Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2826
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Interesuję się sportem, muzyką, filmem, audio-video, fotografią i motoryzacją. Lubię podróże i fajne zegarki :-). Słucham muzyki rocowej i polski blues.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja tylko 30 słuchałem...ale złego słowa nie powiem o nich i to od nich wszystko się zaczęło, jeśli chodzi o Dynki. Kiedyś słuchałem jakieś Dynki w granicach 10 tyś. I jakoś mnie nie oczarowały, wybrałem Paradigmy. Posłuchałem countury i zrozumiałem dlaczego tak wielu z Was lubi Dynki.😃
 2. Accu niby już pewne, ale jeszcze Esoteric też mi chodzi po głowie. Natomiast kolumny będą sprawdzane od trzech producentów. A jak wyjdzie to się zobaczy. Sercem najbliżej mi do SF, ale muszą zagrać w salonie, więc wszystko jest możliwe. Ale tutaj widać na tym forum jak bardzo lubicie Dynki, naprawdę niektórych z Was podziwiam jakie macie podejście do tego Producenta. Niedawno kolega kupił 20 i na razie jest ok. Aczkolwiek on często zmienia kolumny, więc jeszcze wszystko jest możliwe.
 3. Z jaką elektroniką słuchaleś countury ? 20 czy 30?
 4. Smutne, ale prawdziwe to co napisałeś. Pociecha też jest taka, że kiedyś niektórzy będą mogli kupić takie kolumny z drugiej ręki, zawsze to będzie taniej. Aczkowiek i tak zwykły Kowalski takich kolumn nie kupi.
 5. Poczytać można, ale tak naprawdę to wielu testów nikt nie bierze na poważnie. Tak się zastanawiam dlaczego zaczęli od 60 tek, zamaist od 30 tek, które i tak jak na realia RP, ale i nie tylko są już drogimi kolumnami, a co dopiero mowa o 60 tkach. Pewnie grają fajnie, skoro 30 mają swój poziom - oczywiscie jak dla mnie, ale ilu będzie chętnych na takie 60 tki.
 6. Dzisiaj mi przyszła trzecia płytka Julienne Taylor, chciałem w innym wydaniu, niestety już wszystko się wszędzie wyprzedało, ale powiem uczciwie, że i ta płytka naprawdę trzyma poziom i generalnie jestem zadowolony z tego co właśnie słucham.
 7. lolek126

  Filmowe zapowiedzi

  25 marzec na BR do kupienia 🙂 free photo host
 8. Kolejna płytka, tym razem pierwsza G. Portera, nagrana przez Decca i oczywiście poziom jest odpowiedni, szkoda, że np Bon Jovi u nich nie nagrywa , byłoby na pewno lepiej niż to co jest w chwili obecnej, jeśli chodzi o tę kapelę.
 9. Nie wiem jak w serii "3" ale jak takie są różnice pomiędzy nimi jak pomiędzy 460, a 470 to pozostaje Ci Kolego teraz tylko słuchać i cieszyć się muzyką.. Oczywiście zawsze może być lepiej, ale to tak jak z bokserem na tego niby najlepszego wcześniej czy później zawsze znajdzie się lepszy.. 🙂
 10. Z tym dołożeniem to różnie bywa, bo to co by człowiek nie kupił to zawsze można troszkę dołożyć i będzie deczko lepiej 🙂 Pozdro..
 11. NIe wiedziałem gdzie wpisać to pytanie i pomyślałem, że w Furutechu skrobnę 🙂 po części to jest temat wspólny z gniazdkiem.. Czy macie zastosowane filtry EMC w swoich mieszkaniach/domach? I jeśli tak to czy elektryk robił Wam, to przy gniazdku od którego kabel szedł do listwy/kondycjonera ze sprzętem, czy na skrzynce ? Zadowoleni jesteście z tego "ustrojstwa" czy też nie koniecznie ? Bo różne zdania ludzie mają na temat tego typu rzeczy . Powiedzmy, że za taki filtr można by było dać 200 zeta.. Dziękuję za odpowiedzi.
 12. Dzisiaj powalczymy z montażem gniazdka Furutecha ... w czerwcu remont parteru to teraz jeszcze można porobić dziury w ścianie. fallout 4 makeshift anti material rifle
 13. Nie jestem elektronikiem, ale czysto teoretycznie chyba nie można powiedzieć, że to źle czy dobrze dla kolumny. B&W spadają do deko ponad 2 ohmy i ludzie w tym i moja osoba lubi tego Producenta. Ale jedno jest pewne na 200% do tego typu kolumn potrzebna jest odpowiednia elektronika, która jest w stanie sobie poradzić z takimi skokami impedancji. Popierdółka nie da sobie rady z takimi kolumnami.
 14. Kolejna płytka przyszła dzisiaj do mnie Julienne Taylor w Sacd i na pewno nie ostatnia.. tak samo jak ta pierwsza tak i ta zarówno pod względem repertuaru jak i pod względem nagrania płyty dla tych co lubia tki repertuar całościowo płyta może się podobać. Dzisiaj odebrałem z empiku Anię Dąbrowską, kilka osób tutaj lubi Jej repertuar i moja osoba również do tych osób się zalicza. Pod wzgledem jakosci nagrania płyty gorzej jak w przypadku Seala, ale również płyta jest na odpowiednim poziomie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.