Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2459
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może być i konflikt, ale wiek robi swoje..
 2. Na pewno zdecydowała kwestia wieku, ale trzeba poczekać na nowego mentora, bo z nowym człowiekiem, nowe pomysły... może będzie również taniej;-)
 3. Dzisiaj kolejne dwie płytki przyszły tym razem troszkę inne granie.. capital one find a branch
 4. A jest ktoś tutaj na forum co kupił nowe countury i grzebał w zwrotnicy ? I jak to wyszło mu to na zdrowie ?
 5. I druga to płytka S. Brightman również w SHM i jest to najlepsza płyta moja pod względem jakości papieru jak i zdjęć, które są w książeczce, coś wspaniałego.. szkoda tylko, z eten głos Sary jakoś dziwnie nagrywają na płytach.. W listopadzie na żywo posłucham to przekonam się jak to jest w rzeczywistości 🙂 give me directions to the closest gas station navigate to the nearest gas station
 6. Kolejne dwa "Japończyki" tym razem w SHM doszły do mnie, pierwsza z nich greatest hits grupy Heart, myslę, że każdy zna te Panie, albo prawie każdy... 🙂 i tak jak ostatnio w innym wątku pisałem kolejny raz opakowania płyty są bez jednej ryski jakby wyszły z fabryki, mam nadzieję, że kiedyś dojdzie ta jakość również do Europy..
 7. U mnie troszkę mniej jest :-) a jak doliczę fakt, że z tych producentów interesuje mnie niemalże po jednym modelu plus powiedzmy mam swoich dwóch faworytów to już jest do ogarnięcia, oczywiście jak dla mnie. :-) MF też raczej już nie wchodzi w grę, bo ja odsłuchiwałem M6 si (konkurencja jednak lepsza) i tak zwaną 500 etkę , której już nie ma.... na rynku.. z rozpędu wpisałem..
 8. Konkretnej Ci nie napiszę, bo jeszcze decyzja nie padła na konkretny model , napiszę Ci Producentów integr, które miałem przyjemność testować: Acuu, Pass, Mac, MF i AA w tym wypadku mogę model napisać, bo tylko jeden mnie interesuje - maestro anniversasry (tylko jest warunek, że przy zamówieniu dołożyli by możliwość podłączenia amplitunera KD, tak abym mógł podłogówki w kinie domowym napędzać z integry, a pozostałe głośniki z amplitunera) - w sklepie mówią, że istnieje taka możliwość. A co się kupi to się zobaczy w przyszłym roku.. (plus kilka innych, ale nimi już nie jestem zainteresowany). Jedno jest pewne te z którymi testowałem dały radę na spokojnie tym kolumnom, które mnie interesowały, więc Dynki muszą się poddać takiej czy innej integrze :-), a jeśli nie to zapomnę o C30.. Ale wierzę , że i Dynki również zagrają z integrą na odpowiednim poziomie :-) Ps. Jeszcze jest do sprawdzenia Esoteric, bo miałem okazję posłuchać, ale to było za mało, tylko troszkę z dostępnością w Stolicy jest słabo z tymi urządzeniami....
 9. Ale ja nie napisałem, że one fajnie zagrają z integrą, ba ja nigdzie nie napisałem, że one zagrają fajnie z czymkolwiek patrząc cena -jakosć. Natomiast chce wierzyć w to, co jest mówione , że dynki od serii countury są łatwiejszymi do napędzenia... I sprawdzałem 30 z dwoma integrami i z obydwoma dały radę. Oczywiście z wyższym modelem było lepiej, ale każdy indywidualnie podchodzi do swoich wyborów. W Monachium podobnie mówiono odnośnie serii confidence.. więc trzeba to sprawdzić... Natomiast słowo wspaniale jest bardzo szerokie i dla mnie zawsze znajdzie się jakaś elektronika, która z danymi kolumnami zagra lepiej od tego co poprzednio człowiek sprawdzał.. To tak jak z bokserem zawsze znajdzie się lepszy, silniejszy, szybszy itp.. Natomiast jeśli C30 nie zagrają mi z integrą na tyle, że to mi się spodoba to zapominam o tych kolumnach, bo ja nie zamierzam kupować końcówki, tylko nigdy nie napiszę, że z tego powodu są to słabe kolumny. Wspomniane wcześniej kolumny, które mi się spodobały zagrały z integrą i to co usłyszałem usatysfakcjonowało mnie to na tyle, że jestem nimi zainteresowany. Czy te kolumny zagrają lepiej z końcówką mocy zagrają, ale tak jak wspomniałem, to jak zagrały z integrą mi wystarczy i będę cieszył jak będę mógł tego słuchać w swoim salonie. A znam i takie przypadki jak ludzie podłączali np do Olimpijek III denona 2020 i twierdzili, że to są słabe kolumny.. dalej tematu nie będę rozwijał, bo szkoda mi nawet czasu, że ktoś wpadł na pomysł, iż taki denon jest w stanie podołać olimpijkom III. Natomiast w przypadku C4 nie ma szans, aby te kolumny zagrały na poziomie mnie satysfakcjonującym z integrą, jest to sprawdzone i nie podlega żadnej dyskusji dla mnie , nie licząc, że potrzeba jest metrów, aby takie kolumny rozwinęły się w danym salonie. Ba ludzie mają fajne kolumny z końcówką mocy (znam taki przypadek z C4) gdzie przesiedli się na monobloki i kolumny jeszcze bardziej pokazały swoje piękno.. Jak ktoś porywa się na pewne kolumny, które są dosyć wymagające to niestety trzeba wiecej w to zainwestować, aby zagrały świetnie.
 10. Wiecz czy ona taka mała to ja bym nie powiedział tu bardziej chodzi o fakt, że tak jak napisałem przynajmniej kilka osób z mojego otoczenia liczyło na cenę niższą, stało się inaczej i teraz sam nie wiem czy to dobre było, iż człowiek zakładał , że cena będzie inna. Bo teraz może człowiek więcej będzie oczekiwał niż miałoby to miejsce gdybym nie zakładał wcześniej kwoty.. z drugiej strony to i tak jest po ptakach, bo tyle kosztuje ile każdy widzi w cenniku, wiec sprawa jest prosta muszą zagrać na poziomie porównywalnym do tych kolumn, które mi się podobają , a które kosztują porównywalnie. Gdyby były tańsze to zawsze można byłoby dać troszkę kredytu zaufania, teraz już na to nie ma szans, muszą zagrać. A propo poprzedniej serii to jak ktoś ma salon powiedzmy 50 m i pieniądze to C4 z dobrym rabatem, jak gdzieś jeszcze są na sklepie to będzie taka osoba zadowolona patrząc cena - jakość. Przypuszczam (a potwierdzę lub zaprzeczę jak posłucham C30), że będzie bardziej zadowolona taka osoba z tych kolumn niż z nowych C30...warunek też jest jeden, że do tych c4 ktoś kupi końcówkę mocy, albo monobloki, bo integra nie spowoduje, że te kolumny na 100% zagrają. Oczywiscie to moje skromne zdanie..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.