Jump to content

piomisk

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by piomisk

 1. Witam Jestem posiadaczem głośników Audio Physic Avanti Czy podłączenie do nich wzmacniacza Accuphase E 270 to dobry pomysł ? Słuchał ktoś może takiego lub podobnego połączenia ? czy te firmy dobrze ze sobą grają ?
 2. Amplituner Yamaha nie odtwarza dźwięku z subwoofera Podczas kalibracji głośników Sub działa , ustawia poziom i odległość ale później już nie , nawet w ustawieniach w opcji Test Tone po wybraniu Suba jest cisza Gdzie może być problem ?
 3. Szkoda Tyle pilotów na stole
 4. Chodzi mi o to że jak chcę wykorzystać jedynie końcówkę mocy a włączę zewnętrzny pre to czy Accu włączy się automatycznie po włączeniu przedwzmacniacza ? Wzmacniacze Maca mają takie trymery które po podłączeniu z zewnętrznym pre załączają wzmacniacz po otrzymaniu sygnału Czy Accu ma coś takiego ?
 5. Mam pytanie do posiadaczy zintegrowanych wzmacniaczy Accuphase Wzmacniacz ten posiada wejście na końcówkę mocy , czy i jak się on włącza jeżeli dostanie sygnał z zewnętrznego przedwzmacniacza ? Trzeba go włączyć pilotem czy posiada np takie trymery jak Mac ?
 6. A coś więcej na ten temat proszę
 7. U mnie też jest regulowane , głośnością steruje się z amplitunera Przy wykorzystaniu wyjścia pre-aut to można wykorzystać jedynie power-in we wzmacniaczu a chciałbym wykorzystać pełne możliwości wzmacniacza
 8. Posiadam amplituner Yamaha RX-A3070 i mam takie pytanie czy można go wykorzystać jako odtwarzacz z ominięciem przedwzmacniacza a zatem z pominięciem regulacji głośności i barwy i z pominięciem końcówki mocy i podłączyć do zewnetrznego wzmacniacza ?
 9. I prawdopodobnie tak byłoby najlepiej , podpiąć się v te wyjścia i nagrywać np na dysk tylka czym i jak ?
 10. Mam pytanie zupełnie nie związane z tematem Spora cześć wzmacniaczy ma wyjście do nagrywania , czym w dzisiejszych czasach można nagrywać muzykę ? Moje doświadczenia w tym temacie skończyły się w czasach kasetowego Kasprzaka
 11. Na Allegro jest do sprzedania wzmacniacz Luxman L-550A II Czy da radę napędzić AP Avanti ? Jak to może razem grać ?
 12. Czy podłączenie oddzielnej końcówki mocy będzie miało duży wpływ na dźwięk ? Czy barwa dźwięku bardzo się zmieni ( wysokie i niskie tony )?
 13. Czy ktoś z posiadaczy AP podłączał je do wzmacniacza klasy A ? Zastanawiam się nad kupnem końcówki mocy Accuphase A-35 i nie wiem czy to dobry pomysł
 14. Grają u mnie z amplitunerem Yamaha RX-A 3070 Do słuchania muzyki używam opcji Pure Direct ale pewnie kupię jeszcze jakąś końcówkę mocy Od kilku lat mieszkam za granicą i dopiero teraz zdecydowałem się coś kupić , w domu w Polsce mam drugi zestaw zupełnie inny
 15. Od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem i jestem bardzo zadowolony
 16. Mam takie pytanie , czy to że moje kable głośnikowe są rożnej długości 1.5 i 3.5 m może mieć duży wpływ na dźwięk ? Jak narazie moje AP Avanti napędza amplituner Yamaha RX -A 3070 w trybie Pure Direct , na skali głośności nie chcę przekraczać 0 , czy z innym wzmacniaczem lub dodatkową końcówką mocy mogłoby być głośniej i do jakiej głośności można podkręcić bez obawy uszkodzenia głośników ?
 17. Wydawało mi się że AP Avanti 30 to jest inaczej Avanti 6 Grają w pokoju 18 m2
 18. Wydawało mi się że AP Avanti 30 to jest inaczej Avanti 6 Grają w pokoju 18 m2
 19. Witam Chyba powinienem zapisać się do klubu AP Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem AP Avanti 30 Dużo oglądam tv dlatego jak narazie napędza je amplituner Yamaha RX-A3070 Do słuchania muzyki urzywam opcji Pure Direct i jest nie źle ale mogłoby być lepiej i dlatego czy ktoś mógłby mi napisać jaką mógłbym podłączyć do niego końcówkę mocy albo wzmacniacz z wejściem na końcówkę ? Myślałem o Ayon Spirit III KT120 Nigdy nie miałem lampy i nie mam pojęcia czy taka moc wystarczy do napędzenia takich głośników
 20. W takim razie pewnie szkoda ryzykować i kupię sprawdzone Albedo
 21. Czy kabel głośnikowy Nordost spm reference 2x2.5m w cenie 600€ bez opakowania to dobra cena ,czy jest możliwość że jest to podróbka ?
 22. Czy kable głośnikowe Albedo Monolith Monocrystal będą pasowały do Audio Physic Avanti ?
 23. W takim razie te powinny się nadawać do KD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.