Jump to content

lolek126

Użytkownicy
 • Content Count

  2827
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by lolek126

 1. Jak zrobisz daj znać jak to Ci wyszło... ludzie w komos latają, więc tym bardziej tego typu rzeczy są do zrobienia 🙂
 2. Ja tylko 30 słuchałem...ale złego słowa nie powiem o nich i to od nich wszystko się zaczęło, jeśli chodzi o Dynki. Kiedyś słuchałem jakieś Dynki w granicach 10 tyś. I jakoś mnie nie oczarowały, wybrałem Paradigmy. Posłuchałem countury i zrozumiałem dlaczego tak wielu z Was lubi Dynki.😃
 3. Accu niby już pewne, ale jeszcze Esoteric też mi chodzi po głowie. Natomiast kolumny będą sprawdzane od trzech producentów. A jak wyjdzie to się zobaczy. Sercem najbliżej mi do SF, ale muszą zagrać w salonie, więc wszystko jest możliwe. Ale tutaj widać na tym forum jak bardzo lubicie Dynki, naprawdę niektórych z Was podziwiam jakie macie podejście do tego Producenta. Niedawno kolega kupił 20 i na razie jest ok. Aczkolwiek on często zmienia kolumny, więc jeszcze wszystko jest możliwe.
 4. Z jaką elektroniką słuchaleś countury ? 20 czy 30?
 5. Smutne, ale prawdziwe to co napisałeś. Pociecha też jest taka, że kiedyś niektórzy będą mogli kupić takie kolumny z drugiej ręki, zawsze to będzie taniej. Aczkowiek i tak zwykły Kowalski takich kolumn nie kupi.
 6. Poczytać można, ale tak naprawdę to wielu testów nikt nie bierze na poważnie. Tak się zastanawiam dlaczego zaczęli od 60 tek, zamaist od 30 tek, które i tak jak na realia RP, ale i nie tylko są już drogimi kolumnami, a co dopiero mowa o 60 tkach. Pewnie grają fajnie, skoro 30 mają swój poziom - oczywiscie jak dla mnie, ale ilu będzie chętnych na takie 60 tki.
 7. Dzisiaj mi przyszła trzecia płytka Julienne Taylor, chciałem w innym wydaniu, niestety już wszystko się wszędzie wyprzedało, ale powiem uczciwie, że i ta płytka naprawdę trzyma poziom i generalnie jestem zadowolony z tego co właśnie słucham.
 8. lolek126

  Filmowe zapowiedzi

  25 marzec na BR do kupienia 🙂 free photo host
 9. Kolejna płytka, tym razem pierwsza G. Portera, nagrana przez Decca i oczywiście poziom jest odpowiedni, szkoda, że np Bon Jovi u nich nie nagrywa , byłoby na pewno lepiej niż to co jest w chwili obecnej, jeśli chodzi o tę kapelę.
 10. Nie wiem jak w serii "3" ale jak takie są różnice pomiędzy nimi jak pomiędzy 460, a 470 to pozostaje Ci Kolego teraz tylko słuchać i cieszyć się muzyką.. Oczywiście zawsze może być lepiej, ale to tak jak z bokserem na tego niby najlepszego wcześniej czy później zawsze znajdzie się lepszy.. 🙂
 11. Z tym dołożeniem to różnie bywa, bo to co by człowiek nie kupił to zawsze można troszkę dołożyć i będzie deczko lepiej 🙂 Pozdro..
 12. NIe wiedziałem gdzie wpisać to pytanie i pomyślałem, że w Furutechu skrobnę 🙂 po części to jest temat wspólny z gniazdkiem.. Czy macie zastosowane filtry EMC w swoich mieszkaniach/domach? I jeśli tak to czy elektryk robił Wam, to przy gniazdku od którego kabel szedł do listwy/kondycjonera ze sprzętem, czy na skrzynce ? Zadowoleni jesteście z tego "ustrojstwa" czy też nie koniecznie ? Bo różne zdania ludzie mają na temat tego typu rzeczy . Powiedzmy, że za taki filtr można by było dać 200 zeta.. Dziękuję za odpowiedzi.
 13. Dzisiaj powalczymy z montażem gniazdka Furutecha ... w czerwcu remont parteru to teraz jeszcze można porobić dziury w ścianie. fallout 4 makeshift anti material rifle
 14. Nie jestem elektronikiem, ale czysto teoretycznie chyba nie można powiedzieć, że to źle czy dobrze dla kolumny. B&W spadają do deko ponad 2 ohmy i ludzie w tym i moja osoba lubi tego Producenta. Ale jedno jest pewne na 200% do tego typu kolumn potrzebna jest odpowiednia elektronika, która jest w stanie sobie poradzić z takimi skokami impedancji. Popierdółka nie da sobie rady z takimi kolumnami.
 15. Kolejna płytka przyszła dzisiaj do mnie Julienne Taylor w Sacd i na pewno nie ostatnia.. tak samo jak ta pierwsza tak i ta zarówno pod względem repertuaru jak i pod względem nagrania płyty dla tych co lubia tki repertuar całościowo płyta może się podobać. Dzisiaj odebrałem z empiku Anię Dąbrowską, kilka osób tutaj lubi Jej repertuar i moja osoba również do tych osób się zalicza. Pod wzgledem jakosci nagrania płyty gorzej jak w przypadku Seala, ale również płyta jest na odpowiednim poziomie.
 16. To pozostaje życzyć oby Dynki były naj, bo chyba sercu Twojemu jest im najbliższe 🙂, jak mi SF, ale niestety serce czasem może być za mało, bo kolumny muszą jednak zagrać w danym pomieszczeniu i nie zawsze spisze się to co serce by chciało. Niech wygra najleplszy 🙂 Mój znajomy ma "stare" 3 i na 20 m bez skosów gra mu fajnie, ale to są kolumny po tej ciemniejszej stronie, te nowe już są bardziej detaliczne, ale dalej im bliżej do poprzedników niż np do serii wyższych w SF. Ale całościowo naprawdę kolumny zarówno pod względem wykonania jak i brzmienia są bardzo fajne.
 17. Adam ja tam będę Cię namawiał na nowe olimpijki :-), abyś posłuchał jak będziesz miał okazję, nawet, jeśli cenowo nie są w Twoim zainteresowaniu te kolumny. Bardzo jestem ciekawy co byś powiedział w stosunku do Dynek.. :-) Ale tak generalnie życzę, abyś odszukał tych właściwych dla siebie kolumn.
 18. Dzisiaj odebrałem płytkę Seala - standards w wydaniu (deluxe edition), płytka zarówno pod względem wydania prezentuje się fajnie jak i pod względem jakościowym nagrania, ale w sumie nie ma co się dziwić, bo Decca brytyjska pod tym względem w większości przypadków płyty nagrywa na odpowiednim poziomie. Repertuar, wiadomo sam tytuł płyty zdradza, ale jeśli ktoś lubi takie klimaty to gorąco polecam. A jak komuś nie zależy na dodatkowych trzech ostatnich utworach to zwykłe wydanie można kupić dużo taniej, tylko nie wiem czy to jest dokładnie takie samo wydanie.
 19. Oczywiście to jeszcze trzeba dodać SF, Esoteric, B&W i kilka firm kablowych AQ, Kimber, cardas, Transparent i nie zapomnijmy o kondycjonerach bo to też muszę kupić , więc interesuje się AD i GW .. 🙂 jest troszkę tego.. To nie ma nic wspólnego z tym, że zdjęcia jak i film były wykonane w mieszkaniu prywatnym kolegi i to 23.12.2019 roku.. I to jest fakt i potwierdzenie na to, że cały czas okłamujesz i nie potrafisz przyznać racji. I tak jak pisałem to nie pierwsza rzecz jaką miał pierwszy przed wszystkimi innymi osobami.. i na pewno nie ostatni raz.. A dalej brniesz w zakłamaniu i tak jak pisałem, pomimo wszystko, słowo przepraszam nie padło.. a powinno.. Oczywiście i dlatego każdy podejmuje decyzje i wybiera co pasuje takiej czy innej osobie. Do dzielonki jeszcze trzeba więcej miejsca co też nie jest często bez znaczenia.
 20. Wiesz , jeśli KOlega miał na myśli np. zakupienie przykładowo końcówki model P4500 do tego pre C2450 i jakby kupował nowe dodatkowe IC plus zasilający to spokojnie mogłoby to być kilkanaście tys. złoty.. Kwestia ile chciałby wydać na te kable, ale to co napisał to nie byłoby nic ze złota.. niestety 🙂
 21. Oczywiście zgadzam się, że wybór integry to zmniejszenie kosztów i to niewątpliwie niemałych patrząc choćby właśnie na samo okablowanie. Także każdy ma wybór i kupuje to co mu pasuje.. i na co go stać. Nie oszukujmy się cena gra duża rolę w naszych wyborach, a tak jak wspomniałeś patrząc od tak na 800 to cena jest jaka jest, ale na inne topowe integry to już wychodzi zdecydowanie dużo lepiej. Podobnie podchodzę, że integra będzie kompromisem w stosunku do dzielonego zestawu, ale chyba najważniejsze jest to, aby końcowy wybór bez względu czy to będzie integra, czy też zestaw dzielony przynosił radość w odsłuchu w zaciszu domowym. Jakie to szczęście, ze Plastik napisał o tym, bo w przeciwnym wypadku okazałoby się , że Kolega to na pewno dogadał się z YT i zamienili datę wstawienia filmu 🤣 🤣 To jest tak żenujące, że nawet mając dowody w postaci zdjęć, filmu na YT, nie potrafisz powiedzieć słowa PRZEPRASZAM. Ale wszyscy to widzą..
 22. Oczywiście, że to nie chodzi o rywalizację, tylko fakt jaki miał miejsce, Kolega akurat miał to szczęście mieć ją kawałek czasu 🙂 dzięki za spostrzeżenia, już kilka osób słuchało jej generalnie jest ok, tylko cena średnia 🙂 A sam wygląd nie jest dla Ciebie za duża ? Mam tu na myśli wysokość jej ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.