Jump to content

fozzie

Użytkownicy
 • Content Count

  1767
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

827 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3087 profile views
 1. fozzie

  Polityka

  To masz niezłe pojęcie o polityce i Trzaskowskim.
 2. fozzie

  Polityka

  To raczej Ty jesteś ostro odstrzelony.
 3. fozzie

  Polityka

  Tak dokladnie robią pisowcy - narzucają większości (i mniejszości bym dodał) za pomocą siły swoje poglądy. Czyli pis to polityczno-mentalni terroryści.
 4. fozzie

  Polityka

  Też na to zwróciłem uwagę. To już są trzecie takie wybory (parlamentarne krajowe, unijne i teraz prezydenckie), w których po ogłoszeniu wstępnych prognoz zaraz po zamknięciu lokali wyborczych, nagle wyniki oficjalne rożnią się znacząco od wyników przewidywanych. W wielu wyborach przed 2015 rokiem różnice między przewidywanymi a rzeczywistymi wynikami były dużo, dużo mniejsze.
 5. To trzeba było zadać to pytanie temu, kto to napisał. 😉
 6. EAC podczas zgrywania może dodać do folderu kilka plików dodatkowych, najczęściej to są log ze zgrania, plik cue, albo plik m3u, ale te pliki on dodaje obojętnie czy zgrywa do flac czy do wav. Czyli nie tu jest przyczyna. Tagi są dodawane do nagłówków plików. Są niezależne od jakichkolwiek plików zewnętrznych. Problem w plikach wav jest taki, że EAC w ogóle nie obsługuje tagów w plikach wav, czyli nie zapisuje ich w plikach wav, a inne programy, jak foobar, mp3tag nawet jak zapiszą te tagi w plikach wav to bywa tak, że te tagi bywają nieczytelne dla innych programów. A jest jakieś techniczne uzasadnienie tej bzdury?
 7. Dlaczego do wav? To raczej wina JRivera. Może ktoś, coś od JRivera podpowie. Pliki wav mają problematyczne tagi i tu podejrzewałbym problem.
 8. Problem w tym, że nikt z tych biadolących nie będzie głosował na Trzaskowskiego :)
 9. Nie mogłem się zdecydować, czy dać to tu, czy w wątku "Italo i Euro Disco, wspomnienia z lat 80tych" 😉 A może do wątku "Ulubiony typ i nie typ kobiecej urody" ? :)
 10. To może podam linka, gdzie jest to dosyć prosto wytłumaczone. Ja chyba nie będę miał dzisiaj więcej czasu. [Hidden Content]
 11. Tak, sprawdziłem, radzi sobie dobrze oprócz wklejonych w plik okładek, ale z tym to zawsze był problem. W tym cały problem 😉 :) Tak, przez wiele lat tego nie potrafił. Z okładkami też sobie nie radzi.
 12. To może najpierw napisz jak dokładnie wygląda nazwa pliku.
 13. Tak, do tego są te backslashe (czy jak to tam się nazywa 😉 :) ) Nie jestem pewien na sto procent, bo rzadko konwertuję na wav, ale foobar może konwertować z flac na wav bez utraty tagów.
 14. To zależy od nazwy pliku. W mp3tag jest funkcja Menu->Konwersja->Nazwa pliku-Znacznik Pojawi się okienko, w którym wpisujemy "maskę" przenoszenia informacji z nazwy pliku do tagów. Czyli np.: %artist%\%year% - %album%\%track% - %title% To oznacza, że nazwa folderu nadrzędnego zawiera nazwę artysty. Podfolder zawiera datę wydania płyty i po myślniku tytuł płyty. I ten folder zawiera już konkretne pliki, gdzie pierwsza jest liczba oznaczająca numer nagrania i po myślniku tytuł nagrania. Oczywiście to tylko przykład, bo można to sobie w dowolny sposób konfigurować, w zależności od tego jak wygląda sama nazwa pliku. Można również zaznaczyć wszystkie pliki z danej płyty i wybrać z Menu->Źródła znaczników "dostawcę" tagów na podstawie zaznaczonych plików. Czasami się to uda bez problemu, a czasami trzeba się trochę nawpisywać dodatkowych informacji w zależności od "dostawcy" informacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.