Jump to content

essewissa

Użytkownicy
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5498 profile views
 1. Stan obu urządzeń idealny. Oryginalne podwójne opakowania. Świetny dac z preampem i wejściem hdmi, transport cd, ripper, streamer, Bluesound, najlepsza na rynku aplikacja do sterowania. Kompletne źródło.
 2. Ok. Tylko może uścispślijmy dyskusję. Czy w grę wchodzi tylko transport, czy również zintegrowane cd. Jestem laikiem, ale zakładam, że transporty są zoptymalizowane na czytanie, przesył danych, lepsze wyjścia cyfrowe. Nie wiem, czy jest sens kupować jako transport Accuphase dp400.
 3. Kurde, toploader nie, szczelinówka też nie. Tackowych jest niewiele, praktycznie wszystkie w rozsądnych pieniądzach będą sprawiały w przyszłości problemy, do tego niewiadoma, czy da się to naprawić. Szczelinowki mają ten plus, że są praktycznie plug and play. W taki nad m50 jak coś padnie demontujesz stary napęd, montujesz nowy, podpinasz kable, praktycznie zero rzeźby. Kupić na zapas i spokój.
 4. W cd Yamah 2100 też padają lasery 🙂 , też się czaiłem na ten cd. Powtórzę, że moi zdaniem tylko toploader, najlepiej cec bo made in japan, najmniej mechaniki do potencjalnego popsucia się. Zgadzam się z Muda i tez bym był ostrożny z kupowaniem niwego cd, padają nawet te bardzo drogie.
 5. W cd Moona bym się nie pchał, czytałem że napędy padają, niby jest długa gwarancja, ale to cd, a nie transport. Nie wiadomo czy Ceca obejmie czarny piątek, różnica w cenie pewnie i tak nie będzie duża, w sklepach obecnie jest za około 12tys.
 6. Pewnie tak jest, tak powinno być jeżeli ma być postęp. Tylko w stosunku do tego co Antilla sobą reprezentuje cena jest mało postępowa. 🙂 Ja się nie spodziewałem, że będzie tak duża różnica między Oppo a Antila, kupiłem Sonica dla dac i stremaera w jednym, dla redukcji pudełek. Na razie nie podpinałem żadnego transportu do Sonica, ale z Tidala gra bardzo dobrze, wiem że z cd będzie lepiej bo dla mnie zawsze cd grało lepiej niż TIDAL i to słyszę, ale „szkielet” dźwięku z z Sonica jest bardzo dobry. Jest blask na wysokich, jak trzeba to zakłują, czego nie było na Antila, bas ma więcej mięsa, faktury, scena, detal, wszystko lepsze. Osłuchiwałem na nagraniach fortepianu i muzyce filmowej. Będę szukał do Sonica transportu po USB bo to wejście jest tak najlepsze.
 7. Ja bym chyba jendenak poszedł w transport cec-a. Mniej elektroniki do popsucia się, w sumie tylko pasek, w TL5 można to zrobić samemu. Najfajniej wypada TL5, pasek, made in japan, z ceną problem, i z napięciem. Na ebay stoją w rozsądnych pieniądzach, około 6tys zł, z vatem i cłem z Japoni, w Polsce cena x2. Tylko to nieszczęsne napięcie 110v, ale może warto kupić transformator, koszt niewielki, rzeźba w środku chyba odpada.
 8. Że gra cały system to taki trochę banał. Huberto, leema zrobiła serwer, streamer sirius, tam siedzi sabre 9018. Wiesz co powiedzieli twórcy z Leema o tym dac? 🙂 że, jest to najlepszy dac jaki zastosowali w swoim sprzęcie 🙂 To wg tego te dziesiątki wolfsonów, to wychwalane quattro dac w Antila gorsze 🙂
 9. What hifi to angielski gazeta jest, także sam sobie możesz odpowiedzieć. To ocenienie Sonica na 3 gwiazdki słabe jest. Z tym what hi trochę jak u nas z komuną, im gorzej o czymś piszą tym bardziej warto to odsłuchać, sprawdzić 🙂
 10. No i Oppo Sonica rozjechał Antila IIs edo, żeby było śmieszniej rozjechał z Tidala 🙂🙂 Strach podpinać lepszy transport 🙂 Także tak .....
 11. Bogusław jak XLR to poszukaj NAD-a m50, ewentualnie najnowszego M50.2, oba były/są w rekomendacjach stereophile, świetne źródła.
 12. Podepnę się do tematu bo też szukam transportu cd. Jest coś takiego jak transport cd z wyjściem usb audio?
 13. sam się zorganizuj. 🙂 Nawet przeczytać Ci się nie chce, pisałem w wątku co porównywałem. Ostatnio np NAD m50+M51 vs Antilla 2s eco. W audiofiliźmie jest mnóstwo onanizmu sprzętowego, do tego dołóżmy brak krytycznego podejścia, może z 1% ludzi i mamy mieszankę wybuchową. Chętnie to ja poczytam, że udiofil zmienił sprzęt np. na 2x droższy, albo kupił bardzo drogi i gra ch... albo tak samo jak poprzedni.
 14. Nie wiem, czy hiend, pewnie nie, ale miałem kilka cd w cenie około 10-15tyś i dużych różnic nie było, o kablach zamilczę. Ciekawe jakby wziąć kilku audiofilów , postawić w systemie dac benchmarka 2, albo 3, zawiązać im oczy i niech zgadują te transporty. 🙂
 15. Z tańszych Roksan k3, z droższych Leema Tucana, ATC jak najbardziej, mocne piece 150/300w. Hegle bym sobie odpuścił. Może kombinacja końcówka mocy i dac z preampem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.