Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tutaj masz jeszcze troszkę informacji o formacie k2 , zrobiłem zdjęcia z książeczki, która jest w każdej płycie... bb&t bank near me
 2. Nawet w gazetach piszą to co ja myślę o serialu GOT 🙂 fallout 2 enclave soldier
 3. To wszystko zależy od danej płyty, bo pewnie są lepsze i gorsze, ale nawet te gorsze to dla mnie i dla wielu ludzi grają lepiej. Ale to również zależy od tego na czym się słucha tego typu płyty,. Osobiście kupuję K2, XRCD, bluspec, Shm itp, bo przymierzam do zakupu lepszych rzeczy, do tego co mam raczej bym nie kupił.. A takie płyty kosztują , więc powoli sobie kompletuje to co mi się podoba. Pozdrawiam.
 4. Właśnie słucham drugą płytkę, która wczoraj mi przyszła i tym razem to C. Dion, którą bardzo, bardzo lubię, dla mnie ma niebiański głos i słucha się Jej z wielką przyjemnością. Repertuarowo jak ktoś Ją lubi to warto mieć tę płytę. Ja zdecydowałem się na zakup tej, pomio, że mam i wersję marketową, ale utwory na tej płycie są naprawdę fajne. nearest citibank location
 5. A mi dzisiaj przyszły kolejne dwie płytki w K2hd i na wieczór pierwsza z nich Kenny G - to już druga Jego płytka u mnie w tym formacie i mam nadzieję , że będzie tak fajnie jak z tą pierwszą.
 6. To może warto się zastanowić dlaczego ludzie będący tutaj kilka lat mają tyle wpisów, a nie więcej... wliczając to również moją osobę.. dlaczego tyle ludzi uciekło....Po co się tu wykazywać i pisać to co się zaobserwowało na teście, skoro jak nie ma się tego sprzętu to nie ma prawa się człowiek wypowiadać, bo od razu jest sprzedawcą. Ba nawet Ci którzy kupowali drogie zabawki byli wyśmiewani, szkalowani itp.. efekt taki, że tych ludzi już nie ma tutaj.. Jakie to kluby w których pisałeś swoje profesjonalne testy, chętnie poczytam w wolnym czasie.. ? Warto poczytać mądre rzeczy..
 7. Kolego to widzi wiele osób, tutaj nie ma sensu o niczym pisac co jest choć troszkę droższe, bo jeśli cokolwiek pochwalisz to od razu jesteś sprzedawcą /branżystą itp.. ba osoby kupujące droższe rzeczy były szkalowane, a nawet wyzywane i dlatego takie osoby zebrały się, wyszły z tego forum i założyły swoje forum... A szkoda, bo to forum straciło wielu zacnych ludzi z wielkim doświadczeniem, tylko ile można słuchać pewnych rzeczy... każdy ma swoje granice wytrzymałości. Jak wyżej powtarzać się nie będę, ale najlepiej drwić z takich osób jak Ty i nie wyciągać wniosków, tylko żyć w swoim świecie.. ale za to możesz o filmach popisać i muzyce jakiej słuchasz, choć i tu różnie bywa... bo niektórzy uważają , że Twój gust w filmach powinien być taki jak ich...
 8. NIe Tobie zorganizować (bo Ty nie jesteś zainteresowany) , tylko sobie, a Tobie , aby co innego udowodnić.. tylko chęci brak z Twojej strony .. bo prościej jest pisać z drugiej strony monitora i wmawiać komuś pewne rzeczy, które nie są prawdą. I po kątach to to ja Ciebie nie rozstawiam to co pisałem to w innym kontekście i nie namawiałem nigdy do zakupy tego typu kolumn. Nie mam Dynek i nie wiadomo czy będę miał, bo są trzy inne kolumny, o których pisałem, które mogą być lepsze niż wspomniane Dynki. To Ty założyłeś z góry, że te kolumny zagrają zapewne dobrze, a ja tak jak napisałem wcale tego pewny nie jestem... Bo w tych cenach są inne kolumny, które na dzisiaj już wiem , ze zagrały świetnie/bardzo dobrze jak dla mnie oczywiście... ale stwierdziłem to po odsłuchu, a nie przed...
 9. Silver tenże Kolega nie był, nie jest i nie będzie pracownikiem tego Dystrybutora, zupełnie czym innym się zajmuje ..tak jak i ja.. ale niektórym łatwo jest napisać, ze takowym jest, był itp.. to zdjęcie z góry, które nieprawnie Roxi kopiuje z mojego postu i wkleja na innym forum (bez mojego pozwolenia) właśnie jest z domu tego Kolegi jak miał na teście Accu.. to tylko tak nawiasem... Kolega nie namieszał mi w głowie odnośnie tego czego chcę, jeśli chodzi o sprzęt, bo on na to nie da mi pieniędzy.. To ja sam taką decyzję podjąłem i jak dobrze wiesz, bo pisałem to nieraz jak nic człowiekowi nie wypadnie to coś tam kupię, ale czy to będzi eintegra od Dystrybutora X, a kolumny od Y, a kable od dystrybutora Z, nie wspomnę o listwie itp to jak przyjdzie pora będę decydował. A na razie zostały mi jeszcze Dynki do przesłuchania, jeśli chodzi o kolumny... bo gdyby nie ten fakt to nie byłoby mnie ww klubie Dynaudio, bo nigdy tymi kolumnami nie byłem zainteresowany. Pierwszy raz tak naprawdę się zainteresowałem, kiedy chciałem posłuchać 470 Accu i Gość zaproponował mi nowe Countury aby z tym Accu zagrały.. A na swój sposób mi się spodobały to nie mam zamiaru pisać, że jest inaczej tylko dlatego, ze komuś to się nie widzi z takich czy z innych powodów.
 10. Don nie mam takiego sprzętu, ale też nie neguje takich rzeczy.. Na dwóch innych forach w tym również i tutaj pisałem już jakiś czas temu , kiedy przymierzam sie do zakupu. A to , ze zawracam im gitarę to jeśli chcesz coś sprzedać to taka rola sprzedawców. Takie mam zdanie.
 11. Tak jak pisałem prosiłem jak człowiek - człowieka, mało tego zapraszałem Cię na odsłuch jak będę miał umówiony, aby pokazać, że nie mam nic wspólnego z branżą, ale czasu nie masz...więc niestety Ty dalej swoje bzdury piszesz ....więc albo mi to udowodnisz, albo każdy tego typu post będę zgłaszał do moderacji o pomówienie mojej osoby. I nigdy nie bronię żadnych cen, tylko uważam, że nie wszystkie produkty są dla wszystkich, a to jest różnica.. diametralna, tylko Ty odnosisz to jakoby, ktoś to bronił, a to nie ma nic wspólnego z bronieniem... tylko to jest związane z życiem, bo nikt nie każe kupować takich czy innych rzeczy. Ja jak wiele osób np chciałbym w domu mieć liliumy, tylko na to potrzebny jest odpowiedni dom i pieniądze i nie ma problemu spojrzeć sobie w lustro i powiedzieć nie stać mnie na to.. a kupuja Ci, którzy mają .. i to jest proste..
 12. Don bo nigdy nie miałem, nie mam i nie mam zamiaru mieć wspólnego z branżą audio.. dlatego moja wiedza jest taka, a nie inna, choć nie jest ona całkiem mała, ale na pewno nie taka jak wielu ludzi (jak choćby Twoja osoba) , którzy interesują się audio w 100% znaczeniu tego słowa. I to jest ten właśnie plus nowych dynek od serii countur jak i nowych kolumn SF.. a nawet i B&W z serii 800 , bo pomimo, ze z 8 ohm potrafią spaść do 2 ohm to i tak do takich 803 nie potrzeba końcówki mocy , a wystarczy integra np Passa 150, która dość spokojnie sobie wysterowuje te kolumny.
 13. Roxi, a co widzisz w tym złego , że wkleiłem zdjęcie z netu jak była zapowiedź kabla z nowej serii Acrolinka ? Wklejałem również wiele różnych innych zdjęć zarówno od tego jak i od innych dystrybutorów. Rozumiem, że Ciebie wszystko boli co drogie, ja się do tego przyzwyczaiłem, ale to nie oznacza, że cały czas będziesz pomawiał moją osobę jakoby coś miała wspólnego z branżą audio, tylko dlatego , że interesuje się droższymi rzeczami od kilku dystrybutorów. Ostatni raz użyję nawet słowa, proszę przestań pisać tego typu rzeczy, które nie mają nic wspólnego z moją zawodową pracą.
 14. To jest bardzo duży plus, myslę, że dla wielu :-) aczkolwiek i tak jakość takiej integry musi być na odpowiednim poziomie, aby Dynki czy SF zagrały na 100% swoich możliwości, bo skuteczność ich jest mniejsza, więc byle czego nie ma co podpinać, ale i tak jest prościej niż kiedyś i mówi to wiele osób..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.