Jump to content

horak

Użytkownicy
  • Content Count

    72
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Uwielbiam Louisa Armstronga, Cassandre Wilson, Katie Melua tak samo jak Dire Straits, Claptona, Springsteena więc myślę, że 50 na 50. Czy Pana wzmacniacz Octave bez problemu napędza te Focusy i sprawdza się również w lekkim rocku czy bliżej mu w takim zestawieniu do jezzowych klimatów ? Szukam złotego środka.
  2. Spodziewałem się takich odpowiedzi, w takim razie postawię na Evoke lub ewentualnie starsze Focus 260. Te ostatnie to max rozmiar jaki chcę wstawić chociaż wołałbym coś gabarytów Evoke 30.
  3. Dzień dobry, Posiadam pokój ok 40m2 otwarty na przedpokój. Krótka ściana, na której będzie stał sprzęt ma 4 m. Kolumny będę w odległości ok 2,7 m od siebie i odsunięte na ok 70 cm od tylnej ściany. Kanapa jest oddalona ok 5,5 m od kolumn więc naprawdę poprawnie chciałbym nagłośnić ok 30 m2. Czy w takich warunkach odsłuchowych zagrają Dynaudio Special 40 czy ta przestrzeń odsłuchowa jest dla nich za duża i trzeba poszukać większych kolumn ?? Słuchałem ich kiedyś w salonie audio i bardzo mi się podobały. Jeśli nie one to myślę o Evoke 30 ale boję się, że może być to spory krok do tyłu , co
  4. Dzień dobry, Sprzedam wzmacniacz Roksan Caspian m2 i odtwarzacz Roksan Caspian CD m2. Kolor czarny. Kupione w polskim sklepie audio. Na długiej gwarancji, realizowana w sklepie Audio Center. W komplecie są wszystkie akcesoria i kartony. Stan gabinetowy, idealny, bez żadnych rysek czy otarć. Technicznie sprawny na 100%. Sprzedaję z powodu przejścia na lampę. Odbiór w Łodzi. W razie pytań proszę pisać na priv lub [email protected] Cena 5500 zł za sztukę.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.