Jump to content

kamson

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

18 Neutralny

Audiostereo

18

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygląda na to, że Audirvana umie w DoP. Niestety w GP ani na gmediarenderze ani upmpdcli nie ma opcji.
 2. Na sztywno z komputerem? Mam audirvane uruchomiona na wirtualce na nasie i streamuje do USBridge bez najmniejszego problemu.
 3. Jeszcze 05. Enable/Disable Software i zmien na "enable" przy GmediaRender W audirvanie w prawym dolnym rogu na ikonę kolumny I tam:
 4. Nie masz 2 routerów przypadkiem? Problem wygląda na zablokowane porty (brak przekierowania przy 2 routerach).
 5. Koniecznie wersja 6. UMPMDCLI - ale to sie bedzie sypac Lepiej doinstaluj Gmediarender: 12. Update/Switching/Remove -> Software install Dłuższą chwile się będzie kompilować. Dodatkowo na USBRidge warto zmienić kernel: 08. System Base COnfig -> Selectkernel 5.10.33-GentooPlayer-CK-MIN-NOGRAPH-EUP100RCU+ Wyłącza grafike, hdmi i inne nieużywane rzeczy. Można pokombinować z innymi. I profil: 09. System Config Advanced -> Profil 2 (podobno najlepiej pasujący do USBridge).
 6. Z bitperfect wyleczyłem się dawno, słucham tego co brzmi mi najlepiej. Roon, hqplayer, my volumio, zeby tidal działał. Generalnie pewnie połowa dostępnych rozwiązań jest płatna. W moim przypadku koszt audirvany i gentoo playera w stosunku do reszty nie był duży. Z drugiej strony streamer, który zagra podobnie jak USBridge z Shanti i GP będzie kosztował zdecydowanie więcej, a tę różnicę spokojnie można przeznaczyć na soft i jeszcze powinno zostać. Wszystko zależy od budżetu i perspektywy.
 7. Słuchałem większości oprogramowania, łącznie z czystym linuxem i zainstalowanym niezbędnymi pakietami i najlepiej brzmi mi gentoo Player a z drugiej strony Audirvana. LMS z gentoo lokalnie na USBridge też daje rade. Żaden roon, nawet z hqplayerem nie potrafi tak zagrać. Niestety, nie może być za pięknie bo audirvana ma (miała) okrutnie toporny interfejs, a w dodatku do tej pory na gentooplayerze wszystkie dostępne wersję upmpdcli (odbiornik dla audirvany) były mega niestabilne. Ale... Audirvana kilka dni temu dostała spory update, nowe UI, ale też przeszła w model subskryp
 8. Przesiadłem się na 3.0 ostatnio. Według mnie GP to najlepszy soft dla USBridge signature.
 9. 4x, a dlaczego nie 3.75x lepiej, albo 5.69? Jak to zmierzyłeś? Może wymienię elementy w Shanti i chciałbym porównać ile razy takie podrasowane Shanti będzie grać lepiej od oryginału ?
 10. Ile wyjdzie lącznie taka zabawa (pelny koszt zasilacza)? W okolicach ceny shanti czy więcej?
 11. Obudowa Modushop 4U 30cm z płytą montażową, otworami jak na zdjęciach. Radiatory i front nawiercony od środka zgodnie ze specyfikacją Diyaudio UMS - 550PLN (wysyłka w cenie) Transformator audio zalany żywicą 2x18V 500VA. Niewielkie uszkodzenie folii (jak na zdjęciu) - 170PLN (wysyłka w cenie) Soft start z diyaudio - 65PLN (wysyłka w cenie)
 12. Obudowa Modushop 4U 30cm z płytą montażową, otworami jak na zdjęciach. Radiatory i front nawiercony od środka zgodnie ze specyfikacją Diyaudio UMS - 650PLN (wysyłka w cenie) Transformator audio zalany żywicą 2x18V 500VA. Niewielkie uszkodzenie folii (jak na zdjęciu) - 220PLN (wysyłka w cenie) Soft start z diyaudio - 75PLN (wysyłka w cenie)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.