Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  3728
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1019 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolega w tamtym roku próbował coś zrobić własnej roboty(robił jego kumpel) pod olimpijki i było to średnie lekko mówiąc do oryginalnych, które są w komplecie.
 2. Właśnie w kinie domowym oglądam ten koncert na BR, jak ktoś lubi polecam u mnie w połączeniu teraz gra z Accu 800... która napędza frontowe kolumny..
 3. Nie ma szans, 🙂 nawet mogę cenę podać, bo to taki produkt, że gdzie by się nie kupowało to cena jest ta sama 🙂 to chyba jedyny taki produkt 🙂 500 zł za komplet..
 4. Dzielonkę zabrali i przywieźli raz jeszcze 800kę i porównamy z konkretnymi płytami i utworami na nimi w stosunku do dzielonki.. które sobie pozapisywałem swoje odczucia.. Tydzień znowu zabawy ...
 5. Potestowałem i postanowiłem zakupić podkładki pod sonusy, będzie im wygodnej się stało 🙂
 6. 800 tka ma większą moc jak i wydajność prądową, dlatego musieli upchać ją w większym wydaniu plus jakość dźwięku jest również na wyższym poziomie. Tak jak isałem coś za coś. Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.