Jump to content

Neonix

Użytkownicy
 • Content Count

  704
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

25 Neutralny

Audiostereo

25

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3094 profile views
 1. Do Q21 lub Top Hi-FI & Video Design Jaka różnica jest pomiędzy amplitunerami RX-A2A a RX-6VA Yamahy, bo widzę, iż macie je w swojej ofercie i kiedy będzie nowa seria Yamahy dostępna w sprzedaży? Chciałbym przyjechać na odsłuch i posłuchać ich z ELAC Carina BS243.4. A także porównać w odsłuchu wybrany AMP ze wzmacniaczem Rotel A12.
 2. Tak, kolumny będę starał się ustawić jak najbardziej optymalnie. To oczywiste, choć dużo kombinacji raczej nie mam. Yamaha RX A1080 czy RX-6VA ? Czemu taka przepaść cenowa między nimi? Dodam, że nie będę podłączał dodatkowego wzmacniacza pod fronty do stereo.
 3. A RX A1080 ? Bo przyznam się, że poprzednia linia bardziej mi się podoba od tej nowej. I czemu A1080 kosztuje 6300pln, a taki RX-6VA jest sporo tańszy. Czy starszy model nie jest solidniejszy w środku?
 4. A RX A1080 nie jest bardziej wydajny prądowo od RX V6a? Przez co lepiej sprawdzi się w stereo. Wydaje mi się, że ma też lepsze bebechy przez co cena jest 2x większa.
 5. Wiem, że może temat niektórych rozbawi, ale szukam amplitunera Yamahy, który posłuży głównie do KD, ale też pozwoli z przyjemnością na odsłuch muzyki stereo w dobrej jakości. Dlaczego tylko Yamaha, ano dlatego, że mogę podłączyć bezprzewodowo tylni zestaw głośników do KD (MusicCast). Czy na amp Yamachy mogę uzyskać dobry efekt stereo z szeroką sceną i głębią? Proszę o rady, który model amp wybrać, aby stereo było na dobrym poziomie.
 6. no właśnie chciałem lekko schować
 7. A czemu w tej wnęce to zły pomysł?
 8. Po woli zbieram się do zakupu zestawu KD do salonu. Zastanawiam się nad właściwym umiejscowieniu centala. Czy wnęka pod TV tam gdzie jest xbox będzie właściwa na głośnik centralny? Czy lepiej w innym miejscu? (nad TV, ew. pod TV)
 9. Jak ma się w stereo taki amp yamaha rx-a2080 względem wzmacniacza yamaha MUSICCAST R-N803D? Zastanawiam się nad yamaha rx-a2080 lub Yamaha RX-A2A do KD, ale czy to zagra w stereo?
 10. A jednak można, ktoś nie ma wiedzy 😞 Np. Yamaha MusicCast RX-A2A i tylne surround - 2x Yamaha MusicCast 20
 11. Co do kolumn to podjąłem już decyzję, będą to Elac-ki. Będę ustawiał się niedługo na odsłuchy w różnych konfiguracjach wzmacniaczy. Z jaką elektroniką warto je sparować, aby było przyjemnie? Zastanawiam się nad zestaw stereo Yamaha R-N803D + ELAC Carina BS243.4 Co myślicie o tej yamaszce?
 12. Nie mam wyboru. Ma to zagrać możliwie jak najlepiej. Jestem świadomy, że nie zagra to tak mocno jak z dużych podłogówek. Albo muzyka tylko z soundbara, albo z małych kolumn podstawkowych. Ograniczenia są i nic z nimi nie zrobię.
 13. Z jaką elektroniką Elac Carina BS243.4 dobrze się poczuje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.