Jump to content

Kamuisan

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  - budowa kolumn DIY
  - programowanie
  - elektronika
  - historia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałbym zaoferować podstawki pod kolumny VAP ER-97 o wysokości 70 cm. Podstawki w stanie bardzo dobrym. Podstawki zasypane wysuszonym piaskiem firmy Troks. Ze względu na dużą wagę odbiór jedynie osobisty. Do podstawek można dokupić pokazane na zdjęciach podkładki pod kolce w cenie 80 zł za komplet. Więcej informacji o podstawkach można znaleźć na stronie: https://www.hifistation.pl/pl/p/VAP-ER-97-Podstawki-pod-kolumny-70-cm/9790 Serdecznie polecam. W razie pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 2. Chciałbym zaoferować Interconnect Sonus Oliva XLR 2x2m. Interconnect wykonany z czystego srebra w izolacji teflonowej. Zakończony złoconymi wtykami Neutrika. Do budowy użyte same najlepsze materiały jakie można zastosować do budowy interconnectu. Brzmienie analogowe, plastyczne, z dużą ilością powietrza, do długiego słuchania i upajania się muzyką. Serdecznie polecam.
 3. Chciałbym zaoferować kabel cyfrowy Xindak DC-1 Coaxial 1m. Kabelek w stanie bardzo dobrym. Cena nowego to 369 zł. Jeżeli ktoś nie słuchał nigdy przewodów Xindaka, to jest to dobra okazja by wejść do świata produktów tej firmy. https://www.hifisystem.pl/pl/p/Xindak-DC-01/1590 Więcej informacji o kabelku można znaleźć na stronie producenta: http://www.xindak.com/en-us/product_detail_info.aspx?ProductID=370 Serdecznie polecam. W razie pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.