki Pro-Ac

  Przeglądając zakładkę kluby ze zdziwieniem zauważyłem, ze brakuje kolumn ProAca. Zapraszam więc wszystkich użytkowników tych kolumn jak i osoby, którym podoba się ProAcowa szkoła grania do dzielenia się swoimi doświadczeniami, a także zdjęciami ProAców. Moim wpisowym niech będą monitory, w których zakochałem się już dawno, a które od niedawno mam przyjemność słuchać: ProAc Studio 100. Na razie grają z MF E10, cd dopiero wybieram, najprawdopodobniej będzie to Arcam ze starej serii Alpha. Oficjalna strona: http://www.proac-loudspeakers.com/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.