Jump to content

bronx99

Użytkownicy
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bronx99

 1. https://sprecords.pl/lp/364-maciej-malenczuk-i-pudelsi-psychopop-2lp-edycja-limitowana-naklad-700-szt.html Może ktoś się jeszcze skusi 🙂
 2. Udało się kupić 🙂...ale zwykłą...kolor był już wyprzedany.
 3. bronx99

  Klub HEGEL

  Możliwe, że to 1 wersja jest (ma wtedy takie ostre krawędzie tych przycisków okrągłych) i w przypadku czarnej wersji są one srebrne.
 4. bronx99

  Klub HEGEL

  Słuchawki i wzmacniacz dotarły, podłączone. Moge teraz słuchać wieczorami (myślałem, że będzie głośniej te półotwarte słychac na zewnątrz na szczęście jest inaczej). Ogólnie słucha się wygodnie nie cisną i nie są specjalnie ciężkie. Co do jakości dźwięku...to brakuje temu tandemowi w stosunku do kolumn (a napewno jest inaczej - inna prezentacja, przestrzeń "słuchawkowa", mniejsze dociążenie dźwięku itd.) ale za te pieniądze to więcej niż dobrze. Co do samego podłączenia to nie można całkowicie wyciszyć wzmacniacza gdyż wtedy odcina źródła wiec jest głośność ustawiona na wartości "1"
 5. bronx99

  Klub HEGEL

  Lepiej. DAC w H300 robi za reclocker (niby zmniejsza przez to jitter). Ogólnie jak porównywałem dźwięk w "pętli" i bez niej to tak jak pisałem, w pętli jest bardziej gładko, pełniej - ale to oczywiście moja opinia.
 6. bronx99

  Klub HEGEL

  To nie chodzi o to, że mam dużo źródeł - po prostu dźwięk puszczony w pętli DAC-Loop jest jak dla mnie lepszy (gładszy, pełniejszy). W HD20 tak naprawdę mam cyfrowym coax puszczone na wejście 1 sygnał i tyle - reszta wejść jest wolnych.
 7. bronx99

  Klub HEGEL

  Nie ma się czym chwalić - słuchawki to taki dodatek jak dzieci śpią a żona marudzi 😄 😉 Lehmann Rhinelander (oryginał) i do tego Beyerdynamic DT880 wersja 600 Ohm (wiem, że powinny wybrać słuchawki zamknięte ale w takich bym się chyba zamęczył 😉 Ale ja tak właśnie puszczam 🙂 Wszystkie źródła cyfrowe idą do H300 jako DAC-Loop wychodzą cyfrowo do HD20 i wracają analogowo po XLR do H300. Jak podłącze po RCA wzmacniacz słuchawkowy to wzmacniacz słuchawkowy będę wyciszał przy odsłuchu z H300 przez PL100 Niestety, ale gramofon nie bedzie na słuchawki puszczony...jakoś będę musiał to wytrzymać 😉
 8. bronx99

  Klub HEGEL

  No to słuchawki i wzmacniacz słuchawkowy kupiony - zobaczymy co z tego wyjdzie. Podłącze go w końcu do dac HD20 pod rca. Co prawda wzmacniacz też bedzie musiał być włączony ze względu na dac-loop ale chociaż wieczorem będzie można posłuchać 😉
 9. bronx99

  Klub HEGEL

  Ale we "flagowych" nie dał właśnie ze względu na to co napisałem. W niższych modelqch to rynek na nim wymógł 😉
 10. bronx99

  Klub HEGEL

  No właśnie troche w Heglu tego nie przemyśleli. Ben wypowiadał się, że nie daje "dziury" na słuchawki bo jak ktoś chce słuchawek to ma osobny wzmacniacz do nich...wszystko fajnie ale jakieś wyjście by sie przydało żeby to wszystko pod jeden system wpiąć...najlepiej jakieś wyjście ze stałym wzmocnieniem.
 11. bronx99

  Klub HEGEL

  Ma wyjście ale ja go używam pod DAC-Loop także odpada.
 12. bronx99

  Klub HEGEL

  Ja akurat chciałem iść w górę na H30 a nie w dół 🙂 Znalazłem jeszcze jedno rozwiązanie...Mytek Digital Brooklyn DAC+ Black...ale wtedy DAC Hegla i Pre gramofonowe poszło by na sprzedaż...
 13. bronx99

  Klub HEGEL

  Chyba jednak zostanie słuchanie na tą chwile z tych 2 źródeł. Gramofon zostanie na głośniki...to i tak lepsze niż nie słuchanie niczego 🙂 W przedwzmacniaczu gramofonowym jeśli sie nie mylę...
 14. bronx99

  Klub HEGEL

  Właśnie problem jest taki, że źródła są 3 😕 cd i streamer to nie problem bo z dac moge puścić rca do wzmacniacza słuchawkowego ale zostaje gramofon, który to coraz częściej jest używany...
 15. bronx99

  Klub HEGEL

  Panowie mam pytanie, czy ktoś z Was używa jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego podłączonego do hegla? Niestety ale ze względu na dzieci to, że ostatnio moge słuchać tylko wieczorami musze kupić słuchawki i wzmacniacz słuchawkowy a nie mam pojęcia jak go połączyć z h300. Myślałem, że pod pre out ale to z kolei nic nie da bo głośniki i tak będą grały. Jakiś pomysł?
 16. bronx99

  Klub HEGEL

  Hegel nic nie zrobi bo odpisał, że to bardzo drogi element :) ;) dlatego nie kupilem wtedy tego "zlotego" cd.
 17. bronx99

  Klub HEGEL

  Dla mnie to jest największa wada Hegla...że też tego nie dopilnowali :/... na pocieszenie jest to, że to naprawdę mało awaryjne sprzęty :)
 18. bronx99

  Klub HEGEL

  Nie. NIektore hegle tak maja - patynują ;) To wielka ich wada. Pisałem z Heglem o tym jak chciałem kupić cd i odpowiedzieli, że z niektórymi partiami się tak działo ( i to nie tylko ze wzmacniaczami ale tez z dac,cd) ale z tego co wiedzą to tylko te na rynku Norweskim.
 19. bronx99

  Klub HEGEL

  Tylko pamiętaj żeby Ci ktoś to przywiózł a nie kurier bo dojdzie cło i vat
 20. bronx99

  Klub HEGEL

  Niestety to jeszcze nie to "kiedyś" najpoerw musze dokończyć główny system.
 21. bronx99

  Klub HEGEL

  Nie był bym aż takim optymistą - H80 to naprawdę fajny, równy wzmacniacz którego kiedyś kupie ponownie do sypialni ale jego trafo chyba 330VA vs 660VA w Atolu to jednak jest różnica.
 22. bronx99

  Klub HEGEL

  I jak wypadło porównanie?
 23. bronx99

  Auralic Klub

  Ja używam Wireworld Gold Electra jak masz pytania pisz na PM. Pozdr
 24. bronx99

  Klub HEGEL

  Ja jak kupowałem H80 (nowe w sklepie) to pierwsze co starałem się wyłapać buczenie ale nic nie usłyszałem - po podłączeniu w domu też była cisza - nie wiem czy to też w jakiś sposób ma wpływ że mam od licznika puszczoną część instalacji tylko pod audio. Prawdą jest, że powinni coś zrobić u osób gdzie to występuje. Ciekawe jak wygląda sprawa w H30.
 25. bronx99

  Klub HEGEL

  Ja nie wiem czemu ale miałem i H80 i od dłuższego czasu H300 i żadnego buczenia nie ma i nie było...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.