Jump to content

bronx99

Użytkownicy
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13115 profile views
 1. Listwa została ze poprzedniego zestawu - chińska Bada lb-5600 i tą ją będę w następnej kolejności wymieniał. Co do goldów to dla mnie są one "kremowe" w barwie a do tego maja dużo detalu i bardzo dobrze się wpasowały w mój system (zresztą całe okablowanie mam ze srebra). Chciałem dać szanse Silver Electrze - zobaczymy co z tego wyjdzie 😉Zraziłem się kiedyś do kabli posrebrzanych i wychodzę z założenia że albo czyste srebro albo jak najczystrza miedź.
 2. Fajny zestaw 😎 U mnie akurat sprawdziły się zasilające Wireworld gold electra a ten Silver jest do listwy.
 3. Dzisiaj przyszedł wireworld silver electra na wtykach silverclad do listwy...wygrzewa sie 😉😂
 4. bronx99

  RPM 10 Carbon

  System jest w moim profilu. Głównym źródłem jest cd - ze względu na posiadaną ilość płyt (które aktualnie staram sie dublować na winylu). Do tego ze względu na brak czasu i 2 dzieci najwięcej słucham od pewnego czasu Tidala. Jeżeli chodzi o xtension to porównując go do cd dzwięk jest troche inny - jest więcej basu (minimalnie) i jest dodatkowa minimalna "mgiełka" analogowości aczkolwiek byłem w szoku bo mając w pamięci dzieciństwo to winyl kojarzył mi sie z trzaskami i szumem - tutaj nic takiego nie ma. Ogólnie dzwięk jest jak dla mnie naprawde dobry i nie mam sie do czego przyczepić - dla mnie to jest gramofon docelowy. Co do muzyki - jazz i rock
 5. bronx99

  RPM 10 Carbon

  Cześć. Używam akurat modelu równoległego (z tym samych ramieniem) xtension10 evo z ortofonem quintet blue i jestem z niego bardzo zadowolony - bardzo solidny sprzęt. Jedyną moją uwaga, że dla mnie gramofon to dodatkowe źródło dźwięku które używam "od święta" i dlatego pewnie nie jestem specjalnie wymagający co do tego typu źródła dźwięku. Wcześniej miałem Rege RP6 i też była fajna.
 6. A "bawił" się ktoś z Was DSPeaker Anti-Mode 2.0 Dual Core ? Sam jestem ciekaw jak to działa. Może lepiej zapłacić parę $ i aktywnie "poprawić" akustyka?
 7. Faktycznie z tym coś nie tak - wcześniej był 100% sprawny za 4450 PLN i myślałem że to ten sam...A to od innego sprzedającego.
 8. Na portalu aukcyjnym masz Jay's Audio cdt2 mk2 za 4250 PLN podobno fajne urządzenie...
 9. Jak co roku...słabo 😉 jak bym Hegla słyszał tylko na AS to bym go w życiu nie kupił. Lepiej wypadł z Vienna Acoustic niż z B&W.
 10. Możesz też sprawdzić Bada lb5600. Od poczatku do końca chińskie ale wykonanie jest naprawde ok.
 11. Miałem H80 i miło go wspominam. Duża zaleta wg mnie to potencjometr przy cichym słuchaniu. Miałem kilka wzmacniaczy z potkiem analogowym i przy cichym słuchaniu jeden kanał grał zawsze głośniej. Oczywiście to nie jest reguła ale przy takim budżecie...dodatkowo łatwiej przygłośnić i z pilota i poprzez pokrętło - często we wzmacniaczach z potencjimetrami wystepują problemy z płynnym i łatwym podgłaśnianiem. Zwróć jeszcze uwagę, że ogólnie hegle są mało awaryjne...to co heglowi zarzucę to jakość wykonania obudowy w niektórych egzemplarzach.
 12. No niestaty ale Hegel dużo traci m.in. przez takie wtopy. I mimo, że dźwiękowo jest wg mnie bardzo fajny to niestety obudowa pozostawia wiele do życzenia...
 13. Możesz sprawdzić Albedo digital reference na wtykach furutech (na stronie albedo go nie ma) Pozdr
 14. Ale ja do Hegla mam listwe ( i nie tylko do Hegla) nie po to żeby coś uzdrawiać. Potrzebuje kilku wejść i po to mi listwa a składając system miałem pewne założenia budżetowe których się trzymałem i dlatego wybrałem taką. Btw. Czy z listwą czy bez u mnie nic nie brumi, szumi itp. a to czy H jest jest wysokiej klasy...to już oceniać użytkownikom...ma zarówno zalety jak i wady...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.