Jump to content

iro III

Użytkownicy
 • Content Count

  2811
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2301 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  M - jak Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chłopie, weź się opanuj z takimi wypocinami, bo się zgrzejesz i przeziębisz. Takie pierdoły to możesz posuwać ale nie komuś, kto ponad 40 lat słucha - od kaset żelazowych, po metalowe, szukał różnych wydań winyli, zmieniał sprzęt dochodząc stopniowo do zadowolenia przez pierwsze 20 lat z tych 40. Słuchał niektóre (wybrane i ważne) płyty (CD) w 6-7 wersjach wydań, by mieć najlepiej brzmiące. Specjalnie przygotował osobny pokój tylko do słuchania muzyki (+ biblioteka)... qrwa, nie chce mi się dalej wymieniać ...takiemu komuś ty ****** śmiesz insynuować, że "nie ma pojęcia co słychać, a czego nie"?! No teraz to mnie po prostu wkurwiłeś i na nic się zda bełkot o dowcipach, moim braku humoru, czy tam dystansu, czy innego bla bla. Przegiąłeś śmieszny faceciku. (w dupie mam czy dostanę teraz jakieś punkty)
 2. Ależ bólu w tym było - nic. Albowiem nigdy nie posiadałem parcia na bycie "Haj" w tej dziedzinie. Była za to chęć naprowadzenia na ten nieszczęsny "point", jak widzę nie do końca skuteczna.
 3. Jak zrobiony z PRZEWODNIKA - to ja się nie dziwię. Sprawdził się - znaczy tyle, ze połączył skutecznie dwa urządzenia audio. Tyle i tylko tyle.
 4. Otóż to! Tu jest Twój ulubiony "point". Ten właśnie "zupełnie inny temat" poruszają wszyscy "głusi" oraz" gołodupcy" a także "głusi gołodupcy". Gdyby 90% tzw, HajEndu było skwitowane - "a bo mnie stać i co mi pan zrobisz" - mało kto chciałby się do tego odnosić. My "głusi gołodupcy" dziękujemy za ten pouczający wykład. Kurka wodna, jaki ten świat dziwny jest. O takich sprawach to nie wiedzieliśmy. ŁOŁ!
 5. To na jakiej podstawie dopuszczasz istnienie takiego wpływu? Czy już może nie dopuszczasz? Wielu ludzi tak pisze/mówi. Nie mam powodu nie wierzyć. Była mowa o sieciówkach. Z tej samej wymiany ...nagle sieciówki zaginęły...pojawiły się z nagle wzmacniacze... Nie pisz do mnie, nie cytuj więcej - na tym "poziomie" nie chce mi się dalej z Tobą gadać.
 6. Z powodu pisania/mówienia? Fakt nie ma powodu. Jakie wymagania takie powody.
 7. Czy to oznacza, że w tym wątku dyskutujemy o DACach i wzmacniaczach???? Zerknij sobie na tytuł i nie TROLLUJ więcej.
 8. To na jakiej podstawie dopuszczasz istnienie takiego wpływu? Czy już może nie dopuszczasz?
 9. Nie wystarczy Ci, skoro jak pisał, usłyszał bezpiecznik oraz sieciówkę, że ma WYBITNE!!!??? 🙂
 10. Tak przypadkowo, kiedyś, przy okazji, zapytaj go jaki zakres f badał. Tak dla siebie tylko. Nie musisz później tutaj się kajać i tłumaczyć 4 piwami dla przykładu. Zostaw to dla siebie.
 11. Ale już spadki kilkunasto-decybelowe w określonych fragmentach tego "pasma" to ma? Czy nie ma?
 12. ...no! Nie kłam znowu! :))))))))))))))))))))) - sound - chłopaki nie płaczą 😉
 13. ...znajomego...zupełnie przypadkowo, również audiofila, któremu zrobiłeś gratis sieciówke? 🙂 🙂 🙂
 14. jeśli... jeśli...jeśli... OK. (był czas by przywyknąć, jak mawia kol. przemak)
 15. A stąd wiem, "obrońco uciśnionych", że sam z ciekawości poszedłem w styczniu na takie, BEZPŁATNE "badanie". STĄD wiem, jak to wygląda. Jak jest mierzone też wiem bo specjalnie poprosiłem o pokazanie audiogramu. Może jakby sound wpadł na taki pomysł, też by mu to udostępniono...tylko (tego to do końca nie wiem), czy ON umiałby odczytać i zrozumieć taki "skomplikowany" wykres? Przy jego stosunku do nauki, pomiarów i wykresów? Wątpię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.