Jump to content

ja_brzoza

Użytkownicy
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja_brzoza

  Dynaudio

  Myślę, że najlepiej zapytać w klubie:
 2. ja_brzoza

  Potrzebuję ...

  Cześć. Czy ktoś mógłby poratować serwisówką albo schematem Accu E-408? Zostały mi archiwalne PCB a nie mogę u siebie odszukać schematu. Będę wdzięczny za pomoc. Łukasz.
 3. Nie słyszałem P-7100, może warto. Jednocześnie te klony, w mojej ocenie, żeby zagrały, wymagają pracy i kasy. Zasilanie i przyzwoite części. Zresztą jak chyba każdy lepszy sprzęt audio. Stąd nie szedłem w wyższe modele. Mam złożone P-4100 w wersji dość ekstremalnej - 5 transformatorów... może trochę przesadziłem 😉 i E-550 złożony 'racjonalniej'. Granie na bardzo dobrym poziomie.
 4. Cześć. Zostały mi jakieś archiwalne PCB do E-408 i mam do niego trany końcowe, czy ktoś mógłby poratować serwisówką albo schematem? Nie mogę u siebie odszukać a może złożę znajomemu. Będę wdzięczny za pomoc. Przy okazji, włożyłem ostatnio swojego p-4100, po wielu latach, do obudowy. Trochę było z tym pracy i trochę ciężko go podnieść 🙂 i udało mi się zrobić zwarcie przy regulacji zakończone wymianą tranów sterujących i paru rezów... ale finalnie gra. I to bardzo sympatycznie.
 5. Cześć. W związku z wyprowadzką i zmniejszeniem dostępnego metrażu muszę rozstać się ze swoimi Ariesami, w dość wyjątkowej wersji - z Morelem Supreme na wysokich tonach, chciałem najlepszy tweeter jaki Grzegorz oferował :-) Link do ogłoszenia:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.