Jump to content

iro III

Użytkownicy+
 • Content Count

  3780
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3193 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  M - jak Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znowu nic nie rozumiesz (jakiś sześciopak przyjąłeś?😜) - przypominam więc, ten wątek jest o typach i nie typach - mogłem wyrazić swoją autonomiczną opinię, czy nie?
 2. O, drugi "prezes" ? Tamten też tylko coś białe albo czarne Stanów pośrednich nie znasz?
 3. Jaki widzisz na tej fotce "całokształt"?! No chyba żeś tak wygłodzony, że 10% kobity widoczny (w tym sztucznego biustu 55%) a wyobrażnia Ci "szaleje"? 🤯
 4. Przecież to sztuczny balon, wygląda jak piłka przecięta na pół i przyklejona. To jego gust, (i jak widać Twój) ale czy dobry? 👎 O! tu jest ładnie 😍
 5. To masz coś do słuchaczy Trójki? Czy tylko do zwalnianych redaktorów? Może do jednych i drugich? Wyjaw wreszcie co Cię uwiera . To Cię oczcyści, ftustrcje osłabiają odporność na choroby, w tym czasie to ważne.
 6. A to nawet powinno być jako nr. 1 Pod warunkiem, że przez dobre zasilanie rozumie się - solidny, najchętniej nadmiarowy zasilacz w danym urządzeniu (najlepiej poza urządzeniem, w osobnej obudowie).
 7. Ty w to uwierzyłeś?! Jak znam M. Kydryńskiego - to żarcik taki był, może i średni, ale łyknąć to "za prawdę" - no szaaaaacun!
 8. Nożesz k...........wa! To pewne jest? Może to tylko na czas nowej ramówki koronkozawirusowanej?
 9. Nie, nie napisałeś, że masz dobry sprzęt. Tak to sobie możesz uważać i nawet o tym pisać do woli i wtedy bez komentarzy innych to się obejdzie. Napisałeś coś zupełnie innego i nie dziw się, że ktoś to skomentował.
 10. Zgłaszam się - dla mnie w audio pojęcie HighEnd NIC nie znaczy. Natomiast kojarzy się z bajkami, mitami oraz innymi wierzeniami.
 11. Tak naprawdę raz na tydzień jeden utwór i to nie zawsze oryginał, czasem coś solowego, czasem cover...co, nie warto takiego GIGANTA przypominać? Może któryś młodziak pierwszy raz usłyszy? Przesadą jest określanie tego przesadą.
 12. Eeeee tam takie "austriackie gadanie". Ująłeś i tyle. Za użycie "raczej" należy się złoty medal za skromność. Nie martw się jednak, na pewno masz ku temu podstawy...przecież u każdego byłeś choć raz i na własne uszy słyszałeś. 😁
 13. Nie rozumiem waszych rozterek na płytami Stinga Pierwszą mam z 1985 wyd niemieckie, jeszcze ADD . Może nie jest tak dobrze jak na drugiej i trzeciej, ale żadnej "płaskiej tragedii" tam po prostu nie ma. Druga - pierwsze wyd. niemieckie, już DDD, świetnie nagrana , tu nawet polskie wyd. winylowe brzmi zadziwiająco dobrze a to lata 80. są. Trzeci Sting - pierwsze wyd. niemieckie, znowu bardzo dobre brzmienie, może nawet lepsze niż dwójka, DDD, tutaj pojawia się ten Q Sound. Podwójna live - to mam tylko na winylu - też świetnie gra (do dziś a o też pierwsze tłoczenie) Późniejsze jego płyty może bez rewelacji ale zupełnie dobrze a "Brand new Day'" znowu bardzo dobrze. Może jakieś krzywe późniejsze remastery macie? P.S. to do wpisu "pawel83ck" i "Meloman" - przepraszam za zły cytat.
 14. Co ma cała reszta Polski do tego? Tym bardziej, że nie słucha, nie lubi, nie ceni, nie rozumie, nie potrzebuje? Tu chodziło od początku o SŁUCHACZY TRÓJKI. Jaki masz z tym problem??? W ciągu ostatnich 58 lat (tyle ma Trójka) tych wahnięć wahadełka było już trochę. Zastanawiające, że to ostatnie było aż takie skuteczne.
 15. A ten Kolega, który z pasją ogródkowe roślinki pielęgnował? A! Jeszcze ten od mody męskiej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.