Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2597
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

179 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chętnie poczytam, bo interesują mnie te nowe wtyki w parze z kabelkiem 55 :-)
 2. Czas na rozpakowanie nowych kolumn, troszkę się chłopina zmęczył.. 🙂
 3. To mamy nowe olimpijki, pytanie ile będą kosztować i jak będą grać ? Patrząc na głośnik wysoko tonowy powinny być bardziej rozdzielcze niż poprzedniczki. Szkoda, że nie ma wykończeń z czarnymi dodatkami i z czarną skórą. Ale trzeba na żywo zobaczyć i posłuchać... Pytanie na ile więcej wycenią do poprzedniczek i jaka będzie różnica w stosunku do serii Tradytion zarówno pod względem wykonania jak i dźwiękowym ?
 4. Dzisiaj urodziny ŚP F.M - był mistrzem !!!
 5. Pass 150 z paluszkiem sobie da radę z tymi kolumnami, tylko się grzeje, ale to taka ich natura :-)
 6. Kolejne 3 płytki przyszły z ABC Records, tylko tym razem trzeba było oddać troszkę na Vat dla UC.. 🙂 ale tak jak i poprzednim razem tak i tym razem płyty warte każdej złotówki.. Jestem pod wielkim wrażeniem, że za tego typu pieniądze można mieć taką jakość.. free photo upload 24 hour near me russian photo hosting site
 7. Pewnie, że szkoda, aczkolwiek salę mają , tylko służy do odsłuchów kinowych. Ale powiem szczerze,że tragedii tak nie ma.. Pierwszy raz jak SF ST słuchałem w Polsce to niby była sala , ale w tym pomieszczeniu jakiegoś szału nie było w stosunku do tego co Ci mają.
 8. A dzisiaj znowu do boju raz jeszcze zestawiłem SF ST, oraz focale sopry 2... 🙂 odsluch udany, aczkolwiek teraz już na 100% wiem, ze Marantz 10 nie jest wart tych pieniędzy patrząc w stosunku do innych integr w porównywalnej cenie. Za to cdik bardzo ciekawy.. I nowości z SF z monitorów, elegancko na zywo się prezentują, tylko nie mieli oryginalnych standów.. upload photo fallout 3 fev virus
 9. lolek126

  Filmowe zapowiedzi

  Raczej nie 🙂
 10. C. Forlani 🙂 Fajna była w tym filmie, ma coś w sobie, ale to Angielka w 50%, a druga połowa Włoszka, więc pewnie kolumny od B&W, albo SF są jej bliższe 🙂
 11. Wiesz kto co lubi... 🙂 dla mnie niskie serie MA to szkoda kasy, a znowu Platinum niby całkiem całkiem, ale cena ich jest jak dla mnie nie do przyjęcia.. i te maskownice nakładane na poszczególne głośniki, nie moja bajka.. Aczkolwiek grają swoim dźwiękiem, który się różni od Dynek.. Kiedyś jeden ze sprzedawców od pewnego Producenta kolumn ( inny niz tutaj mowa ) był w fabryce, gdzie robią właśnie kolumny głośnikowe i to co usłyszał wyraźnie dało mu odczucie, że właśnie jest to co wyżej pisałem, czyli wszyscy starają się odejść od słodkiego grania, bo ludzie już tego nie chcą... więc zapewne robią Producenci różne badania i słupki pokazują czego ludzie chcą.. i widać, że tych ludzi jest więcej.. Tylko wiesz takie kolumny trzeba umieć zrobić . bo dać ludziom większą szczegółowość , nie przekraczają pewnej granicy to nie jedni się już wyłożyli.. podobnie jest w kwestii srebrnych kabli i jak widać po pewnych Producentach srebro - srebru nie równe i Ci co umieją robić kable, ewidentnie potrafią to wykorzystać w swoich kablach.
 12. Adam jedź do najbliższego sklepu i sobie posłuchaj, niech podłączą pod coś co lubisz (elektronika) z odpowiednimi kablami i sam będziesz wiedział jak to gra, osobiście wszystkie testy traktuje tylko jako ciekawostka, natomiast nigdy nie biorę ich pod uwagę przy zakupie, nawet jeśli wszystkie przeczytane testy o danej rzeczy są dobrymi czy też bardzo dobrymi według oceniającego. To jest jego gust i jego preferencje, a nie moje i nigdy moimi nie będą. To samo napisał Kolega Silver, tylko w inny sposób. Dzisiaj, jeśli ktoś lubi słodkie granie to nikt nie wybierze nowych dynek czy SF.. bo te kolumny przestały być słodkimi i do tego wyłącznie do plumkania w jazzie czy w bluesie.. te kolumny poradzą sobie dzisiaj z każdą muzyką przy odpowiedniej elektronice i okablowaniu. Oczywiście zawsze będzie, że dana kolumna zagra w czymś lepiej, a w czymś gorzej, ale z każdą muzyką tego typu kolumny zagrają już na odpowiednim poziomie. Kwestia wyboru sprawdza się do wyglądu, wykonania kolumn jak i tego co oczekujemy od danych kolumn, czy np wysokie tony mają być takie jak np w nowych Dynkach, w nowych SF czy też np w nowych B&W... a jest tego od groma i każdy kto wybierze coś z tych Producentów stawiam dobrego "łyskacza" że będzie cieszył się muzyką słuchając jej w zaciszu swojego salonu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.