Jump to content

Neonix

Użytkownicy
 • Content Count

  677
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2853 profile views
 1. Będę celować teraz w Sugden A21SE Signature. Z tego co pamiętam odsłuchu dokonywałem na Sudgen A21 Signature. Czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi jeżeli chodzi o dźwięk? Metraż to 30m2. Hmm będę słuchał jazu, rocka, popu, elektronicznej i klasycznej. Oczekuję przede wszystkim przyjemności ze słuchania, detaliczności, sceny, głębi.
 2. Urządzam w mieszkaniu pokój do odsłuchów audio. Posiadam od poprzedniego zestawu tylko kolumny Studio 16 Hertz MINAS ANOR IIIs Specjal. Jeżeli chodzi o wzmacniacz to będę szedł w klasyczną klasę A albo lampę. Słuchałem kiedyś swoich kolumn ze wzmacniaczem Sugden a21se signature i bardzo mi się to połączenie podobało. Oczywiście z okablowaniem Cardas parsec. Stoję głównie przed wyborem playera CD i odtwarzacza CD. Rozważam dwa typy: 1. TEAC PD-301DAB + TEAC NT-505 2. Marantz SACD 30n Co myślicie o moim wyborze? Co będzie dobre? Proszę o Wasze op
 3. Powiem tak, mam dobry zestaw stereo (elektronika Cambridge, kolumny Studio16Hertz Mianas Anor), który stoi spakowany od 2 lat, aby dziecko nie uszkodziło. Nie bez powodu pytanie zadałem w dziale Kino Domowe, a nie w stereo czy też HiFi. Doskonale wiem, że monitory aktywne czy zestaw oparty o kolumny stojące zagra znacznie lepiej. Ale nie oto mi chodzi, tylko o ulokowanie czegoś na ścianie z dala od małych rączek. Kwestia finansowa jest drugorzędna, chce coś kupić do TV na kilka latek o przyzwoitych parametrach, ale kompaktowego. Rozważam zwiększenie budżetu skoro
 4. Wracając do tematu. Co byście polecili najlepszego w zakładanym budżecie?
 5. Cześć, Niedługo przeprowadzam się do nowego mieszkania i będę potrzebował zakupić do salonu TV 65" do 5000-6000pln max. oraz przyzwoity sondbar na którym będę mógł posłuchać z przyjemnością muzyki oraz pooglądać filmy do max. 5000pln. Kompletnie wypadłem teraz w rozeznaniu co jest na rynku. Co byście polecili bardzo dobrego z tych rzeczy? Dodam, że do audio odpada KD, gdyż mam małego bąbla w domu i nie przetrwa próby czasu.
 6. Miło mi założyć pierwszy wątek na temat tej świetnej marki w świecie audio. Aż dziwne, że nikt tego nie zrobił wcześniej, ale to nic, więc zaczynamy :) Wrzucajcie tutaj wszelkie ciekawe fotki waszego AE, informacje na temat waszych konfiguracji tj. sprzętu oraz okablowania jakie waszym zdaniem tworzy idealną "synergię".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.