Jump to content

Bobonerek

Użytkownicy
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam kolego. Seby HQ 150nie ma już na forum. Po prostu.
 2. Witam. Wczoraj było tak na szybko. Mam 4 drożne kolumny Audiosynergia, OZ.Na śrenucy audax aerożelowy, wstęga i dwa basy scanspeaka. 18 i 29 cm. Przedwzmacniacz lampowy z Dac Audiosynergia, oraz bi ampingowa końcówka.Możesz pislychać, wpadaj na odsluch. Kontakt 509828834 lub [email protected] Tel raczej sms, oddzwonię.
 3. Spóżnione fotki pre lampowego z DACiem Audiosynergia.Było bardzo dobrze,ale po wygrzaniu dżwięk sie poukładał,jest więcej kultury,doszło mnóstwo basu,przestrzeń,tak że regulacje na kolumnach wysokie,średnie,midbas w pozycji zero.Jest spokojniej,a jednoczesnie energetycznie.Rewelacja,następny i ostatni ruch to końcówka Audiosynergia i będzie komplet.Pre ma wejście USB i wejście coax.Gram po usb i z transportu cd .Jest podwójne wyjście XLR,ponieważ gram podwójną końcówką w bi ampingu,dolny bas zasila osobna końcówka.
 4. Witam, mój czwarty produkt od Audiosynergii. Po trzech parach kolumn, na razie zostają 4 way w OZ. Piotr twierdzi, że nie ma tych ostatnich, na życie itd😁Ake mój czwarty produjt to ore kamoowe z daciem. No cóż jak zwykle produkt dopieszczony. Dobrane lampy do mojej bi ampingowej końcówki Zagra. Po moim pre Zagra z Daciem to milowy krok do genialnego dźwięku.Wejścia usb, coax. Wyjście dwie oary XLR, bo gram czterema końcówkami w bi ampigu. Poprawiło się znacznie wsxystko, scena barwa, przejrzystość. Zniknęły sybilanty na wokalu. Z pre zagra czasem drażniły, ale nsjbardziej to dociążenie dźwięku, skala i wielobarwny bas, który jest genialny.Muzykalność bez grama zmulenia, energetycznie i przejrzyścieJestem bardzo zadowolony, a cena tego pre nie jest duża. Cóż już jesteśmy dogadani na hybrydę na wzmocnienie trzech górnych przetworników lub całe pasmo. Fotka pre wieczorem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.