Jump to content

mar.s

Użytkownicy
 • Content Count

  673
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam . Co sądzicie o tym kabelku? Warto się zainteresować? Stara seria Golden reference
 2. Sprzedam kable głośnikowe Wile 5.0 . Odcinek 3m zakonczony widełkami. Jestem pierwszym właścicielem. Stan igła. Cena bardzo dobra.
 3. Witam . Posiadam na sprzedaż Wlie 5.1 głośnikowe 3m 1500 zl oraz IC XLR 1m 800zl. Kable jak nowe ,jestem jedynym właścicielem. Kupione prosto od Pana Witkowskiego w 2017 r. Pozdrawiam .
 4. Nie wiem jeszcze ale potrzebuje RCA . Kolumny i końcówka mocy zostały sprzedane. Przeszedłem na słuchawki i sprzedaje co leży niewykorzystane.
 5. Witam . Posiadam na sprzedaż Wlie 5.1 głośnikowe 3m oraz IC XLR 1m . Kable jak nowe ,jestem jedynym właścicielem. Kupione prosto od Pana Witkowskiego w 2017 r . Cena bardzo dobra . Proszę o kontakt tylko poważnie zainteresowanych . Pozdrawiam .
 6. mar.s

  Klub_Lebena

  Witam. Dołączam do klubu z Leben 300f. Napędza Audeze LCD3. Dzis pierwszy wieczór. Wrażenia jak najbardziej pozytywne :)
 7. mar.s

  Klub_Lebena

  Witam. Panowie ma ktoś może Lebena 300 w okolicach Włocławka ? Nie istotne która wersję. Chciałbym bardzo posłuchać jak gra z Audeze LCD3.
 8. Witam. Panowie ma ktoś może Lebena 300 w okolicach Włocławka ? Nie istotne która wersję. Chciałbym bardzo posłuchać jak gra z Audeze LCD3.
 9. Sprzedam WILE głośnikowe 2x3m.zainteewsowanych proszę o PM
 10. Ciekawe can firma LAR zrobi kiedyś ukłon do użytkowników słuchaweki stworzy typowy wzmacniacz sluchawkowy. Wiem że 30tka gra fajnie że słuchawkami ,ale przydało by się coś o normalnych gabarytach ;)
 11. Dziekuje za chęci . Już nie aktualne .Kupiłem inny wzmacniacz i ze względu na to będę polowal na LARa z rynku wtórnego w celu porównania . Lubię lampę EL34 dlatego też 30tka siedzi mi w głowie . Podobno trwa praca nad 50tka , ma mieć 50w z EL34, ciekawe jak zagra.
 12. Witam wszystkich . Jak oceniacie kontakt z Panem Eugeniuszem ? Próbowałem kupić integre LAR 30 mk2, zadzwoniłem prosto do producenta i wytlumaczylem że szukam wzmacniacza słuchawkowego i LAR jest faworytem wiec chciałbym go nabyc. Niestety po dwóch rozmowach telefonicznych nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi ,a Pan Eugeniusz zerwał dalszy kontakt . Czy to typowe zachowanie , czy tylko ja miałem tyle szczęścia ? Witam wszystkich . Jak oceniacie kontakt z Panem Eugeniuszem ? Próbowałem kupić integre LAR 30 mk2, zadzwoniłem prosto do producenta i wytlumaczylem że szukam wzmacniacza słuchawkowego i LAR jest faworytem wiec chciałbym go nabyc. Niestety po dwóch rozmowach telefonicznych nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi ,a Pan Eugeniusz zerwał dalszy kontakt . Czy to typowe zachowanie , czy tylko ja miałem tyle szczęścia ?
 13. Witam wszystkich. Może ktoś będzie zainteresowany. Pozdrawiam https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/10/284953.php
 14. Może jest ktoś zainteresowany głośnikowym WILE 3m . Cena dobra . Stan super . Pierwszy właściciel
 15. Zależy jaką integre na jaką końcówkę ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.