Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2680
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

189 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękne dwa głosy, szkoda, że już jednego nikt nie usłyszy ...
 2. lolek126

  Luxman d-05u

  To wszystko zależy co kto uważa za wartościowe, ja mam powiedzmy około 30, ale znam takich co mają 100-200 płyt w sacd.. kwestia kto co lubi. I nikt nikogo nie zmusza do zakupu odtwarzacza z możliwością odtwarzania takich płyt.
 3. Spoko KOlego mi też ciężko dźwięk opisywać, 🙂 nie każdy ma takie zdolności, aby inni to zrozumieli, ale faktycznie najlepiej jest słuchać kolumn, ale nie zawsze jest taka możliwość. Osobiście innymi kolumnami jestem zainteresowany i bardziej w tamtym kierunku podążam, ale dziękuję za zaproszenie. I życzę dużo radości z kolumn. 🙂
 4. KOlego tylko, żeby nie było, ja nie twierdzę, ze Twoje kolumny są słabe, nigdy ich nie słuchałem, więc nawet nie wiem jak grają, widziałem natomiast je na żywo. Ale co do testów to ja naprawdę daleko jestem z opiniami co z niektórymi Panami, którzy testowali np. Luxmana 509x i naprawdę nie wiem co oni testowali, ale chyba nie luxmana patrząc po tym co oni pisali o tej integrze. A dzisiaj czytałem test również tej integry z SR i jest mi znacznie bliżej do tego co oni pisali, niż to co Ci dwaj Panowie. Tylko w SR robią testy dla hobby i to jest ta różnica. Więc reasumując to co niektórzy piszą w testach to trzeba podzielić przez 2 i coś można z tego zabrać dla siebie, a resztę samemu sprawdzić i ocenić. Co nie oznacza, że wszystko jest naciągane...
 5. Na pewno masz na myśli utopie? Bo jeszcze przed nimi są sopry, które to też nie grają tak jak właśnie choćby utopia scala v1, które to ma kolega, a to nie są jeszcze kolumny z najnowszej serii. Z serii Utopia to już naprawdę jest poważne granie..
 6. lolek126

  Luxman d-05u

  Ja myślę, że każdy sam powinien sobie posłuchac płyt sacd na odpowiednim odtwarzaczu, który daje taką możliwość i sobie taka osoba oceni czy warto w to iść , czy też nie.
 7. lolek126

  Filmowe zapowiedzi

  Czyżby potencjalny konkurent do Oskara dla Jokera ??? https://film.wp.pl/slyszeliscie-o-the-lighthouse-takiej-historii-jeszcze-nie-bylo-pattinson-spisal-sie-na-oscara-6447729788762241a
 8. Dziwne jest to, że są aż takie różnice w odsłuchu u osób słuchających te kolumny , bo albo komuś się podobało, albo nie... nie ma pośrednich opinii, choć patrząc po wpisach jak i osób, które znam, a które były na AS i słuchały to dla większości nowe olimpijki tym osobom podpasowały. Niewątpliwie AS to nie miejsce na odsłuchu, a do zobaczenia sprzętu, zawsze to mówiłem i zawsze takie będę miał zdanie w tej materii.
 9. lolek126

  Filmowe zapowiedzi

  Coś dla fanów Batmana... https://film.wp.pl/batman-nolana-mial-byc-czwarty-film-christian-bale-dostal-propozycje-6447582306277505a
 10. Piękne kolumny i świetnie grają , mój znajomy ma pierwszą wersję i naprawdę świetnie to gra. A słuchałeś nowych olimpijek , bo też podobno fajne zagrały ?
 11. lolek126

  Luxman d-05u

  dokładnie za to ciu trzeba zapłacić, a z drugiej strony nikt nie zmusza, więc każdy podejmuje decyzję czy warto dopłacić czy też kupić coś od innego Producenta. W najnowszych seriach w luxmanie zrobi dwa i ten pierwszy niestety jest bez sacd.
 12. Obejrzałem na BR ostatnią odsłonę Man In Black jak dla mnie film w podobnym klimacie do poprzednich części, więc dla tych co wcześniejsze trzy części były warte obejrzenia to i ta podejdzie. Nie licząc tego, że w moim odczuciu brakuje W. Smitha, ale bohaterowie filmu mają za to nowsze zabawki, lepsze efekty i dużo akcji. Pod względem wizualnym jak i dźwiękowym, film według mnie spełnia oczekiwania i oglądający powinni być zadowoleni. Natomiast patrząc całościowo poprzednie części bardziej do mnie przemawiały i bardziej się bawiłem oglądając wcześniejsze części tego filmu.
 13. Nie tylko TY podobnie nie podszedłbym np. do testów np gniazdek ściennych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.