Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Posts

  3321
 • oraz w archiwum

  558
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1164 Audioholik

Audiostereo

1164

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lolek126's Achievements

 1. To zależy jakimi kategoriami popatrzymy, 300 zeta to 6 płyt cd po 50 zeta :-)
 2. Wiadomość dla posiadaczy Lumina, albo dla tych, którzy zamierzają kupić, nie dużo mi brakowało, aby nim być, ale wybrałem coś innego, ale wracając do Lumina to w nowej aktualizacji podobno jest obsługa Tidal Connect. Na razie dla 4 modeli: X1,T2,U1, U1 mini, ale podobno niedługo mają mieć wszystkie tą aktualizację. Może ktoś potwierdzić, kto jest właścicielem któregoś z tych modeli ?
 3. super płyta, również polecam///
 4. X czasu temu miałem 770 tki zestaw, ale już dobrze nie pamiętam jak to grało, niby było ok, ale za te pieniądze jest trochę kabli do sprawdzenia .. które są warte sprawdzenia 🙂 Nie licząc, ze teraz jest już nowa seria i tych starych już nie ma w produkcji..
 5. To już czwarta moja płytka L. Richie, tym razem w duetach, polecam.
 6. A jak ktoś lubi Chorwację tak jak ja, byłem tam kilak razy już i ciągle wracam z uśmiechem na twarzy to tam ta Pani jest bardzo popularna, nawet miałem okazję na żywo ją słuchać i najlepsze jest to, że nikt nie rozumie (mam na myśli turystów co śpiewa) a pomimo tego ludzie się naprawdę dobrze się bawią. [Hidden Content]
 7. Po powrocie z wczasów taka oto mała niespodzianka mnie spotkała, przyszła koszulka, więc teraz już jestem pełnoprawnym członkiem klubu SF J , podczas słuchania nie omieszkam jej założyć i delektować się tym co dają kolumny od tego Producenta. J Teraz czas na zamówienie drugiej z innym logiem, co by elektronika się nie pogniewała, ale musi przyjść ta elektronika, więc cierpliwie trzeba czekać.
 8. Panowie nie ma co się łapać za głowy, ważne jest to, że wszyscy lubimy kabelki od AQ 🙂, sam posiadam kilka i jeszcze coś kupię, ale z tych o których piszecie to mam 2a Hurricany z których jestem bardzo zadowolony, żeby nie powiedzieć więcej. Też chciałbym zauważyć, że kabel Thunder defakto bardzo przyzwoity kabel to jednak różnica już w stosunku do oczko wyżej kabelka, czyli do Tornado jest zauważalna, a im wyżej to bardziej jest to odczuwalne. Mi się wydaje, że najlepszą cenę do tego co uzyskujemy ma właśnie Tornado, ale to takie moje wydumania, gdzie pomimo tego kupiłem 2a hurricany, bo dla mnie są lepsze/fajniejsze. Teraz co do DBS, dużo tym pisali ludzie na różnych forach w szczególności mam tych na myśli z zagranicy, ale moim skromnym zdaniem DBS pomaga również w przypadku, kiedy mamy prosto z pudełka wyjmiemy taki kabel, oczywiście , że powiedzmy po 100 godzinach grania taki kabel jeszcze bardziej się ułoży itp., ale DBS ma w tym swój skromny udział, że dzięki niemu kabel lepiej gra właśnie, kiedy jest nowy. Ze zbieraniem tych fal przez DBS to powiem, ze ja pierwszy raz to wyczytałem, bo każdy z kabli ma swój ekran i chyba one powinny zbierać te wszystkie „dziadostwa”. A tym bardziej, że słyszałem o takich przypadkach jak ludzie odłączali DBS np. po 100 godzinach, więc nie pozbywaliby się ochrony przed tymi wszystkimi zakłóceniami. Od takich rzeczy wg mnie jest ekran w kablach. A czy tak wszyscy odczuwają , pewnie nie, ale wielu pisało w podobnym tonie, że jakiś wpływ DBS jest na wygrzewanie kabli AQ. Ważne jest to, że niektórym z nas AQ pasuje i to jest najważniejsze. 🙂
 9. Bliźniak na BR pod względem technicznym zarówno obraz jak i dźwięk super, sam film nie jest źle, aczkolwiek nie jest to jakiś szał, ale można obejrzeć i w sumie chyba nikt nie powinien się nudzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.