Jump to content

marcus1963

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

325 profile views
 1. Świetna wiadomość, bardzo brakowało tej funkcji.
 2. Niestety mój N-30AE padł po 4 miesiącach. Nie działa WiFi, obydwa wejścia USB nie działają. Oddałem do serwisu gwarancyjnego, naprawa trwała miesiąc. Jakoś nie widzę by spadła. Na Ceneo najtaniej za 1849 zł, a ja zapłaciłem w marcu 1819 zł w EURO-NET.
 3. Nigdy nie używałem tej funkcji, nie widzę sensu aby odtwarzać losowo jakieś płyty. To burzy zamysł twórcy albumu. A jak układam playlistę, to kolejność sam ustalam wedle uznania.
 4. Korzystałem, na razie działają. To nowe konta na nowego użytkownika. Ostatnio opcje Premium można było nabyć za 6 zł na 90 dni, a Hi-Fi za 13,99 zł.
 5. Porcupine Tree - cała dyskografia. Poza tym wszystkie płyty realizowane przez Stevena Wilsona.
 6. Jeżeli mogę doradzić to już raczej Arcam 7r to konstrukcja ok 10 lat młodsza od Pioneera A-616. Miałem kiedyś ten wzmacniacz, kupiłem w 1997 r. Na odsłuchu w salonie porównywałem z wzmacniaczami Sony, Denon, Onkyo, Pioneer, Creek w podobnej cenie. Brzmienie Arcama zdecydowanie się wyróżniało. Dźwięk ciepły, detaliczny i selektywny. Muzykalny, sprawdza się heavy metalu, klasyce jak i jazzie.
 7. Być może masz rację, On The Sunday Of Life to jedyna płyta P.T. której jeszcze nie posiadam. To była pierwsza ich płyta więc może nie jest idealnie zrealizowana.
 8. Porcupine Tree - praktycznie wszystkie płyty jeśli chodzi o realizację i jakość dźwięku powalają! Polecam szczególnie wersje 5.1 surrounding mix na DVD-Audio. Lider P.T. Steven Wilson to współczesny geniusz muzyczny, kompozytor i producent nagrań. Wszystkie jego projekty muzyczne P.T., NO-MAN, Blackfield, Bass Communion mogę śmiało polecić miłośnikom wysokiej jakości nagrań. Niedawno zajął się produkcją i remixem wszystkich archiwalnych płyt jednej z największych grup w historii rocka progresywnego - King Crimson.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.