Jump to content

mimat

Użytkownicy
 • Content Count

  691
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mimat last won the day on February 17 2012

mimat had the most liked content!

Community Reputation

192 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mimat

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Pisząc w ten sposób kolega wykazał się naprawdę ogromną ignorancją w temacie serialu na podstawie ciemnych materii Pullmana. Jeśli będzie to wierna ekranizacja trylogii to może być doskonały serial.
 2. mimat

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Rojst odcinek 4 - mistrzostwo..
 3. mimat

  Ostatnio obejrzane.

  Kubo to dla mnie mistrzostwo jeśli chodzi o animacje. Fabuła, emocje, wszystko na 100 procent. Coco jakieś takie bezpłciowe. Jak dla mnie 6/10 do 9/10 dla Kubo.
 4. Zasilamy końcówki z 2 różnych faz.. Jak rozumiem każda z końcówek podłączona jest do gniazdka z innej fazy. Końcówki podłączone są po rca do preampa, który jest również oczywiście podłączony do gniazdka - i tu widzę problem - jaka faza na tym gniazdka ma być? Mieszaja się tutaj 2 lub 3 fazy. Z mojego doświadczenia z prądem i urządzeniami audio jakoś mi się to nie widzi....
 5. mimat

  Ostatnio obejrzane.

  Przepraszam bardzo ale Starship Troopers Verhovena to jest kultowy film. Polecam również jak dla mnie najlepszy film Holendra - Zwartboek (Black Book) [Hidden Content]
 6. Ciekawe dlaczego gry o tron nie porzucili. Przecież to najbardziej piracony serial na świecie.
 7. Miałem 4 lata in200 - kupiony jako używany w Austrii, mam 2 lata PR300 SE i AM200 SE kupione w PL. Żadnego wywalania korków nie uświadczyłem. Nigdy nie włączyły mi się zabezpieczenia przed przegrzaniem (nawet nie wiedzialem, że takowe atoll posiada). Od 2 lat mam oddzielną linię elektryczną do sprzętu AV i prawidłowe uziemienie (zmierzona przez elektryka wartość rezystancji pod obciążeniem wynosi 8 ohm) + bezpiecznik gigawatta. Wcześniej miałem całe piętro na jednej fazie (zabezpieczonej oldskulowym "korkiem" ) i jednym obwodzie (!?!) i atoll nie wyrzucił mi "korka" ani razu (a zdarzało się to w przypadku jednoczesnego włączenia pralki, farelki i czajnika elektrycznego). Brumienie w głośnikach miałem tylko raz kiedy po uziemienie instalacji wyszła mi pętla masy spowodowana połączeniem do dwóch różnych listw końcówki mocy i amplitunera KD (spiętych razem). Pomogło wpięcie końcówki mocy i ampa KD do tej samej listwy. Co ciekawe wcześniej używany denon 20xx i arcam a32 potrafił się wyłączyć przy radykalnie głośniejszym graniu, ale korków również nie wyrzucały.
 8. mimat

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Z brakiem humoru w Dark się zgadzam. Takie typowe niemieckie podejscie:) Jednakże zdjęcia, muzyka, gra aktorow jest naprawdę na najwyższym poziomie. Co do pomysłu z podróżą w czasie to wg mnie te tunele to bardzo ciekawy pomysł, tym bardziej, że w pierwszym sezonie tak naprawdę nie wyjaśniono jak to wszystko ma działać (i bardzo dobrze:).
 9. mimat

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Wyjasnij proszę tą "metafizykę dla ubogich" w Dark? Czym ten serial zasłużył na takie określenie.
 10. mimat

  Blade Runner 2049

  Naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz. Film BD2049 jest kontynuacją filmu z 1982 r., a nie książki P.K.Dicka. Akcja dzieje się 30 lat po wydarzeniach z filmu z 1982 r. Zarzut, że ten film ma inny klimat, dekoracje czy postacie są inne jest w tym kontekście całkowicie absurdalny.
 11. mimat

  The last Jedi

  8/10. Jak dla mnie po pierwszej trylogii najlepszy epizod.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.