Jump to content

Mateusz80

Użytkownicy
 • Content Count

  506
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5251 profile views
 1. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7917638516. Przynajmniej go mokrą szmatą do zdjęcia umył 😉
 2. @Bipo Ja jeszcze w bluray siedzę, ale z pl napisami też nie mam problemu 😉
 3. Byłem ostatnio w Media Markt na stoisku DVD - wybór nowych filmów i bajek jest przeogromny. Na stoisku z filmami bluray wybór już jest sporo mniejszy. 4K to jakieś 30 filmów dostępnych w moim sklepie. Są produkcje, które nie wiedzieć czemu u nas w kraju nie pojawiły się na bluray i UHD, i dotyczy to także tych najnowszych filmów. Na DVD - bez problemu kupię chyba wszystko co mi przyjdzie do głowy. Dlatego nawet jakbym chciał iść z duchem nowych technologii to nie ma z czym czasami poszaleć. W tym temacie niestety u nas jest jeszcze spoooro do nadrobienia
 4. Kiedy miałem Netflixa to w ustawieniach była informacja o zużyciu danych w zależności od rozdzielczości filmu. Dla UHD jest to 7 giga na godzinę filmu.
 5. Poczytaj o XTZ 12.17 (zwykły lub Edge), coś od BK może też Ci podejdzie?
 6. Okulary 3D do projka Sony HW 65 jedna sztuka: https://allegro.pl/oferta/okulary-3d-xpand-lite-rf-sony-hw65-7985927970
 7. Jak tylko nówka wchodzi w gre to JVC odpada. Tego HW 65 można dorwać nowego poniżej 8tys. Pytanie ile jesteś w stanie nagiąć budżet i jaki format Cię interesuje? 4K czy FullHD.
 8. A czym zaciemniacie pokój? Ja mam agrowłókinine i wg mnie możnaby użyć czegoś bardziej czarnego i mniej błyszczącego.
 9. Super. A jak to się ma do tego wątku?
 10. Nie zrozumieliście :) Oglądam tylko z napisami, ale jest to Dolby True HD albo DTS Master Audio. A na takich samych wydaniach za granicą potrafi być Atmos np. Player One, Valerian i Miasto Tysiąca Planet itp.
 11. Najgorsze jest to, że filmy, które za granicą są z atmosem u nas obcina się je do 7.1 czy 5.1. Mowa oczywiście o bluray, bo UHD chyba wszystkie u nas mają atmosa.
 12. Obejrzyj sobie Baby Driver :)
 13. Koleg Bipo ma fajnie zamontowane u siebie podobne głośniki. Przekop się przez jego galerie na innym forum to sobie podpatrzysz.
 14. Mieciu oczywiście, że gra środkiem. Wcześniej pisałeś o niskim dźwięku i do tego się odniosłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.