Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2904
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

283 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lolek126

  Wydania Japońskie.

  Wydaje mi się, ze to nie chodzi o obroty. Np. Cd japan dalej do RP wysyła.
 2. Odebrałem drugą płytę Pectus pod o tym samym tytule „Kobiety” tylko tym razem z tekstami Młynarskiego i z innymi wokalistkami, pod względem repertuarowym ta bardziej mi się podoba płyta, natomiast pod względem technicznym Pectus dosyć fajne ma płyty i naprawdę można być zadowolonym. Kolejne dwie płyty to David Foster jedna płyta koncertowa z coverami wydana przez Decca Records i jak to bywa z tej wytwórni płyty nie zawodzą, druga wydana przez Warner Music to taka składanka troszkę coverów i kilka utworów instrumentalnych, obie płyty bardzo mi się podobają , choć ta koncertowa bardziej ze względów wokalu jak i pod względem repertuaru. Mam nadzieję, że D. Fostera w sierpniu zobaczę i usłyszę na żywo na koncercie A. Bocelliego na Narodowym, bo to artysta, który bardzo jest zaprzyjaźniony z Nim i często gra na Jego koncertach jak i prowadzi wiele koncertów tego wybitnego tenora. [Hidden Content]]
 3. Właśnie ze względu na to, że np jedni słuchali tej integry, ale już np niekoniecznie tej konkretnej dzielonki, albo słuchał jakiejś innej, więc myślę, że nie chcą wprowadzać w błąd Twojej osoby. Do tego okres do bani...
 4. Bo to nie jest proste doradzić , jeśli np takiej dzielonki sę nie słuchało.. albo na odwrót..
 5. Odebrałem płytkę Pectus - kobiety, tylko ta jest wcześniejsza, a jest jeszcze jedna nowsza płyta pod tym samym tytułem z końca ur roku z tekstami Młynarskiego i również gościnnie z różnymi kobietami w roli solistek.... Ta do tego jest fajnie wydana.. 🙂
 6. JA na Twoim miejscu nie kupowałbym kabla AQ, który porażająco lubi być podrabianym, bez paragonu, faktury ze sklepu, który sprzedaje taki asortyment. naprawdę szkoda zdrowia, a o pieniądzach nie wspominam. Lepiej więcej zapłacić i być pewnym tego co podpinasz pod sprzęt.
 7. lolek126

  Wydania Japońskie.

  Pod koniec stycznia byłem u znajomego i puścił mi trzy utwory z płyty M. Knopflera - screenplaying w K2HD i po przesłuchaniu ich nie było wyjścia, aby tej płyty nie kupić . Świetna płyta jak ktoś lubi instrumentalne utwory to gorąco polecam.
 8. Wydaje mi się, że to jest kwestia indywidualna ale Ci z większym portfelem czuje, że kupują zew. Pre. 🙂
 9. Fajne Zabawki 🙂 Może tak być 🙂 Dystrybutor nasz kuleje..
 10. lolek126

  Wydania Japońskie.

  Nie wiem czy ktoś tutaj wklejał płytki z wytwórni ABC Records w HD Mastering CD , ja mam już ich kilka i jestem bardzo zadowolony, zresztą nie tylko ja. J W mojej opinii jak i tych, którzy mają płyty od nich na łopatki rozkładają shm-ki, czy tez bluspec –i. Repertuarowo szkoda, że mają dosyć mało pozycji, ale jak ktoś już coś wybierze to naprawdę, jestem przekonany, że nie będzie żałował decyzji zakupu. meal delivery wilmington nc Dokładnie , może szału nie ma, ale w stosunku do wydań marketowych i tak jest lepiej, ja znam kilka osób co ma pewne potrójne wydanie Queenu i wszyscy z zakupu są zadowoleni. Sam też mam i wszyscy mamy zdanie, że i tak jest to lepsze niż to co można dostać w markecie, tyle, że niestety to troszkę lepsze więcej kosztuje i nie każdy już może sobie pozwolić. To samo wydanie Queenu zostało wydane w shm - sacd, pewnie jest lepiej i na początku można było kupić, bo potem już ceny poszybowały w górę, kiedy na rynku już było coraz mniej egzemplarzy do kupienia. Troszkę człowiek się zgapił, z drugiej strony szkoda było kasy jak już miało się wydanie w shm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.