Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2800
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

241 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz nowe to za starymi nie tęsknisz 🙂 ja za Paradigmami też nie mam zamiaru tęsknić.. 🙂
 2. Zakupy trzeba było rozpocząć w 2020 roku.. zagranica się opóźnia to krajowe zawsze jest pod ręką the closest gas station near me comfort on difficult days
 3. Wiesz najlepiej samemu to sprawdzić, ja mam porównywalny metraż i stoją mi podłogówki i będę wymieniał je na kolejne i również będą to kolumny podłogowe. A takie kolumny jak właśnie np. Dynki, B&W czy SF nie są prostymi kolumnami do napędzenia, ale przy dobrej integrze da radę 🙂 Tak dla przykładu testowałem focale sopry 2 z marantzem 10 tką i z tymi kolumnami zagrał ten wzmak, po czym podpięliśmy SF serafino tradytion i integra zdechła.. nie dała rady tym kolumnom.. za słaba, pomimo, że papier mówił co innego o niej. Trzeba słuchać i samemu ocenić co jest warte zakupu i słuchać się wyłącznie swojego rozumu i swoich uszu 🙂 Bo to Twoje pieniądze i Twoja musi być decyzja.
 4. NIe bierzesz pod uwagę kolumn podłogowych do takiego metrażu ?
 5. A Twoje nie zmienia mojej opinii o Tobie jako o o kimś kto wprowadza ludzi w błąd.. dawaj tutaj te moje wpisy - detektywie skoro od x lat mnie obserwujesz to chętnie je poczytam.. 😄 Tylko musisz je sam napisać i jakoś wkleić, bo np w 2016 roku to jeszcze na oczy nie widziałem Accu, Esoterica czy Luxmana , bo o tych integrach piszę w ostatnim czasie.. ale Forumowy detektyw napisał to czekam na te wpisy .. 🙂 Problem jest jeden nie ma ich tak jak i było specjalnie napisanie o zdjęciu i zrobienia zamieszania. Pech nie udało się i detektyw wyszedł na ... kierownika ds zamieszania na forum. Mogę jeszcze inne zdjęcia powklejać 🙂 I jeszcze raz życzę miłego szukania i pewien specjalista również może się przydać, bo ciśnienie może być duże podczas szukania..
 6. Każdy rozsądny mężczyzna raz na kilka lat powinien odwiedzić tego specjalistę, a tym bardziej po 40 roku życia.
 7. To ja zaśmiecam, ja odpowiadam na Twoje kłamstwa, a dlaczego masz szukać? Z prostego powodu bo w innym wątku, napisałeś, to co przeczytałem, więc czekam na te wpisy powiedzmy sprzed powiedzmy trzech, czzterecgh lat. Ale tak samo to jest prawdziwe jak to co zasugerowałeś ze zdjęciem. Udowodniłem i każdy mógł zobaczyć Twoje kłamstwa. I co z tego wyszło😃. Twoja mina musiała być bezcenna jak zobaczyłeś zdjęcia i film z prywatnego mieszkania. Ale ok nie będę zaśmiecał kolejnymi wpisami dla szacunku innych osób, przyjdzie czas, sprzęt się kupi, tylko nie wiem co wtedy wymyślisz, bo trzeba dalej coś pisać, mając pewne zapędy do pisania kłamstw. Pożyjemy i zobaczymy kto komu udowodni.
 8. Mi nic nie popuszcza, to inni mogą zobaczyć na jakiego klamcę wyszedłeś w innym wątku, każdy może to zobaczyć i ocenić Twoją wiarygodność. 🙂 I kolejny raz piszę detektywie pokaż mi wpis mój srzed powiedzmy trzech lat o tych rzeczach o których teraz pisze, bo jestem nimi zainteresowany. Konkrety, a nie pisanie dla pisania, bo ktoś jest czymś zainteresowany o czym Ty nawet nie pomarzysz - detektywie. 😃 Adam jeszcze zapomniałeś o B&W 😃 ale tak jak kiedyś pisałem po wakacjach bedą testy w domu, a pod koniec roku decyzja o konkretnych zakupach. Część kabli już niedługo będę zamawiał, potestowałwm w kilku wariatach zarówno jeśli chodzi o elektronikę jak i kolumny. Pozostaje głośnikowy jeszcze do podjęcia decyzji, ale to jeszcze nie teraz. Ale już jest coraz bliżej.😃
 9. Rozumiem, kiedyś jakieś małe podłogówki słuchałem ATC, jak sprawdzałem listwę GW pf2/pf1 i ennera, przyjemnie to grało i byłem zdzwiony dobrym basem z tak małych kolumienek. Owocnych odsłuchów życzę. A propo sonusów to tutaj w olimpijce cenowo lepiej udało się w stosunku do wcześniejszej wersji, niż to co zrobiło Dynaudio w serii confidence. Tutaj z ceną polecieli dużo bardziej w stosunku do poprzednich modeli.
 10. Kłamco już w jednym, wątku udowodniłem Ci jakim jesteś człowiekiem i jak wprowadzasz ludzi w błąd, więc nie proponuję iść dalej tą drogą , bo pomawianie w tym kraju jest karalne. I tak jak tam pisałem tak i tutaj napiszę , że jako detektyw na chleb byś nie zarobił..I kolejny raz powtórzę , bo z Twoich obserwacji co innego wynika 🙂 znajdź mi wpis sprzed powiedzmy 3 lat , gdzie to niby pisałem o Accu itp.. bardzo jestem ciekawy tego wpisu 🙂 Życzę powodzenia w szukaniu.. Adam jakiś czas temu byłem i odsłuchiwałem nowych SF olympica nova 3 i powiem Ci, że generalnie byłem zadowolony z nich, bo one jak dla mnie plasują się pomiędzy dynaudio confidence , a countur. Dla mnie są lepsze niż countury, są droższe, ale w moim mniemaniu są lepszymi kolumnami. Do czego zmierzam, że jak będziesz miał możliwość to posłuchaj sobie nowych olimpijek nova 1, choćby tak dla zobaczenia jak grają, jeśli nie są w kręgu Twoich zainteresowań.
 11. Jakby taką Panią dodawali do Dynek to kupuje w ciemno Dynki bez słuchania w domu 🙂
 12. To zakupy rozpoczęte w tym roku na pierwszy ogień Julienne Taylor w sacd- pierwsza, ale nie ostatnia jej płyta ...
 13. To rozsądna cena, Tornado od AQ też kupisz w tej cenie, tylko trzeba by było sprawdzić czy Ci pasuje.. i jak sie on ma w stosunku do Hijirii Nagomi.
 14. aaa to masz zgryz 🙂 po ile on "biega" 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.