Jump to content

fozzie

Użytkownicy
 • Content Count

  1664
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

578 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1623 profile views
 1. fozzie

  COLUMBO pamiętacie?

  Stałe motywy: prochowiec, cygaro i Peugeot 403. 😉 :) W związku z tym prochowcem przypomniała mi się scenka, w której Columbo, prowadząc śledztwo zawitał w jadłodajni dla ubogich i bezdomnych, i tam został potraktowany przez siostrę zakonną (czy inną siostrę - nie pamiętam) jako ubogi bezdomny. W pewnym momencie ta pani nawet powiedziała coś w stylu "biedaku, usiądź, odpocznij". Dopiero jak przyniosła mu zupę zdołał wytłumaczyć, że nie jest bezdomnym tylko policjantem prowadzącym śledztwo. 😉 :) Wtedy chyba najbardziej się uśmiałem.
 2. fozzie

  EPITAFIUM

  Ginger Baker [*]
 3. fozzie

  EPITAFIUM

  [*] Pamiętam...
 4. Jeżeli tylko transkodujesz to nie ma prawa być słychać różnicy.
 5. Dlatego strumień powinien docierać do DACa w postaci niezmienionej (bit-perfect).
 6. To zależy od tak wielu czynników, że odpowiedź jednoznaczna nie istnieje (mowa oczywiście o samym resamplingu). Przypomnę tylko mój post w innym temacie, bo wiele takich dyskusji było. Post, którego albo nikt nie przeczytał, albo nikt nie zrozumiał, bo żadnej reakcji na niego nie było.
 7. Warto było spróbować. Tę opcję o wysokim priorytecie pozostaw zaznaczoną i najlepiej zapomnieć, że można ją odznaczyć. Nie zaszkodzi, a może pomóc w trudno przewidywalnym przypadku 😉 :)
 8. Powinieneś mieć odwrotne zaznaczenie, czyli nie używać 64 bitowych ASIO i zaznaczyć wysoki priorytet dla procesu (chociaż to ostatnie nie ma wpływu na bitperfect). Tak mi się mocno wydaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.