Jump to content

elvis512

Użytkownicy
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5710 profile views
 1. Giulietty - na początek mają bardziej wciągającą podstawę dźwięku, mniej twardy bas - są bardziej plastyczne - pomimo tych samych przetworników. Nie męczy, wciąga. stereofonia jest na podobnym poziome. I bardzo ważne łatwo znaleźć sweet spot (w zasadzie nie jeden 🙂 ) - przynajmniej u mnie w pokoju, co jest dla mnie ogromnym plusem. 250'ki tej cechy nie mialy. I ogólnie - patrząc na estetykę 250ki są brzydsze 🙂
 2. Panowie, czy nie wiecie czy aktualnie jest jakaś ciekawa oferta z drugiej ręki Integry Mcintosh w hificlub ?
 3. no i mam Giulietty 🙂 To co te kolumny wyprawiają z dźwiękiem to jest niesamowite. Koledzy piszą o basie - kochani wg mnie jest go tyle ile trzeba i schodzi na prawdę bardzo nisko - jest super. Stereofonia - bajka. Dla mnie te kolumny są ciekawsze od 250'ek.. a gram póki co na zabytkowym piecu.. Mam nadzieję upoluje lada moment Mcintosh'a 🙂 wówczas chyba na dłużej pogram na jednym sprzęcie. Pozdrawiam
 4. 20m2. Sejsmicznego basu wiem ze nie bedzie bo to tez kolumna podstawkowa, ale czy drive itd bedzie ok - blues, chill, lounge - w takiej muzyce.
 5. Koleżanki i Koledzy, doradźcie proszę. Miałem Evo250'ki - kolumny ogólnie super, ale miałem delikatny niedosyt w dole pasma. Czy wg Was Giulietta da mi w tej kwestii więcej radości ? 🙂 Dodatkowo - jak ogólnie oceniacie Giulietty ? Mogę je kupić, ale w ciemno i trochę się tego boję.
 6. Wszystko - od wykonania - totalna tandeta (potencjometry, terminale głośnikowe) - dźwięk .. miałem kilka maców, myślałem, ze definicja jest mniej więcej jedna +/- smaczki, a tu jakbym odpalił amplituner z marketu.. to był niestety efekt zakupu w ciemno..
 7. Napiszę jedno - odpuść MA5200 🙂 miałem, szybko sprzedałem - nie ma co porównywać do MA7000.
 8. Bardzo ciekawi mnie taka opinia :) heh. Może kolega rozwinąć ów 5-10% czego to się tyczy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.