Jump to content

Andrew149s

Użytkownicy
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4415 profile views
 1. Zaplecze? Może lepiej sprawdź sam przewód a nie od zaplecza zaczynasz.
 2. Andrzej Arcamy odpuść słabe to to, Vincenta nie słuchałem
 3. gdzie jest ich miejsce w szeregu??? A co to za chamska próba odmierzania ludzi za pomocą kasy wpakowanej w system. Gdzieś już to pisałem ale w tym miejscu też się powtórzę: ludzie uwaga babatular ma nowego klakiera!!!
 4. Słyszeliście o firmie z Mazur produkującej kable węglowe? citrone.pl Wieść niesie że lepsze od Hula...
 5. Beryl jest toksyczny w bezpośrednim kontakcie to wiem, zresztą nie on jeden, ołów też przy kontakcie ze skórą potrafi wnikać przez skórę do krwioobiegu, bardziej chodziło mi o to czy traci właściwości soniczne, ale ok nie drążę tematu więcej, delikatność materiału skłania mnie do zastanowienia się jak można uchronić kopułki od ewentualnego dotknięcia. Dziękuję za podpowiedzi.
 6. Zapytam jeszcze raz. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić lub obalić informacje że beryle SB zachodzą w reakcję chemiczna ze skórą. Oczywiście że nie zamierzam ich dotykać chodzi o sprawdzenie informacji i ewentualne dodatkowe zabezpieczenie ich przed kontaktem z rączkami ciekawskich
 7. Doszły do mnie informacje że kopułki berylowe w kontakcie z palcami a w zasadzie z naturalnym ludzkim tłuszczem na nich będącym zachodzą w reakcję chemiczną i tracą po jakimś czasie walory brzmieniowe. Czy to się tyczy też SB bo wiem że berylowe kopułki SB to nie zupełnie czysty beryl tylko jakiś stop berylu z czymś.Zastanawiam się poważnie czy nie zabezpieczyć ,,jakoś,, moich wysokotonówek? Może ktoś ma jakiś pomysł?
 8. Nie wiem czy napis Hybrid był na starej wersji czy nie. Natomiast sposób w jaki ścierają się napisy z tego przewodu mówi mi że mamy do czynienia z oryginałem.
 9. Mam na sprzedaż Cardas Parsec Digital 1m gdyby ktoś chciał zapraszam na priv
 10. Mylisz się, Orchid też miał ceramiczne wtyczki. Trochę późno ale może w przyszłości sie ta informacja przyda komus innemu
 11. Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem głośnikowych Tellurium Q Black II to zapraszam na priv
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.