Jump to content

zn21

Użytkownicy
 • Content Count

  1818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zn21 last won the day on October 8 2011

zn21 had the most liked content!

Community Reputation

235 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. chyba nie ma napędów CD z wyjściem USB, ja takich nie widziałem.
 2. coś co bardziej melodyjne jest czyli Vivaldi, CPE Bach (syn Bacha), Telemann, Mozart. Kameralistyka to nie porywa tak jak symfonia czy koncerty i można się zniechęcić na amen.
 3. ja w sezonie staram się być jak najczęściej i wychodzi mi co najmniej 15 razy. Muzyka rockowa bez urazy to nie są szczyty i warto poznawać coś co rozwija muzycznie człowieka. Też wiele wiele lat temu bo na początku lata 80 rozpocząłem przygodę z muzyką ale postanowiłem w pewnym momencie pójść dalej i warto było. Spróbuj powoli od baroku czy klasycyzmu może też się wciągniesz, dla mnie zapalnikiem był film Amadeusz.
 4. to idź do nospru i zrób tak by u Ciebie np. symfonie Mahlera zagrały jak na żywo, dasz radę? chętnie u Ciebie posłucham i porównam czy u Ciebie będzie lepiej niż na żywo :)
 5. często chodzisz na koncerty do filharmonii? tam masz wzorzec absolutny i do tego należy odnosić czy to pliki czy CD. Wiesz mi tam o szczegóły czy mikroszczegóły nie chodzi. Bez poznania muzyki na żywo stoisz w miejscu jak wielu na tym forum, którzy nie mają do końca pojęcia co to znaczy dobry dźwięk. Koncert rockowy jest zaprzeczeniem dobrego dźwięku!!!
 6. ja mam regenerator prądu i dla mnie ma to sens, podłączony jest DAC i transport CD. Bez regeneratora dźwięk mi nie pasuje już teraz.
 7. znowu się powtórzę ale dźwięk w sali koncertowej np. nospr jest ciepły, gęsty i nasycony z dociążoną średnica i to jest wzorzec czyli naturalny i neutralny dźwięk innymi słowy szczypior88 wzmaki o których pisałeś brzmią nienaturalnie a jak mi nie wierzysz bo masz do tego prawo :) zapraszam do filharmonii bo warto a kto wie może się zarazisz klasyką. Ja tam bywam 15 razy w sezonie to mam jakieś wyobrażenie o dźwięku naturalny czytaj jak wyżej :). Lector 707 warty posłuchania i klasykę gra tak jak trzeba.
 8. Maranzt czy Lyngdorf do klasyki nie bardzo, tu musi odtwarzacz tryskać barwą i nasyceniem, idealnie było gdzieś znaleźć Audio Research CD7 :)
 9. może Gold Note CD-1000 http://www.highfidelity.pl/@main-3058&lang=
 10. co z klasyki słuchasz? czy ona dominuje u Ciebie?
 11. To Bilińskiemu praktycznie nic nie brakuje poza Beethoven. A z klasyka wiedeńskiego polecam jego największą symfonię Es-dur Eroica pod Norringtonem. https://www.jpc.de/jpcng/classic/detail/-/art/beethoven-symphony-no-3-eroica-overture-prometheus/hnum/7020413 japońskie wydanie
 12. Paweł C powiedz czego słuchasz na co dzień, że tak krytykujesz (masz do tego prawo) Bilińskiego za płytę e#mc2?
 13. zn21

  Transport CD

  dla 80% a może i więcej piszących tu na tym form ideał - po co przepłacać :)
 14. zn21

  Transport CD

  są tacy co twierdzą, że wszystkie odtwarzacze CD brzmią tak samo :) to po co kupować drogi jak można za 2 tysiaki i gra :)
 15. zn21

  Transport CD

  po szczycie z lat 70 i 80 czasy na granie muzyki zupełnie się zmieniły. To będzie nisza jak każda pasja. Mnie się marzy C.E.C. TL-2N tylko cena powala no i brak szuflady ale dźwiękiem się broni. http://www.highfidelity.pl/@main-3547&lang= napęd ma znaczenie!!! choć wielu uważa, że nie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.