Jump to content

rysiu126

Użytkownicy
 • Posts

  156
 • oraz w archiwum

  1
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

33 Neutralny

Audiostereo

33

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rysiu126's Achievements

 1. 6v i 12v ale wystarczy 2v więcej podać.
 2. Taka płytka może być bardzo przydatna a zarazem pożyteczna, jestem za 😉
 3. Z podstawowym zasilaniem na Ams było to ciemne granie z mało dokładną górą po wymianie zasilania części cyfrowej na dyskretne regulatory v8.2 i 2.2 dla analogu, które wypadły tu najlepiej z pozostałych , ładnie otworzyła się góra. Poprawił się bas, zrobił się bardzo dokładny, twardy i idealnie zszyty z całością nie ma najmniejszych opóźnień a był rozlazły, po prostu sobie buczał w oryginalnej aplikacji. Co najciekawsze ten pcm przedstawił scenę jak r2r czyli uczucie obecności muzyków jest, instrumenty w całej okazałości . Ładnie przedstawione jest wszystko na bardzo szerokim zakresie niemal otacza przestrzeń która idzie również bardzo w głąb. Brzmienie delta sigma co miało miano "granie dźwiękami" zostało niespodziewanie obalone. Niestety największą część odgrywa tutaj cała otoczka kości, z tego pcm podczas testowania uzyskałem różne wyniki brzmienia nawet i pozbawione przestrzeni czy do ciążenia. Zapewne to tylko ułamek możliwości ,które są ograniczone przez tą płytkę.
 4. Kolejny Pcm1794 od Ciry Audio na poligonie, z orginalnymi opampami dźwięk był i to tylko tyle można powiedzieć. Lampowa analogówka odsłoniła co skrywał, pojawiła się muzyka , wyczułem w tym potencjał , ciekawość nie pozwoliła zostawić tego w spokoju a płytka na tyle prosta więc można się pobawić 🙂
 5. Kolejny piękny wzmacniacz powstał, bardzo ładny i dopracowany projekt podoba mi się. Pozdrawiam.
 6. Ostatnio testowałem podobne rozwiązanie (pojedyncze połączenie)z mniejszym prądem do sterowania lampowej hybrydy lm-fet Borysa. Mając WK-WA walczyłem z kondensatorami ponieważ w bezpośrednim porównaniu z analogiem opampowym muzga ,który jest dedykowany do Sabre 9038pro zawsze występował efekt kocyka ,drobny detal był zartacony dźwięk ociężały taka kluseczka i to na większości lamp czy kondensatorów. Dopiero bez wtórnika na jednej 6n30p z prądem 10mA przy przełączaniu pilotem wyjścia analogu sabre lampa/opamp efekt był zadowalający. Lampa dopiero zagrała równie lekko i detalicznie troszkę łagodniejszym dźwiękiem bardzo przyjemnym w odbiorze.
 7. U mnie fajnie zagrał analog na jednej lampie bez wtórnika zdecydowanie lepiej niż zwykle wk-wa w bezpośrednim porównaniu . Oczywiście jeśli nam impedancja wzmacniacza ma to pozwala ;).
 8. rysiu126

  Potrzebuję ...

  Mam płytki do First Watt m2
 9. rysiu126

  Jaki cd pod tuning

  Ten CD Philips cd 614 widzę że kosztuje w okolicach 200 zł więc należy do grupy wybitnych CD dobrze grających.... Jaki model tego nowego po modyfikacji ?
 10. Jakie są różnice w brzmieniu między Mundorf Evo Aluminium Oil a Evo Silver Gold Oil? Ktoś miał może okazję porównać? Ewentula jak one mają się do zwykłego Mcap 400 Mundorf.
 11. Granie Lamm-a wspominam graniem wielkim w dosłownym słowa znaczeniu wszystko było powiększone 🙂
 12. Niestety pomiary nie chciały wyjść jak powinny w Arcie jak podłączę jako preamp będzie to wyglądało normalnie , jedynie RMAA coś tam pokazało , jest nawet porównanie dynamiki analogu dac na opampach i lampowym. Tutaj mam pomiar Conrad Jonson pv12 jako wyjście analogu jak jakiś czas temu testowałem .
 13. Jeszcze jedno podejście tym razem z 6n30p na wejściu. Na tych płytkach muzga jest miejsce na filtr również dla dac-ów napięciowych. Niebawem zrobię pomiary jak to wygląda z różnymi lampami.
 14. Właśnie wygrzewam prosty analog WK-WA na ecc82 z prądem 3mA i 6n30p . Filtr również uproszczony do minimum. Zamówiłem kilka różnych kondensatorów aby ewentualnie było się czym pobawić 🙂
 15. Przyłączę się do tematu, może jakaś propozycja czegoś wartego sprawdzenia na wyjście z pre lampowego w dobrym stosunku cena/jakość? Obecnie mam między stopniami Mundorf EVO S/G/O a Mundorf Classic na wyjściu zmiana mogłaby iść w cieplejszym kierunku jak i do ciążenia brzmienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.