Jump to content

iro III

Użytkownicy
 • Content Count

  2718
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2245 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  M - jak Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli w/g Twojej "domyślenia" - doskonała realizacja nie zależy od studia, mikrofonów ich rozstawienia, stołu mikserskiego i człowieka za nim, urządzeń nagrywających, realizacji miksu itd. NIE! Zależy głównie od kabli jakimi to wszystko jest połączone, reszta ma drugorzędne znaczenie. Jakoś bardziej ufam komuś, kto WIE a nie się "domyśla" No, brawo! Czekam niecierpliwie czy w zanadrzu masz jeszcze jakieś kolejne bzdurki. Zanim z tymi dwoma panami wystrzeliłeś "petardę", były prośby o podanie przykładów "guru's" ...ciut, ciut bardziej znanych ogółowi zainteresowanych ...niż Twoich 'dwóch kolegów' Tobie, bardzo być może doskonale znanych, tego i tylko tego nie można zakwestionować 🙂 ...i pisał przemak o tym, że to spieprzenie realizacji polega na niedobranych drutach ...za słabych (dla audiofila kablarza)? czekam niecierpliwie na cytat. P.S. - sound Ty nie marnuj czasu! Ty ze swoja wybujała wyobraźnią weź się za ...np. pisarstwo? Rowling też zaczynała późno, w dojrzałym już wieku...a dziś mogła by wykupić większość audiofilskich manufaktur na świecie. :))) To oczywiste gdzie - do "audio mitów"!
 2. Tymczasem nie ma powodów ani do śmiechu, ani do zrozumienia czegokolwiek - bo takich prac naukowych jak nie było tak nie ma.
 3. Nawet nie może. Doskonale wie, że ośmieszyłby się w swoim środowisku.
 4. W szczególności tych, którzy ciągną korzyści materialne z produkcji, dystrybucji, doradztwa, sprzedaży lub 'tylko' recenzji.
 5. Nie ma potrzeby. Wszyscy przeczytali, a ja już się do niego ustosunkowałem (mimo woli). Przecież zrozumiałeś ok. 0,1% za to "ustosunkowałeś" się do całości. Mimo woli czy czy z wolą, pomimo zjawiska czy przeciw iluzji lub zgoła na odwrót. Ważne, że oddałeś swój głos.
 6. Nnnnnnie, pocieram go na podobnych wpisach i teoriach. Biedny ten prund audiofilski, najpierw telepie się po drogach powiatowych ( ścieżki na druku, wszystkie inne połączenia wewnętrzne na taśmach) potem chwilka ulgi w przewodzie jednostronnie autostradowym, by za chwile z powrotem na powiatówki i drogi polne (cewki zwrotnicy, druk zwrotnicy, cewki głośników)
 7. Tak głośnikowe bi są (nadal bez sensu) - w cytowanym wpisie chodziło mi o sieciówki (przepraszam, oryginał już edytowałem)
 8. Z taaaaakiej teoryi to może wyniknąć tylko jedno - już niedługo pojawią się na rynku audiofilskie, zaawansowane kable sieciowe...BI-WIRE, wykorzystujące to zjawisko/...złudzenie?
 9. ...w związku z tym są "kierunkowe" dla czego? Dla jakiego zjawiska? A może jednak dla złudzenia?
 10. Tak, ale i tak na głuchotę to nie pomoże Ale może pomoże zapomnieć już o "kierunkowości" siecióweczki?
 11. Chyba jednak nie mam bo WYRAŹNIE napisałem (w sensie "kierunkowości) - normalnie drugi sound - jak mu wygodnie tak se interpretuje ...zjawisko - przemiennie ze złudzeniem...
 12. To już jest szczyt. Wiesz czym się różni zmienny od przemiennego? Przemienny masz w gniazdku w ścianie. Zmienny (w sensie "kierunkowości") dostaniesz tylko wtedy, gdy prąd STAŁY np. z baterii będziesz ZMIENIAŁ z dowolną szybkością (na jaką Cie stać) przekładając zaciski z + na - i odwrotnie. ło matuleńko... (ciekawe jak to wszechwiedzący sound skomentuje, w sumie to mnie naj ciekawi...)
 13. To zupełnie jak soundchaser - nie rozumiem to się wypowiem! :)))
 14. ...a nie przyszło Ci do głowy, ze NORMALNE słuchanie muzyki (raz ciszej, raz głośniej) - nie ma nic wspólnego z PORÓWNANIAMI dwóch urządzeń, nawet gdy słucha się na nich tego samego nagrania? ...po za tym ja NIGDY NIE NAPISAŁEM, że w takim technicznie poprawnym porównaniu nie może wyjść, że (teraz będziesz w szoku) MOGĄ GRAĆ RÓŻNIE. P.S. przypominam - ten wątek jest o KABLACH (grających czyli takich z puszkami z filtrami)
 15. A choćby tylko to - jaką masz pewność, że po wymianie, ten drugi gra z IDENTYCZNIE USTAWIONĄ głośnością? (jakoś nie przypuszczam, że o to najpierw zadbałeś a to jeden z pierwszych, podstawowych błędów)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.