Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  3163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

505 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Roxi kolego co tam u Ciebie, pogadałbym z Tobą.. 🙂
 2. Całe szczęście, że wrócisz i będziesz miał okazję posłuchać w domu na odpowiednim sprzęcie. 🙂
 3. To ja podbiję i posłuchajcie sobie tego kawałka na swoich Dynkach 🙂 Na pewno będzie efekt odpowiedni..
 4. Oczywiście, że tak, tylko co z tego .... dalej wszystko się kręci tak samo, ten co sprząta idzie do pracy, bo musi, kasjerka idzie do Biedronki, bo też za coś musi żyć, a sprzedawca bez względu na branżę również idzie do swojej pracy i tak podchodzi (oczywiście część z nich) jak czasem każdy z nas widzi.. To się nigdy nie zmieni, aż do czasu, kiedy ludzie bez względu co będą robić, będą zarabiać na tyle, aby nie martwili się czy im starczy do pierwszego czy dziesiątego. Weź pod uwagę w tym kraju około 40-50 % ludzi zarabia minimalną pensję.. ja na ich miejscu pewnie też ciężko by mi było , aby isc mega uśmiechniętym do pracy.. Oczywiscie, że ma prowizję, nawet filmiki w necie można obejrzeć o sprzedawcach aut i jak to jest w ich branży. Podchodzisz dobrze do ludzi i szacun za to, a tym bardziej, ze nie zarabiasz, "choćby" tych 3 tyś netto.. a pomimo robisz to co robisz najlepiej jak potrafisz.. Tylko widzisz nie wszyscy tak potrafią, dlatego takich ludzi jak Ty trzeba szanować. A wiesz gdzie najlepiej to widać.. w marketach.. zobacz jak często zmieniają się ekipy np w MM na stanowisku płyty Cd, filmy i rtv.. przyuważ.. 🙂 albo np w empicu ...
 5. Niestety są i tacy... aby to się zmieniło to sprzedawcy muszą więcej zarabiać niż to co mają.. jak każdy oni też mają swoje problemy i niestety ta pensja nie pozwala co niektórym na to, aby to co robią było ich pasją. Takie życie.. Prosty przykład z innej branży.. sprzedawca w mercedesie zarabiający 3 tyś netto.. byłby bardziej szczęśliwy i więcej by od siebie dawał w salonie Fiata niż w tym mercedesie, jakby w Fiacie dawali mu 4 tys netto.. A samochody w salonie i tak nie jego i nie stać go na zakup nowego choćby klasy A.. Pasją kolego nie wyżywi Rodziny i nie zapewni jej odpowiedniego poziomu życia.
 6. Dobrze, że nie wszyscy tacy są Producenci...
 7. Oczywiscie, ze tak jest jak piszesz. W każdej branży są lepsi i gorsi i Ci którzy na siłę przychodzą do pracy..
 8. DOKŁADNIE TAKICH KLIENTÓW POWINNO SIĘ SZANOWAĆ, KTÓRZY W JEDNYM SKLEPIE WYDAJĄ KAWAŁEK KASY.. I brać za przesyłkę to żenujące..
 9. Wiesz czasem jest tak, że i w dużym mieście nie jest dużo lepiej, nie licząc tego, że jest więcej sklepów. Tak dla przykładu jak weszły kolumny SF seria tradytion, mieszkając w Stolicy, jechałem na odsłuch serafino 250 km w jedną stronę, bo w Warszawie nie było chętnych do tego, aby z tymi kolumnami skompletować mi elektronikę i okablowanie, które chciałem mieć razem z tymi kolumnami. 🙂 😉
 10. Ciężko o prawdziwych fachowców w sprzedaży (nie tylko w audio), choćby z tego względu, że ich zarobki nie są jakieś kosmiczne, więc dodatkowo nie będą robić drugiego fakultetu z elektroniki.. Jedni robią to z czystego zarobku, bo coś muszą robić, a inni mają w tym pasję i jakoś się realizują, lepiej, gorzej, ale jednak.. Choć niewątpliwie fajnie by było jakby pewne rzeczy wiedzieli i to powtarzam nie tylko w audio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.