Jump to content

piomisk

Użytkownicy
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Amplituner Yamaha nie odtwarza dźwięku z subwoofera Podczas kalibracji głośników Sub działa , ustawia poziom i odległość ale później już nie , nawet w ustawieniach w opcji Test Tone po wybraniu Suba jest cisza Gdzie może być problem ?
 2. Szkoda Tyle pilotów na stole
 3. Chodzi mi o to że jak chcę wykorzystać jedynie końcówkę mocy a włączę zewnętrzny pre to czy Accu włączy się automatycznie po włączeniu przedwzmacniacza ? Wzmacniacze Maca mają takie trymery które po podłączeniu z zewnętrznym pre załączają wzmacniacz po otrzymaniu sygnału Czy Accu ma coś takiego ?
 4. Mam pytanie do posiadaczy zintegrowanych wzmacniaczy Accuphase Wzmacniacz ten posiada wejście na końcówkę mocy , czy i jak się on włącza jeżeli dostanie sygnał z zewnętrznego przedwzmacniacza ? Trzeba go włączyć pilotem czy posiada np takie trymery jak Mac ?
 5. A coś więcej na ten temat proszę
 6. U mnie też jest regulowane , głośnością steruje się z amplitunera Przy wykorzystaniu wyjścia pre-aut to można wykorzystać jedynie power-in we wzmacniaczu a chciałbym wykorzystać pełne możliwości wzmacniacza
 7. Posiadam amplituner Yamaha RX-A3070 i mam takie pytanie czy można go wykorzystać jako odtwarzacz z ominięciem przedwzmacniacza a zatem z pominięciem regulacji głośności i barwy i z pominięciem końcówki mocy i podłączyć do zewnetrznego wzmacniacza ?
 8. I prawdopodobnie tak byłoby najlepiej , podpiąć się v te wyjścia i nagrywać np na dysk tylka czym i jak ?
 9. Mam pytanie zupełnie nie związane z tematem Spora cześć wzmacniaczy ma wyjście do nagrywania , czym w dzisiejszych czasach można nagrywać muzykę ? Moje doświadczenia w tym temacie skończyły się w czasach kasetowego Kasprzaka
 10. Na Allegro jest do sprzedania wzmacniacz Luxman L-550A II Czy da radę napędzić AP Avanti ? Jak to może razem grać ?
 11. Czy podłączenie oddzielnej końcówki mocy będzie miało duży wpływ na dźwięk ? Czy barwa dźwięku bardzo się zmieni ( wysokie i niskie tony )?
 12. Czy ktoś z posiadaczy AP podłączał je do wzmacniacza klasy A ? Zastanawiam się nad kupnem końcówki mocy Accuphase A-35 i nie wiem czy to dobry pomysł
 13. Grają u mnie z amplitunerem Yamaha RX-A 3070 Do słuchania muzyki używam opcji Pure Direct ale pewnie kupię jeszcze jakąś końcówkę mocy Od kilku lat mieszkam za granicą i dopiero teraz zdecydowałem się coś kupić , w domu w Polsce mam drugi zestaw zupełnie inny
 14. Od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem i jestem bardzo zadowolony
 15. Mam takie pytanie , czy to że moje kable głośnikowe są rożnej długości 1.5 i 3.5 m może mieć duży wpływ na dźwięk ? Jak narazie moje AP Avanti napędza amplituner Yamaha RX -A 3070 w trybie Pure Direct , na skali głośności nie chcę przekraczać 0 , czy z innym wzmacniaczem lub dodatkową końcówką mocy mogłoby być głośniej i do jakiej głośności można podkręcić bez obawy uszkodzenia głośników ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.