Jump to content

zn21

Użytkownicy
 • Content Count

  1855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zn21 last won the day on October 8 2011

zn21 had the most liked content!

Community Reputation

259 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dokładnie!!! myśl człowieku jak piszesz bo coś z synchronizacją u Ciebie nie tak.
 2. samochody też jeżdżą jednakowo, kup najtańszy bo też dojedziesz z punktu A do punktu B - to jest filozofia postu Reaper
 3. nie do końca się zgodzę, powiem więcej lampa gra bardziej neutralnie i naturalnie niż tranzystor i dlatego ludzie lubią chodzić na koncerty by słychać jak miły i delikatny jest dźwięk sali podczas koncertowej (np. orkiestry barokowej). A wiedzę, że chyba za często nie bywasz i stąd ta ocena a może też dlatego aby dogadać się z audiofilami, :) Ludzie słuchający muzyki rockowej nie mają wzorca i stąd te nieporozumienia. Uważają, że lampa za dużo wprowadza średnicy i nasycenia a to słychać własnie na koncercie na żywo!!! Koncert rockowy innymi rządzi się prawami i tam rzeczywiście jest
 4. neutralny to właśnie ciepły, miękki i gęsty dźwięk. Sto razy to powtarzam a jak uważasz, że nie mam racji to zapraszam po pandemii na koncert do filharmonii. Tam dźwięk z akustycznych instrumentów jest neutralny bo niby jak ma być nieneutralny? Lepszego wzorca neutralności nie znajdziesz!!! Ja taki słyszę na koncertach np. w nosprze w Katowicach.
 5. w ostatnim AV bardzo chwalili Lavadina ISx Reference, to nowo seria i ma pilota (za dopłatą, choć kiedyś zarzekali się) to granie barwami coś dla melomanów i pewnie nie pod mocnego rocka
 6. nie trafiłeś, dobra akustyka daję więcej niż się wielu wydaje. Sam do odczułem na własnej skórze i gdyby nie panele to chyba by mnie coś trafiło. Cała radość słuchania muzyki wróciła a było tragicznie!!!
 7. Oyaide Explorer V2 - rewelacja, idealne do klasyki
 8. lampi to chyba jeden z lepszych DACów dla melomanów ale być może nie koniecznie dla audiofilów. Do klasyki szczególnie się nada.
 9. andpon - napisz proszę na czy sprawdzałeś i nie usłyszałeś? może piszesz bo się naczytałeś, że nie można usłyszeć? przed tobą wiele nauki ale widać, że zacięcia do nauki nie masz.
 10. no i jak jest taki sobie sprzęt to rzeczywiście nie słychać różnicę
 11. a nie zazdroszczę ludziom, którzy słyszą różnice w kablach cyfrowych. Przez to muszą szukać aż trafią na taki, który wpasuje się w ich gust muzyczny. I to żadna wyjątkowa cecha. Mam taylko nadzieję, że związane jest to z zamiłowania do muzyki.
 12. ma to jakieś znaczenie? chcieli uderzyć w p. Wojtka i sposób znaleźli.
 13. Ciekawe kto jutro poprowadzi zapraszamy do trójki? może wyłączą na ten czas i nikt nie zauważy, tak pis potrafi :) rozmyć, udawać, że tego niema itd.
 14. niestety ale PIS zabił trójkę do tego stopnia, że przestałem jej słuchać za to TOK FM na tym skorzystał. No i PIS jest wielkim wielbicielem disco polo pompując ją w TVPIS. Ale jacy ludzie (PIS) takie mamy programy. Dno i wodorosty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.