Jump to content

piomisk

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Głośniki w domu wyglądają bardzo skromnie , choć bardzo ładnie ( Ebony High Gloss) Bardzo szczegółowe Narazie napędza je amplituner Yamaha RX-A 7030 , ale myślę że mogłoby być lepiej Poszukuję wzmacniacz z wejściem na końcówkę mocy aby mogły grać również w systemie kina domowego
 2. Posiadam AP Avanti 25 Tego Accuphase chcę kupić z drugiej ręki
 3. Witam Jestem posiadaczem głośników Audio Physic Avanti Czy podłączenie do nich wzmacniacza Accuphase E 270 to dobry pomysł ? Słuchał ktoś może takiego lub podobnego połączenia ? czy te firmy dobrze ze sobą grają ?
 4. Amplituner Yamaha nie odtwarza dźwięku z subwoofera Podczas kalibracji głośników Sub działa , ustawia poziom i odległość ale później już nie , nawet w ustawieniach w opcji Test Tone po wybraniu Suba jest cisza Gdzie może być problem ?
 5. Szkoda Tyle pilotów na stole
 6. Chodzi mi o to że jak chcę wykorzystać jedynie końcówkę mocy a włączę zewnętrzny pre to czy Accu włączy się automatycznie po włączeniu przedwzmacniacza ? Wzmacniacze Maca mają takie trymery które po podłączeniu z zewnętrznym pre załączają wzmacniacz po otrzymaniu sygnału Czy Accu ma coś takiego ?
 7. Mam pytanie do posiadaczy zintegrowanych wzmacniaczy Accuphase Wzmacniacz ten posiada wejście na końcówkę mocy , czy i jak się on włącza jeżeli dostanie sygnał z zewnętrznego przedwzmacniacza ? Trzeba go włączyć pilotem czy posiada np takie trymery jak Mac ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.