Jump to content

qbaacu

Branża
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Zainteresowania to Muzyka oraz sprzęt Audio. Pasja przy której odpoczywam mimo ciężkiego dnia. Muzyka od klasyki, Jazz, Rock, Metal, Blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2843 profile views
 1. qbaacu

  Allo Digione 1.2

  Sprzedam Allo Digione 1.2 . Stan bardzo dobry.
 2. Sens jest. Wypożycz i sam musisz sprawdzić. Ja sam po wachlarzu Topping D90... RME ADI2.. Qutest , wybrałem M500 SMSL. Sam byłem zdziwiony, a po odpaleniu na nim DSD decyzja była ZOSTAJE ☺. M500 jest czuły na okablowanie.
 3. Po paru latach zabawy Raspberry Pi w różnych systemach , oraz nakładkach Digi, Allo, Signature... dac'ach Xiang05b, RME ADI2, Qutest, Topping D90.. wygrał SMSL M500 + MAC Mini + Audirvana. Ściąganie sprzętu z Chin itp., coraz mniej się opłaca. Różnica ceny nie adekwatna do ryzyka + cło. Dokładając pare stówek mamy święty spokój.
 4. Sprzedam Allo Digione 1.2, stan ideał- 350zł z przesyłką. Odbiór osobisty w Warszawie.
 5. 💪✌jest moc. Pozdrowienia dla Żony☺, gdyż nie każda podziela pasję męża. Można mieć wypas sprzęt i się kręcić w koło, ale jak ogarnie się akustykę chodź program minimum szczękę można zbierać.
 6. Potwierdzam ☺. Jeśli znasz dobrze swoje zabawki, na podstawie cech charakterystycznych opinii Daca można tylko procentowo określić czy warto zaryzykować? Ja tak robię jak nie mam możliwości odsłuchu. Szlif robię kablami (minus tego że kable ciągle się przewracają) Czy ktoś już przerabiał kabel XLR na RCA do RME ADI2 DAC???
 7. Z DSP nie korzystam. Jedynie z gotowych filtrów. Muszę jeszcze przerobić kabel XLR-RCA. Z adapterem brumi. Czy ktoś już przerabiał kabel? Jeśli tak proszę o info. W preampie lampowym mam tylko rca. W sumie wystarcza mi bezpośrednie podłączenie, ale ciekawość. Jak było by dac-preamp lampa-koncowka mocy tranzystor. Dało by to lekkie zabarwienie lampowe. Jak już się znudzę to i DSP się pobawie. ☺ Praktyczne jest regulowane wyjście RCA - XLR, przydatne.
 8. Za pomocą częściowej adaptacji 2szt dyfuzor Schroendera QRD 1D (środek), oraz tylko 4szt Skyline 2D (za głośnikami) robi się poprawa niedociągnięć Adi2 . To tylko częściowe, a poprawa znaczna. 😊 Dyfuzor Schroendera QRD 1D - poprawa średnicy i wypchnie dźwięk do przodu. Skyline rozproszy odbicia poprawiając lokalizację oraz przestrzeń. Włalaaa☺
 9. m4tech jak byś sklasyfikował ADI2 w stosunku do Topping D90 - Chord Qutest. Krótki opis i miejsca 1...2...3... ?
 10. Jest teoria że UPS psuje, ależ owszem jak mamy małą popierdułkę. Ja polecam PowerWalker VFI3000 z baterią aku. ze sporym zapasem mocy.
 11. Bardzo interesujące. Czy może Szanowny Kolega rozwinąć tę myśl? Proste najtańsze usb 1.5m od drukarki - zapiaszczenie wysokich częstotliwości, słyszalne zabrudzenia tła oraz przestrzeni. Drugie podejście to diy EmiterNet HN S/FTP cat.7 - poprawa po całości co zabrał USB od drukarki. Na podstawie tego wnioskuje o czułości wejścia USB w Adi2. Lepiej żeby RME nie był hiend. Tak lepiej dla klienta.☺. Zasilacz z ciekawości trzeba sprawdzić - zmienić. Sami wiecie jaki może być koszt takiego zasilacza. Więc koszt ADI2 + zasilacz AUDIO = sporo więcej niż cena sk
 12. Na Audiostereo panuje mega kontrola, aby RME za bardzo nie był chwalony. Psuje handel innymi DAC'ami znanymi na rynku PL. Administrator skacze jak sponsor karze.
 13. RME ADI2 to nie dac plug&play. Wredny przez swoje liniowe granie. Nie dla osób które zaczynają zabawę z przetwornikami. Bardzo czuły na przewód USB. Prawdopodobnie przydało by się inne liniowe zasilanie (jeszcze nie sprawdzałem). Słucham na Magnepanach 1.7, plus liniowe granie = jak nagrane tak odtworzone bez ubarwiania. Przydało by się wyjście BNC. Duża różnica w odbiorze coax - USB, na korzyść USB. Dla mnie osobiście? DAC bomba:) . Czysto - równo - szybkość - dynamika. Jak ktoś jeszcze pobawi się akustyką pomieszczenia? Petarda. Z Magnepan 1.7 przy połączeniu
 14. Tak to był 05B Ak4495SEQ, już się sprzedał. RME został ☺. W swoim wywodzie chciałem tylko podkreślić że Xiang to świetny DAC. W modyfikacje nie bawię się już od paru lat. RME to inne granie, trochę jest info na anglojęzycznych stronach (testy, porównania z innymi).
 15. Obsługa jest prosta, w zestawie jest książka. Trzeba wziąć pod uwagę też różnica w cenie. Xiang w pomieszczeniu zaawansowanym akustycznie gra tak samo dobrze jak RME. Różnica polega na ich cechach podstawowych. Xiang gra kolorem, zaś RME równo. Xiang pcha dźwięk do przodu, z głębią w tył ale do pewnego momentu. RME ma głębię o wiele większą, ale już nie tak wysunięte granie do przodu.. bardziej szerokość gdzie Xiang ma z szerokością problem. Co kto lubi☺. Xiang to bardzo dobry DAC, z adaptacją akustyczną gra jeszcze lepiej. Opamy wymienione były na Muse01... bez Bursonów itp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.