Jump to content

fozzie

Użytkownicy
 • Content Count

  1685
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

654 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1954 profile views
 1. Dawno nie zajmowałem się mp3, ale kiedyś znalazłem takie linie poleceń: -k -q0 -ms -V1 -V3 --vbr-new -q0 --lowpass 19 --cwlimit 10 --athaa-sensitivity 1 -b 128 -m s -h -c -V 1 -B 320 -b 128 -k -m s -h -c -V 1 -B 320 -b 128 -k -m s -h -c -V 1 -B 320 -q 0 -b 32 -k -m s -h -c -V 1 -B 320 -q 0 --noath -b 32 -m s -h -V 0 -B 320 -q 0 --noath -k Wypróbuj. Czy one będą prawidłowo działać na nowych wersjach enkodera lame? Nie wiem. Pozostałe ustawienia EACa są takie same dla wszystkich formatów.
 2. WASAPI samo zmienia częstotliwość próbkowania.
 3. fozzie

  Polityka

  Okazało się, że sędzia Juszczyszyn nie może obejrzeć wszystkich list poparcia, a tylko wybrane, i to tylko te zgłoszone przez obywateli. Pozostałych nie można, bo zabrania Urząd Ochrony Danych Osobowych. Ciekawe. Dane osobowe obywateli można udostępnić, a danych osobowych sędziów już nie. [Hidden Content],114883,25603888,zagrywka-kancelarii-sejmu-juszczyszyn-zobaczy-tylko-jedna-liste.html Ale to nie koniec, bo wygląda na to, że oficjalnie sędzia nie zobaczy żadnej listy, bo prezes jego sądu nie wyraża zgody na podróż służbową. [Hidden Content]
 4. fozzie

  Tangerine Dream

  Uwielbiam Logos (i nie tylko, oczywiście 😉 :) )
 5. Zawsze był u mnie pierwszy na liście najlepszych perkusistów. [*]
 6. fozzie

  EPITAFIUM

  Niemożliwe! Jestem załamany [*]
 7. fozzie

  Gapless?

  Żadna. Plik cue na pewno nie zapewni gapless. Tak samo informacja w pliku (nawet nie wiem gdzie taka informacja miałaby byc zapisana). Problem może byc u Ciebie, że to pliki DSD. Mogło się zdarzyć, że strumieniowiec odtwarza gapless dla PCM, a dla DSD już nie, ale to tylko takie moje gdybanie.
 8. To nie wszystko. Na konferencji marszałek mówił, że miał sygnały od dwóch innych pacjentów, którym grożono, że jak nie zeznają przeciwko marszałkowi to ich firmy mogą mieć kłopoty. Gdzie my żyjemy?
 9. fozzie

  Polityka

  Ta pisowska logika jest porażająca. Jak chcieli Grodzkiego przekabacić na swoją stronę, to nikomu te łapówki wtedy nie przeszkadzały, wtedy był dla pisowców "kryształowy". Jak się nie dał przekabacić, a na dodatek został marszałkiem senatu, to teraz, nagle pojawiły się zarzuty korupcyjne. Niepojęte. Czy któryś z pisowców potrafi to wytłumaczyć? EDIT Widzę, że coś mi się źle zacytowało, a możliwości edycji tego niestety nie ma. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć o jaki zacytowany post chodzi.
 10. Po każdym nagraniu, czy tylko po jednym?
 11. Kiedyś, mój znajomy przechodził przez jezdnię na przejściu dla pieszych i wynikła taka dyskusja: "-Uważaj, bo cię rozjadą (ruch był zerowy, na jakiejś bocznej dróżce) -Ale to będzie Jego wina! (kierowcy wina) -Ale Ty będziesz martwy! -Ale to z Jego winy! (kierowcy winy) -Ale Ty będziesz nieżywy! -To nic. To będzie kierowcy wina." Oczywiście, akurat ten znajomy żartował, ale znam innego znajomego, który naprawdę tak uważa i wchodząc na przejście nie patrzy, czy jedzie jakiś samochód. Już pomijam to, że pierwszeństwo ma dopiero będąc na przejściu a nie wchodząc na nie. "Bo ja mam pierwszeństwo" - nieważne jakim kosztem, ważne, że "ja mam pierwszeństwo".
 12. Ale ja nikomu w dupę nie wjadę tylko dlatego, że mam pierwszeństwo. Jeszcze mam rozum i zdrowy rozsądek.
 13. Ale korek jest już od dawna, obydwaj jadą w żółwim tempie, jest wolna luka na pasie środkowym na samochód z prawego pasa, ten chce wjechać, a ten na środkowym jeszcze przyspiesza, tylko ldatego, żeby tego z prawego pasa nie wpuścić, "bo on ma pierwszeństwo". Takich sytuacji jest mnóstwo na YT i obojętnie z jakiego pasa ktoś chce wjeżdżać. Czas na trąbienie i mruganie światłami jest, ale czasu na myślenie i bezkolizyjną jazdę nie ma.
 14. Opisuję przypadki z filmików na YT. Miał czas na trąbienie, ale czasu na uniknięcie stłuczki nie było? Nie, nie musiał przyhamować, na dodatek przyspieszył i była stłuczka. A jeżeli nawet musiałby przyhamować, to co? Korona z głowy by mu spadła? Nie rozumiem takiego postępowania. Ja mam taki odruch bezwarunkowy, który mówi mi żeby nie spowodować wypadku, stłuczki, bez względu na to, czy mam pierwszeństwo, czy nie. A tam doprowadził do stłuczki tylko dlatego, że "ma pierwszeństwo".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.