Jump to content

rysiu126

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może ciekawym wzmacniaczem będzie LM-FET Borysa .
 2. Dodam od siebie mój ranking wzmacniaczy, które miałem i mogłem bezpośrednio porównać: Na pierwszym miejscu u mnie jest Aleph X symetryczna Klasa A to skok milowy w porównaniu z poprzednimi czyli : Aleph mini - znakomity na początek rewelacyjny pod względem jakość/cena . Łatwy w budowie. First Watt m2 specyficzny, dobrze zagrał z kolumnami o wysokiej skuteczności. Na końcu I-amp - w między czasie robiłem podchody do tej klasy AB nawet z lampowym ips dobrze brzmiał jednak brakuje tego czegoś... I nie wygonił nawet mini Pass-a z domu.
 3. U mnie nagrania przeskakują jak mam włączoną funkcję - kolejność losowa utworów 🙂
 4. Nie wiem, raczej problemu nie powinno być jeśli gpio i wtyczka jest w rpi4.
 5. Polecam pilot dla volumio - justboom ir wystarczy tylko diodę ir podłączyć do maliny i śmiga aż miło... Zmieniamy nagrania, głośność, stop, play, mute, nawet wyłączamy system z pilota. Gotowa wtyczka jest , diodę należy podłączyć pod gpio 25 - Pin 22 dla sygnału, napięcie , masa i gotowe.
 6. Ostatnio miałem problem z Tidal na Volumio właściwie wydawało mi się bo winny był internet ;) . Jedynie aplikacja na Telefon nie zawsze działa i po wybudzeniu tel jakby zerwało połączenie . Trzeba zakończyć działania w tle Androida i odpalić apkę Volumio od nowa i śmiga. Może ktoś wie co to robi?
 7. To połączenie mini usb i kabelek od ładowarki może to nie jest najlepsze rozwiązanie. Kodi na malince z volumio nie startował czasami , pokazywał za niskie napięcie a zasilacz miałem 6A po przylutowaniu normalnych kabli od spodu raspbery wszystko działa lepiej i sprawniej bez żadnego zacinania czy zawieszania.
 8. Ja zasilam malinkę zasilaczem od muzgaudio, był w dobrej cenie i znacznie lepszy od liniowego na lt 1083.
 9. Czy ktoś jeszcze z forum składał ten wzmacniacz ?
 10. Ecc82 jest sporo i sporo trzeba wydać na dobre lampy a można na ciąć się na lampy zużyte, warto mieć pewne źródło jeśli nowych nie kupujemy .
 11. Polecam zasilacze od Muzg-a 😊 LT 1083 ustąpił miejsca bo wypadł blado przy tych dyskretnych układach.
 12. Jak u Was działają pliki DSD na Raspbery pi 4 ? U mnie na Pi3 zacina co jakiś czas.
 13. Wczorajsze porównanie konwerterów usb , jeden z zasilaniem dyskretnym V3.1 i zegar zewnętrzny. Granie maliny z usb w moim dac-u pokazuje jak można sporo wyciągnąć z tego połączenia przy zmianie tylko zasilania .Zasilanie nakładek do raspbery również będzie miało znaczenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.