Jump to content

bronx99

Użytkownicy
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13407 profile views
 1. U mnie dzisiaj spokojnie... 😉 d2FjPTU0MHgx_src_53908-jd-allen-love-stone-audiocompl.jpg.webp
 2. Fajna cena może komuś się przyda... [Hidden Content]
 3. Wczoraj dotarł do mnie drugi Rel T5. W duecie grają super 😉
 4. Listwa została ze poprzedniego zestawu - chińska Bada lb-5600 i tą ją będę w następnej kolejności wymieniał. Co do goldów to dla mnie są one "kremowe" w barwie a do tego maja dużo detalu i bardzo dobrze się wpasowały w mój system (zresztą całe okablowanie mam ze srebra). Chciałem dać szanse Silver Electrze - zobaczymy co z tego wyjdzie 😉Zraziłem się kiedyś do kabli posrebrzanych i wychodzę z założenia że albo czyste srebro albo jak najczystrza miedź.
 5. Fajny zestaw 😎 U mnie akurat sprawdziły się zasilające Wireworld gold electra a ten Silver jest do listwy.
 6. Dzisiaj przyszedł wireworld silver electra na wtykach silverclad do listwy...wygrzewa sie 😉😂
 7. bronx99

  RPM 10 Carbon

  System jest w moim profilu. Głównym źródłem jest cd - ze względu na posiadaną ilość płyt (które aktualnie staram sie dublować na winylu). Do tego ze względu na brak czasu i 2 dzieci najwięcej słucham od pewnego czasu Tidala. Jeżeli chodzi o xtension to porównując go do cd dzwięk jest troche inny - jest więcej basu (minimalnie) i jest dodatkowa minimalna "mgiełka" analogowości aczkolwiek byłem w szoku bo mając w pamięci dzieciństwo to winyl kojarzył mi sie z trzaskami i szumem - tutaj nic takiego nie ma. Ogólnie dzwięk jest jak dla mnie naprawde dobry i nie mam sie do czego przyczepić - dla mnie to jest gramofon docelowy. Co do muzyki - jazz i rock
 8. bronx99

  RPM 10 Carbon

  Cześć. Używam akurat modelu równoległego (z tym samych ramieniem) xtension10 evo z ortofonem quintet blue i jestem z niego bardzo zadowolony - bardzo solidny sprzęt. Jedyną moją uwaga, że dla mnie gramofon to dodatkowe źródło dźwięku które używam "od święta" i dlatego pewnie nie jestem specjalnie wymagający co do tego typu źródła dźwięku. Wcześniej miałem Rege RP6 i też była fajna.
 9. A "bawił" się ktoś z Was DSPeaker Anti-Mode 2.0 Dual Core ? Sam jestem ciekaw jak to działa. Może lepiej zapłacić parę $ i aktywnie "poprawić" akustyka?
 10. Faktycznie z tym coś nie tak - wcześniej był 100% sprawny za 4450 PLN i myślałem że to ten sam...A to od innego sprzedającego.
 11. Na portalu aukcyjnym masz Jay's Audio cdt2 mk2 za 4250 PLN podobno fajne urządzenie...
 12. Jak co roku...słabo 😉 jak bym Hegla słyszał tylko na AS to bym go w życiu nie kupił. Lepiej wypadł z Vienna Acoustic niż z B&W.
 13. Możesz też sprawdzić Bada lb5600. Od poczatku do końca chińskie ale wykonanie jest naprawde ok.
 14. Miałem H80 i miło go wspominam. Duża zaleta wg mnie to potencjometr przy cichym słuchaniu. Miałem kilka wzmacniaczy z potkiem analogowym i przy cichym słuchaniu jeden kanał grał zawsze głośniej. Oczywiście to nie jest reguła ale przy takim budżecie...dodatkowo łatwiej przygłośnić i z pilota i poprzez pokrętło - często we wzmacniaczach z potencjimetrami wystepują problemy z płynnym i łatwym podgłaśnianiem. Zwróć jeszcze uwagę, że ogólnie hegle są mało awaryjne...to co heglowi zarzucę to jakość wykonania obudowy w niektórych egzemplarzach.
 15. No niestaty ale Hegel dużo traci m.in. przez takie wtopy. I mimo, że dźwiękowo jest wg mnie bardzo fajny to niestety obudowa pozostawia wiele do życzenia...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.