Jump to content

azis_light

Użytkownicy
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2077 profile views
 1. Też chętnie bym podpytał
 2. Też chętnie bym zakupił jakieś DIY na kabelkach NEOTECH 'a Najgorzej chyba z zarobieniem wtyków hdmi
 3. A skąd masz " naprawę b. dobry i super zasilacz liniowy " - bo chętnie taki bym kupił tylko gdzie i za ile ?
 4. Więc jak to jest w końcu z tymi 6h30p DR - można je zaaplikować do set 42se czy trzeba by coś grzebać w wzmaku ?
 5. Czuć dużą, czy subtelną różnicę względem zwykłego kabla HDMI ?
 6. Nie chodzi o najdroższy, tylko o sprawdzony i lepszy niż zwykle HDMI do zastosowania jako interkonekt i2S
 7. Witam ! Wiem że to nieodpowiednia zakładka ale PC Audio nikt nie raczy odpowiedzieć, może tu prędzej się czegoś dowiem. A więc : Planuje wypróbować połączenie transportu PC z kartą Pink Faun i2S bridge z DAC Denafrips Terminator po i2s ( zamiast AES/EBU czy USB ) Czy ktoś z kolegów może polecić jakiś porządny interkonekt HDMI do w/w celu ? Czy taki wynalazek " [Hidden Content] " w ogóle zadziała przy połączeniu i2s ?
 8. Witam ! Planuje wypróbować połączenie transportu PC z kartą Pink Faun i2S bridge z DAC Denafrips Terminator po i2s ( zamiast AES/EBU czy USB ) Czy ktoś z kolegów może polecić jakiś porządny interkonekt HDMI do w/w celu ? Czy taki wynalazek " [Hidden Content] " w ogóle zadziała przy połączeniu i2s ?
 9. Łukasz daj znać jak potestujesz Mutec 'a czy zmiana będzie duża . Zamówiłeś zegar i ten Mutec + 3 usb ?
 10. Witam ! Rowinez chciałbym się wpisać do klubu z Amplifonem Set 42 SE. Napędza on Studio 16Hertz Arcada 2,5 Czy ktoś z kolegów eksperymentował z wymianą jakiś lamp w tym wzmacniaczu ? 6n6p lub ec86 jakieś zamienniki ?
 11. Do arcad 3,5 niestety ale potrzeba duuuuzo więcej niż to co wyżej wymieniłeś. Miałem krella kav500i i niestety to o wiele za mało żeby usłyszeć choćby 50 % tego co potrafią te kolumny, o cayinie nie wspominając Same waty na papierze to nie wszystko Wydajność prądowa plus neutralność w poszczególnych zakresach i dopiero się pięknie odwdzięczą
 12. Pc z separatorem optycznym adnaco plus karta RME HDSPE AES do tego 4 zasilacze liniowe Jeśli chodzi o Dać Terminator - to moim zdaniem świetny wybór, fajna scena, dobra separacja i rozdzielczość, super wokale , dynamika na najwyższym poziomie, a najbardziej charakterystyczne dwie cechy to w/g mnie doskonały wielobarwny bas i super "analogowość", nic nie drażni a wszystkie detale jak na dloni Silver_85 Nie mylisz się, mam nadal Arcady 3,5 Ale wygląda na to że będzie krok wstecz i wymiana na 2,5 bo żeby tak wysterować arcady 3,5 to trzeba by niezłą elektrownię no i dużo więcej kasy sypnąć. Dopóki nie usłyszałem u siebie bezpośredniego porównania żyłem w nieświadomości i myślałem że moje 3,5 dostają dość prądu , a tu niespodzianka okazuje się że nic bardziej mylnego. Set 42 se z arcadami 2,5 robi co chce, a z moimi niestety nie radzi sobie tak dobrze. Po prostu arcady 2,5 są o wiele łatwiejsze do wysterowania i dzięki temu efekt końcowy jest piorunujący. Nie dość że scena jest jeszcze lepsza, separacja i rozdzielczość też to dynamika i swoboda wybrzmień jest na zupełnie niedostępnym do tej pory dla mnie poziomie. Aż strach pomyśleć jak arcady 3,5 by zagrały gdyby je "godnie" napędzić to dopiero byłaby jazda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.