Jump to content

rysiu126

Użytkownicy
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

22 Neutralny

Audiostereo

22

Bocznica

0

1 Follower

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przedwzmacniacz zbalansowany balanced tube preamp v6.4 w komplecie to co na zdjęciu : -obudowa ekranująca, -lampy 6n6p -lampy 6n23p Dodatkowa regulacja prądu dla lamp wejściowych. Kondensatory w zasilaniu anodowym na wysoką temp. Brakuje zasilacz z transformatorem. Cena 350zł plus koszt wysyłki.
 2. U mnie mały upgrade może komuś się przyda : -kondensatory 100nf Mundorf MCap EVO Silver Gold Oil - wyjściowy Mundorf Classic 1uf , połączenie SRPP - rezystor w katodzie lampy pierwszej - 475 R -rezystor w sprzężeniu 12k -rezystor anodowy lampy pierwszej warto sprawdzić w zakresie 22k -68k :) dla lamp ecc81 i ecc82 tutaj jest spore pole manewru można uzyskać bardzo ciekawy lampowy charakter .
 3. Popełniasz jednocześnie wiedząc już jak gra ;) widać szybką motywację, jak długo płytki czekały na swoją kolej?
 4. rysiu126

  Potrzebuję ...

  Potrzebuje konwerter usb - i2s z spdif, może być w dobrej cenie 🙂
 5. Nie lepiej nowe kondy obsadzić?
 6. W tym układzie raczej to nie prąd wpływa na szumy. Tak samo w tym "innym" podobnym 🙂 , przy małym prądzie zachowuje się jeszcze gorzej układ i bardziej jest czuły na mikrofonowanie gdy sprawdzałem ostatnio.
 7. Conrad Jonson i jego harmoniczna 😉 pierwszy stopień wzmocnienia pracuje na bardzo małym prądzie, czy to celowy zabieg aby było spore thd?
 8. Czyli pozostaje wrócić do SGO i będzie wiadomo czy to kwestia lutowania / ułożenia się czy jakości kondensatora i jego wpływu na brzmienie ?
 9. SGO się ułożył i jest lepszy czego od razu nie dało się zauważyć.
 10. Ciekawe w jakim kierunku pójdzie zmiana z Wima MKP 0.1uf i Mundorf Classic 1uf na Duelund Alexander 0.1 uf i Mundorf Evo Silver Gold Oil 1uf w hybrydzie lampowej między stopniami. Czy to będzie dobre zestawienie? Ewentualnie jakaś inna propozycja miłe widziana.
 11. Z lampami to zatrzymałem się przy 6n30p EH zdecydowanie dźwięk najbardziej otwarty i najwięcej najdrobniejszych szczegółów prezentuje natomiast 6n6p jak i 6n6p-I nie podeszły mi. ? Z orginalnego zestawienia to miałem tylko Teslę ECC88 i ecc83 JJ i nie było to ciekawe połączenie. Z racji tego że miałem sporo ECC82 po zmianie punktów pracy zaczęła się zabawa. Otrzymać można skrajne brzmienia zaczynając od bardzo łagodnego RFT ECC82 . Philips Jan ECG pokazał jak zwykle wielką, jasną górę pasma bardzo detaliczną i co ciekawe nie grało to ostro. Optymalnie przypasował mi Telefunke
 12. Lm fet dobrze mi się spisuje z 6n30p EH, wzmacniacz ma sporo mniejsze thd niż z 6n6p w tym układzie co mi się podoba. Natomiast najbardziej kształtuje brzmienie lampa na wejściu. Z ciekawości mam teraz e80cc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.