Jump to content

ja_brzoza

Użytkownicy
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu coś więcej widać (o ile to to, sama PCB wygląda inaczej). [Hidden Content]
 2. Wiesz na jakim modelu jest to bazowane? Masz jakiś schemat?
 3. ja_brzoza

  Accuklon P-7100

  Czołem. Czy pcb wejściowe w tych klonach (4100, 7100), z układem wzmacniacza instrumentalnego (instrumentacyjnego) pełni w tych końcówkach dodatkową rolę np. dopasowania impedancji czy jedynie odpowiada za prawidłową konwersję bal-unbal i ustalenie 'wstępnego' wzmocnienia? I za tym idąc, czy można tę płytkę bezpiecznie usunąć z układu? Wydaje mi się, że @Bogdan testował taką konfigurację.
 4. ja_brzoza

  Dynaudio

  Myślę, że najlepiej zapytać w klubie:
 5. ja_brzoza

  Potrzebuję ...

  Cześć. Czy ktoś mógłby poratować serwisówką albo schematem Accu E-408? Zostały mi archiwalne PCB a nie mogę u siebie odszukać schematu. Będę wdzięczny za pomoc. Łukasz.
 6. Nie słyszałem P-7100, może warto. Jednocześnie te klony, w mojej ocenie, żeby zagrały, wymagają pracy i kasy. Zasilanie i przyzwoite części. Zresztą jak chyba każdy lepszy sprzęt audio. Stąd nie szedłem w wyższe modele. Mam złożone P-4100 w wersji dość ekstremalnej - 5 transformatorów... może trochę przesadziłem 😉 i E-550 złożony 'racjonalniej'. Granie na bardzo dobrym poziomie.
 7. Cześć. Zostały mi jakieś archiwalne PCB do E-408 i mam do niego trany końcowe, czy ktoś mógłby poratować serwisówką albo schematem? Nie mogę u siebie odszukać a może złożę znajomemu. Będę wdzięczny za pomoc. Przy okazji, włożyłem ostatnio swojego p-4100, po wielu latach, do obudowy. Trochę było z tym pracy i trochę ciężko go podnieść 🙂 i udało mi się zrobić zwarcie przy regulacji zakończone wymianą tranów sterujących i paru rezów... ale finalnie gra. I to bardzo sympatycznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.