Jump to content

Zombywoof

Użytkownicy
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

193 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Recenzja Zappa in New York z audiophilereview.com https://audiophilereview.com/audiophile-music/zappa-in-new-york-40th-anniversary-deluxe-edition-boxed-set-reviewed-part-two.html oraz https://audiophilereview.com/audiophile-music/zappa-in-new-york-40th-anniversary-deluxe-edition-set-reviewed.html Moim zdaniem pyty są zrealizowane z wielkim pietyzmem. Mastering 24/96. Atmosfera sali koncertowej oddana przestrzennie. Taśmy matki podobno były pocięte i pozlepiane. Udało się odzyskać część nagrań. Dla fanatyków pozycja obowiązkowa. Dla młodych pokaz jak się gra koncerty. Starsi i mądrzejsi cenzorują obrazek reklamowy za tzw. "wątpliwe treści". Patrz> za https://www.zappa.com/news/frank-zappa-hologram-responds-censorship
 2. Tak szczerze, to chciałbym żeby to była prawda i te typki tu nie przyjeżdżały. Niech jadą do Wenezueli.
 3. Wideoklip epatuje jakąś zbitką, już nie aluzji, tylko nachalnej pedagogiki. Podobno zawiera autocytaty. Tu tłum. ang. https://genius.com/Genius-translations-rammstein-deutschland-english-translation-lyrics Bełkot Rozważania, że ktoś się poczuł obrażony są skretynieniem do kwadratu. Gdy kogoś to obraża, niech nie ogląda. Od strony estetycznej - dla amatorów. Prymitywna muzyka z wrzaskami - to ma być entertainment? Enerdowski duch. Żeby zakończyć pozytywnym akcentem, moim skromny zdaniem, najlepszą ironiczną i złośliwą produkcją jest:
 4. Od 29. marca już jest dostępny materiał "Zappa in NY", na 5 CD lub (okrojone) 3 LP. Zakupiłem wersję CD. Napisać, że ta muzyka jest świetna, znakomita, totalna 😉 to za mało.
 5. Pewnie tak. W takim razie inne zalety procesora z Pioneera. Czyta 24/192 (wiem, jest mod na SBT, który to obchodzi - jednakże nie taki był pomyślunek inżynierski), czyta DSD, upsampling dokonuje się w samym urządzeniu i zewnętrzny DAC nie jest potrzebny - a właśnie to Pioneer może służyć za DAC. Firmienna aplikacja SB też jest do bani. Dość toporna. Bardziej funkcjonalne są zamienniki.
 6. STB miałem podłączony przez DAC (w odtwarzaczu CD Cambridge'a). Grało dobrze. W dziedzinie procesorów jest postęp. Ten z STB ustępuje temu z Pioneera.
 7. Mam SBT i dokupiłem Pioneer N-50AE. (Podobno 70AE lepszy, lecz nie są mi potrzebne złącza zbalansowane). Gra znacznie lepiej od SBT. Słucham z NAS, ale też z dysków po USB. Tu ciekawa funkcjonalna zaleta: dysk podłączony do tylnego gniazda USB służy jako dysk sieciowy - można w trybie standby przesyłać pliki z komputera. Niestety. Prawdopodobnie większość firmowych aplikacji (różnych producentów, nie tylko Pioneera) na smartfon/tablet nie dorównuje Squeeze-Commander.0.9.6.4. dla SB pod względem szybkości, łatwości oraz różnych metod przeglądania katalogu nagrań (zwłaszcza gdy jest rozbudowany). Aplikacja Pioneera nie jest zła, ale przeglądanie NAS'a jest niezbyt wygodne. Niewielkie elementy ekranowe, powolne przewijanie listy. Sumarycznie - odtwarzacz N-50AE daje dużo frajdy.
 8. That's right, the Secret Word is 78th Birthday
 9. Happy 77th Birthday Frank. Na 29. marca 2019 zapowiadany jest okolicznościowy box 5 CD z koncertów w NY w 1976, a wydanych w roku 1978. https://www.recordstore.co.uk/recordstore/recordstore/Zappa-In-New-York-40th-Anniversary-CD-Boxset/60UE0000000 lub 3 LP https://www.recordstore.co.uk/recordstore/recordstore/Zappa-In-New-York-40th-Anniversary-Triple-Vinyl/60UF0000000
 10. OKiHeniek (jednakże) zagubił się w możliwościach brzmieniowych różnych magicznych pudełek oraz niekończących się poprawkach nagrywania w studio. Niekoniecznie epigoni: https://musicfeeds.com.au/features/10-favourite-face-melting-wah-wah-tracks/
 11. Obowiązujące PC zabrania takiego dokazywania. Następne pokolenie w stosunku do Twoich ulubieńców będzie miało taki sam stosunek.
 12. Po Franku i Ronniem Jamesie Dio będzie Glenn Gould.https://www.billboard.com/articles/business/8476224/glenn-gould-classical-pianist-hologram-tour W kwietniu odbyło się Roy Orbison’s 2018 'In Dreams' Hologram UK tour. Sie narobiło.
 13. Dziś są Henia urodziny. BTW. Dziki człowiek z Borneo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.