Jump to content

szwejo

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Wstawić rezystor grafitowo-olejowy od kolegi BMX i zagra jak trzeba ,przynajmniej u mnie się sprawdziło na Focal tc 120 d5 .
 2. szwejo

  Accuphase e-407!

  no comment ...Marek.S
 3. szwejo

  Accuphase e-407!

  Lavardi IT -lepsza rytmiczność ,więcej szczegółów , przejrzystość vs Luxman.
 4. szwejo

  Accuphase e-407!

  Warto zainteresować się wzmacniaczami Lavardin w tej cenie jest nowy isx albo używany IT te maluchy mogą zadziwić swoją grą .
 5. Wszystkim posiadaczom Lavardin polecam wypróbować kabelek zasilający Belden 83803 z wtyczkami Viborg VE+VF501G ,ja przetestowałem go na dwóch IT (starsza wersja i ostatnia )i ITx na każdym była wyraźna różnica dodam jeszcze .że porównanie było w różnych budynkach.
 6. Szkoda tylko , że to nie polikevlar ,ale posłuchać trzeba będzie ,cena chyba około 9500 euro.
 7. Może i tak ale jeżeli pozytywne opinie są już w paru testach ,plus nowi posiadacze też chwalą ,najlepiej samemu porównać i to najlepiej u siebie ,a wiem, że taka możliwość jest. cwieku a jak spisuje się IT X ,już jest wygrzany ?
 8. Powiedział mi właściciel salonu Moje Audio, że przekazali do testu i wszedłem na stronę highfidelity.pl i tam jest podana informacja,że test ukaże się 20 lipca
 9. 20 lipca ma się ukazać test IS X w High Fidelity,pl http://www.highfidelity.pl/
 10. Dopiero w tamtym tygodniu otworzyli ,więc jeszcze wszystko "świeże". Pojawił się test IS X ze zdjęciami środka https://www.avhub.com.au/product-reviews/hi-fi/lavardin-model-isx-reference-amplifier-review-test-496803
 11. Wszystkim fanom Lavardin i nie tylko polecam nowy salon we Wrocławiu (Moje Audio) na ul.Wojszyckiej 22a ,tu podaje linka ze zdjęciami https://soundrebels.com/art-and-voice-sztuka-i-glos/,bardzo miła i kompetentna obsługa ,możliwość posłuchania bez żadnych zobowiązań, rozmowy o sprzęcie i muzyce,
 12. Popieram ,sam wróciłem do polikevlaru- Jm Lab Antea ,jak człowiek raz się zakocha to już ciężko znaleźć coś innego .
 13. messier57 napisz jak się spisują Focale z czym grają ,w jakim pomieszczeniu dlaczego w ogóle je kupiłeś -co Ci się w nich z podobało ?!
 14. W Mezzo nie było przewidziane zatykanie bass reflex ,konstrukcyjnie było to niewskazane i dlatego nie dorzucali zatyczek .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.