Jump to content

zn21

Użytkownicy
 • Content Count

  1790
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zn21 last won the day on October 8 2011

zn21 had the most liked content!

Community Reputation

210 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to jest dobre, gdy napęd odczyta poprawnie to i wyśle to samo do daca - jakbym słuchał informatyka a nie melomana. Okazuje się, że każdy napęd brzmi inaczej a wysyła te same 0 i 1. :)
 2. co za idiotyczny pomysł, nie po to kupuje płyty aby je wyrzucić ba mam już całkiem pokaźną kolekcje. Na płycie nie ma plików.
 3. gdybym się przejmował to przeszedłbym na plika a ja nie dość, że ciągle gram z płyt to nieustannie je dokupuję w sporych ilościach i nic nie zapowiada aby to się zmieniło, pliki może i dobre są ale dla młodzieży. Co było przed aktualizacją? pewnie też CD :) czego z klasyki najchętniej słuchasz?
 4. hm, a naczelny Audio Video dawno odszedł od płyt CD a nawet już wróżył ich rychłą śmierć czyli pewnie uważa, że pliki brzmią lepiej niż CD co czuć w czasopiśmie AV
 5. to jest fajny napęd, CEC TL2N, szkoda, że nie szuflada. Podobno bardzo muzykalny.
 6. kolega, który wyżej porównywał płytę CD do pliku akurat miał kopię CD bo ją wcześniej zgrywał. Tak więc nieporozumienia nie było.
 7. zn21

  Kler Smarzowskiego

  o czym Ty chcesz dyskutować? ja jestem ateistą i nie wierzę w jakąś wymyślona obietnicą bez pokrycia. Czy wierzysz w stworzenie świata opisane w pismie świątym czy też Adama i Ewę? :) Nie mamy punktów wspólnych bo duuuużo bliżej mi do nauki niż wiary. Poza tym to człowiek wymyślił Boga a nie Bóg człowieka. Na zachodzie kościół upadł, nieprawdaż? To samo czeka i Polskę i to się dzieje, nowe pokolenie patrzy na kościół zupełnie inaczej niż dekadę temu.
 8. to czas kupić porządny CD i sytuacja odwróci się i milej i muzykalniej będzie z CD. Ostatnio trochę nowych odtwarzaczy pojawiło się ot choćby : NuPrime CDP-9 tu coś można poczytać jak brzmi http://www.highfidelity.pl/@main-3556&lang= ale wiadomo najlepiej u siebie posłuchać :)
 9. ale oni postanowili dac upchnąć do wzmacniacza więc po co się powtarzać. A napęd to dla posiadaczy płyt CD, którzy nie chcą się ich pozbyć a nie daj Boże dokupujących ciągle nowe tytuły :)
 10. http://www.highfidelity.pl/@main-3552&lang= może ten transport Audiolab 6000CDT?
 11. zn21

  Kler Smarzowskiego

  z tego co pamiętam to chyba AP, nie martwcie się, kler tak czy siak upadnie, na zachodzie podupadł tak, że ludziom tu się nawet nie śni iż jest tak źle :)
 12. jaka znowu moda, im starczy dźwięk z mikro wierzy i nawet jakby w tej cenie dostali duuużo lepszy dźwięk ale za to większe skrzynki i duże głośniki to i tak tego nie wstawią. Nie pasuje do pokoju bo zagraca a na pytanie o degradację dźwięku odpowiedzą a po co, tak jest dobrze i lepiej nie trzeba. Ludzie mają inne priorytety niż my i dziwią się, że można mieć bzika na punkcie dźwięku :)
 13. kiedyś w szkole wszyscy słuchali muzyki a i sporo kolegów miało sprzęt, czas leci a koledzy wyrośli z tego i muzyka już nie jest dla nich tak ważna jak samochód, mecz piłkarski czy piwko. A muzyka przecież w samochodzie jest :) i po co lepiej! Tu piszący to garstka dla których i muzyka i dźwięk ciągle jest ważne w życiu. To normalne ale niepokojące jest to, że młodzież już takiej wagi do dźwięku nie przykłada więc nasze hobby będzie się chyba kurczyć.
 14. zn21

  Audio mity

  zasada jest prosta i lepiej brzmi system tym bardziej słychać wpływ bezpieczników. Ameryki tu nie odkryłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.