Jump to content

horak

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • oraz w archiwum

  63
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

4 Neutralny

Audiostereo

4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

horak's Achievements

 1. Odnosiłem się do całokształtu, nie tylko do s40. Nie jestem konstruktorem i się nie znam, mam tylko słuch i na nim polegam. Czy słyszę poprawnie tego nie wiem, ale jestem pewien tego co mi się podoba, a to że firmy oszczędzają na komponentach wiadomo nie od dziś. Dynaudio nie jest tu żadnym wyjątkiem.
 2. Gdybym kupował moje Dynaudio na podstawie wypowiedzi niektórych kolegów z klubu to pewnie miałbym do tej pory Kefy czy moje stare Monitor Audio, Na moje szczęście mam jeszcze uszy, które coś tam słyszą. Do tej pory wydawało mi się, że do danego klubu przynależą jego entuzjaści, ten Dynaudio wydaje się temu przeczyć. Oczywiście nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce ale tu dzieje się coś dziwnego.
 3. Gdyby ktoś z kolegów chciał sprzedawać swojego Musical Fidelity m6si to proszę o info, chętnie kupię.
 4. Ja jak zakupiłem s25 to na nowo odkryłem wokalistykę, w takim repertuarze dla mnie sprawdzają się najlepiej, wysokie tony są czarujące, barwa jest wyborna, nic nie mnie nie męczy.
 5. Tylko 2500 sztuk więc za długo tego wyboru to nie będzie.
 6. Wzorniczo żywcem jak 25 SE. Stara szkoła.
 7. Jakby któryś z kolegów chciał się pozbyć Dynaudio stand 6 i stand 20 to proszę dać znać, chętnie kupię w kolorze czarnym.
 8. To zależy czy chcesz mieć gotowy przepis na sukces czy lubisz eksperymentować i odkrywać nowe smaczki. Mam na myśli, że mają cholery potencjał tylko trzeba umieć go odkryć. Jedne monitory zagrają poprawie 3 m od siebie i przykładowo 1m od ścian inne potrzebują dla tej poprawności zupełnie innego rozkładu tyle, że patrząc na pokoje w tym i mój, człowiek ma niestety ograniczenia i przeciętny Kowalski słuchający w wielkiej płycie nie ma zbyt dużego pola manewru co nie znaczy, że kolumna gra źle tylko nie nadaje się do twoich warunków odsłuchowych.
 9. Powiem szczerze, że jak oglądam na tym forum pokoje w jakich cześć forumowiczów słucha swoje cacuszka to nie dziwie się, że im coś dudni lub że nie ma sceny itp bo jak ma być dobrze jak kolumny (pierwszy lepszy przykład ze zdjęć) stoją 1.5m od siebie i do tego na stole. S25 może też być bardziej wrażliwe na odpowiednie ustawienie i elektronikę i tu jest pies pogrzebany. Potrafią zagrać pięknie, potrafią oczarować ale same kolumny to nie wszystko, wiem, że potencjał jest w nich bardzo duży i w tym jest cała zabawa.
 10. Dzień dobry, Gdyby któryś z kolegów chciał sprzedać swojego Arcama FMJ CD 23T lub model 73T to proszę o kontakt ponieważ jestem zainteresowany kupnem. Dziękuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.